АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Андора
Сан-Жулія - Ордзіна: агляд матчу 19 лютага 2023, 15:30
Тур 18, стадыён Камп дэ ла Борда Матэу
45’
2-і тайм
50’
52’
65’
66’
73’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Aleix Aleix Tuset Badia
87
Жоўтая картка
Pedro Maria Henriques Lobo
81
Замена
Francisco Javier López Martín Víctor Rodríguez Camara
81
Замена
Крысціян Марцінес Алёха Aleix Aleix Tuset Badia
Замена
Zszolt Tibor Szilvasi Mari Mari Zoltán
77
76
Жоўтая картка
German Mendoza Ogazón
74
Замена
Sergi Caballero Mateo Pedro Maria Henriques Lobo
74
Замена
Lucas Emanuel Gálvez Jorge Vicente Camargo
74
Замена
Izan Izan Maldonado Moya Brian Pubill dos Santos
Гол! Jesús María Meneses Sabater
73
Замена
Alfonso Alejandro Huerta Martínez Seung-Cheol Chang
71
Другая жоўтая – чырвоная картка
José Adonay Jose Adonay Sierra Alvarado
66
65
Гол! David Corominas Saura
Замена
Marc Marc Pérez Morcillo Iván Rodríguez Tato
62
55
Жоўтая картка
Ricardi Ezequiel Ricardi Ezequiel Vargas
Гол! Marc Marc Pérez Morcillo
52
50
Гол! Izan Izan Maldonado Moya
2тайм
Гол! Celyan Djattit
45
Жоўтая картка
Jesús María Meneses Sabater
43
Жоўтая картка
José Adonay Jose Adonay Sierra Alvarado
35
12
Жоўтая картка
Lucas Emanuel Gálvez
1тайм
Сан-Жулія
Ruíz Campagne, Huerta Martínez, Meneses Sabater, Rodríguez Martínez, Jose Adonay Sierra Alvarado, Djattit, Jagoba Gil Roz, Noah Arthurahmed Morillon Schieber-Herrbach, Tassin, Marc Pérez Morcillo, SzilvasiЗамена
Buenestado Sánchez, Billal Amar Djattit, Chang, Mike Nosso, Pérez Doval, Joel Rodríguez Giadas, Mari Zoltán, Adoum Oueddo, Rodríguez TatoОрдзіна
Ibáñez Lera, Caballero Mateo, Agustín Filosa, Gálvez, López Martín, Mendoza Ogazón, Ricardi Ezequiel Vargas, Corominas Saura, da Silva Teixeira, Izan Maldonado Moya, Марцінес АлёхаЗамена
Rodríguez Camara, Camargo, Эстрада, Aleix Tuset Badia, dos Santos, Henriques Lobo, ЦісанСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Камп дэ ла Борда Матэу
Галоўны суддзя: Cristian De Almeida