АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Чэхія
Славія Прага - Карвіна: агляд матчу 3 верасня 2023, 19:00
Тур 7, стадыён Сіноба Стэдыум
6’
13’
38’
43’
2-і тайм
70’
76’
Падзеі матча
Завершаны
Жоўтая картка
Болу Агунгбаі
90
Жоўтая картка
Ян Боржыл
88
Замена
Хрыстас Зафейрыс Мік ван Бюрэн
84
78
Жоўтая картка
Яраслаў Звазіў
Замена
Конрад Валем Якуб Громада
77
Гол! Конрад Валем
Гол з пенальці
Гол з пенальці
76
74
Замена
Адэлекэ Акіньемі Марцін Долежал
74
Замена
Даніэль Бартль Андрыя Ражнатовіч
72
Жоўтая картка
Іржы Сцёгна
Гол! Маймір Хіціл
Асіст Конрад Валем
Асіст Конрад Валем
70
Замена
Мухамед Тыджані Маймір Хіціл
69
Замена
Мацей Юрасек Болу Агунгбаі
69
Жоўтая картка
Хрыстас Зафейрыс
65
61
Замена
Amar Memić Lucky Lucky Ezeh
60
Замена
Sebastian Boháč Дэлгаду Сілва
53
Жоўтая картка
Sebastian Boháč
Замена
Лукаш Масапуст Іга Агбу
46
2тайм
Гол! Вацлаў Юрэчка
Гол з пенальці
Гол з пенальці
43
Гол! Мацей Юрасек
Асіст Ян Боржыл
Асіст Ян Боржыл
38
32
Жоўтая картка
Amar Memić
26
Замена
Раймунд Мікуш Dominik Soukeník
Жоўтая картка
Лукаш Масапуст
18
Гол! Мухамед Тыджані
13
6
Гол! Адэлекэ Акіньемі
Асіст Патрык Чавош
Асіст Патрык Чавош
1тайм
Славія Прага
Мандаўс, Боржыл, Голеш, Масапуст, Валем, Зафейрыс, Дорлі, Томіч, Юрасек, Юрэчка, ТыджаніЗамена
Коларж, Качараба, Агбу, Влчак, Громада, Агунгбаі, Провад, Шэўчык, Хіціл, Шранц, ван БюрэнКарвіна
Голец, Флэйшман, Звазіў, Сцёгна, Мікуш, Krčík, Boháč, Бартль, Чавош, Memić, АкіньеміЗамена
Цыупа, Soukeník, Žák, Ражнатовіч, Дэлгаду Сілва, Долежал, Lucky EzehСклад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Сіноба Стэдыум
Наведвальнасць: 17352
Памочнік суддзі: D. Vodrazka, Томаш Макруш
Рэзервовы суддзя: T. Ulrich
Відэаасістэнты: Томаш Кацавурак