АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Першы нарвежскі дывізіён
Ерва - КФУМ: агляд матчу 1 ліпеня 2023, 16:00
Тур 14, стадыён J.J. Ugland Stadion
41’
2-і тайм
52’
63’
65’
72’
82’
89’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Petter Nosakhare Dahl
Замена
Эрык Брэндэн Eskil Eskil Topland Duesund
90
Замена
Самуэл Лопеш Робалу Педру Ерамі Сейнцье
90
90
Замена
Momodou Lion Njie Petter Nosakhare Dahl
Гол! Самуэл Лопеш Робалу Педру
Гол з пенальці
Гол з пенальці
89
Жоўтая картка
Enzo Pierre Philibert
85
Гол! Enzo Pierre Philibert
82
73
Замена
Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez Sverre Sverre Hakami Sandal
Гол! Sondre Auklend
72
66
Замена
Obilor Denzel Okeke Тэадор Хальтвік
65
Аўтагол! Sondre Auklend
Замена
Erik Emanuel Longe Grønner Phillip Phillip Syvertsen
64
Замена
Маціяс Віхман Мікаэль Углан
64
Гол! Эрык Брэндэн
63
61
Жоўтая картка
Obilor Denzel Okeke
Жоўтая картка
Самуэл Лопеш Робалу Педру
59
57
Жоўтая картка
Momodou Lion Njie
Жоўтая картка
Эрык Брэндэн
54
52
Гол! Obilor Denzel Okeke
2тайм
41
Гол! Johannes Andres Hummelvoll-Nuñez
1тайм
Ерва
Эўрэтвейт, Трывалі, Larade, Mutsinzi, Philibert, Wichne, Auklend, Брэндэн, Віхман, Longe Grønner, Лопеш Робалу ПедруЗамена
Emil Windegaard, Krogelien, Углан, Сейнцье, Phillip Syvertsen, Eskil Topland DuesundКФУМ
Эдэгор, Gaye, Ghaedamini, Акіньемі, Njie, Tønnessen, Gravli Rasch, Hestnes, Svindland, Okeke, Hummelvoll-NuñezЗамена
Vang, Harrison, Jonas Lange Hjorth, Joachim Prent-Eckbo, Sverre Hakami Sandal, Helland Hoseth, Хальтвік, Sa'Ad, DahlСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: J.J. Ugland Stadion
Наведвальнасць: 1692
Галоўны суддзя: O. Ekeli Valen
Памочнік суддзі: M. Vesterhus, S. Dahl
Рэзервовы суддзя: J. Grundt