АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
чэмпіянат Патыгуар
Патыгуар - Алекрын: агляд матчу 16 студзеня 2023, 00:00
Тур 2, стадыён Estádio Leonardo Nogueira
18’
42’
45’
2-і тайм
62’
83’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! Alyson Romeu Dantas de Andrade
83
81
Замена
Izaqueu Izaqueu da Silva Júnior Ivanaldo do Nascimento Rocha
75
Замена
Крысціяна Маркаліна Сантас José Willian do Nascimento Santos
Замена
Батыста ды Сілва Paulo Gutemberg Paulo Gutemberg Martins Filho
71
Замена
Pedro Paulinele Dantas Filho Gabriel Gabriel Pereira de Souza Rego
71
66
Замена
Thálisson Thálisson Souza Alves Renilo Renilo Alves da Silva
66
Замена
Carlos Henrique Carlos Henrique Bezerra da Silva Natanael Lucas Bezerra da Silva
66
Замена
Gilleno Róbson Gilleno Róbson dos Santos Silva Allan Dayvson Amorim Ferreira
Жоўтая картка
Állefe Flávio Feitosa de Lima
65
Гол! Wilson Bezerra Matias
62
Замена
Ronaldo Luiz Ciriaco dos Santos Állefe Flávio Feitosa de Lima
59
Замена
Жазэ Марсіа ды Коста Marcos Antônio do Nascimento de Souza
59
2тайм
Гол! Жазэ Марсіа ды Коста
Гол з пенальці
Гол з пенальці
45
42
Гол! Thálisson Thálisson Souza Alves
38
Жоўтая картка
Gean Carlos de Lima Araújo
Жоўтая картка
Mateus Jerfeson Lopes Pereira
36
32
Жоўтая картка
Izaqueu Izaqueu da Silva Júnior
Гол! Alyson Romeu Dantas de Andrade
18
18
Жоўтая картка
Крысціяна Маркаліна Сантас
15
Жоўтая картка
Erivan Lima Santos
Замена
Paulo César Freitas Barreto Mateus Jerfeson Lopes Pereira
4
1тайм
Патыгуар
Jonas de Oliveira Silva, Azevedo Pereira da Silva, Ciriaco dos Santos, Dantas Filho, Freitas Barreto, Bezerra Matias, Dantas de Andrade, Ribeiro de Oliveira, ды Коста, de Freitas Silva Pontes, Батыста ды СілваЗамена
Nascimento de Brito, Feitosa de Lima, Lopes Pereira, Mauricio Schneider Sousa Muniz, Gabriel Pereira de Souza Rego, do Nascimento de Souza, Gomes Costa da Silva, Paulo Gutemberg Martins Filho, Antonio Henrique Nunes Alves, João Lucas Nóbrega de Araújo Freire, José Alisson da Costa FerreiraАлекрын
Getúlio Douglas dos Santos Moreira, Carlos Henrique Bezerra da Silva, Sales de Medeiros, Izaqueu da Silva Júnior, de Lima Araújo, Gilleno Róbson dos Santos Silva, Lima Santos, Limeira Luiz, Thálisson Souza Alves, Araujo de Lima, Маркаліна СантасЗамена
da Silva Lopes, Amorim Ferreira, Rafael Lopes Ribeiro, Witauã da Silva Teixeira, Arthur Pedro Brito da Costa, Pedro César de Oliveira Rêgo, Renilo Alves da Silva, Bezerra da Silva, José Gustavo Gomes da Silva, João Victor Sousa Lira, do Nascimento Rocha, do Nascimento SantosСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estádio Leonardo Nogueira
Наведвальнасць: 1022
Галоўны суддзя: Jose Magno Teixeira Nascimento
Памочнік суддзі: Pedro Sanderson Sabino da Silva, Alex Batista da Silva
Рэзервовы суддзя: Bruno Luiz da Silva Gomes