АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
першая ліга Украіна
Левы бераг - ФК Чарнігаў: агляд матчу 11 жніўня 2023, 17:00
Тур 3, стадыён Stadion Livyy Bereh
16’
25’
33’
2-і тайм
62’
64’
69’
83’
84’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Руслан Дзядух Алег Янкоўскі
90
Жоўтая картка
Іван Быкаў
87
87
Замена
Аляксандр Шырай Аляксандр Рошчынскі
87
Замена
Артур Бібік Эдуард Галсцян
Другая жоўтая – чырвоная картка
Андрэй Якімаў
84
83
Другая жоўтая – чырвоная картка
Аляксей Зенчанка
Жоўтая картка
Эрнэст Астахаў
83
Жоўтая картка
Андрэй Якімаў
82
76
Жоўтая картка
Аляксей Зенчанка
Гол! Аляксей Літоўчанка
69
Замена
Данііл Сухаручка Аляксей Літоўчанка
66
Замена
Мікалай Кагут Алег Вакуленка
66
66
Замена
Анатоль Раманчанка Андрей Макарэнка
66
Замена
Мікіта Пасмашны Artem Artem Strilets
Гол! Мікалай Кагут
64
Гол! Алег Сініца
62
Замена
Юрый Репета Андрэй Співакоў
46
Замена
Уладзіслаў Вайцяхоўскі Алег Сініца
46
2тайм
45
Жоўтая картка
Анатоль Раманчанка
44
Замена
Кірыл Пінчук Павел Фядосаў
Гол! Руслан Дзядух
Гол з пенальці
Гол з пенальці
33
Чырвоная картка
Іван Кагут
25
Гол! Уладзіслаў Вайцяхоўскі
16
1тайм
Левы бераг
Чабатароў, Астахаў, Дударэнка, Слацюк, Дзядух, Кагут, Кагут, Репета, Вайцяхоўскі, Якімаў, СухаручкаЗамена
Чарняцінскі, Сташкіў, Самар, Співакоў, Быкаў, Голуб, Куліш, Сініца, Вакуленка, Янкоўскі, ЛітоўчанкаФК Чарнігаў
Шырай, Шуміла, Зенчанка, Бібік, Крывабародзенка, Мянцей, Пінчук, Пасмашны, Раманчанка, Сярдзюк, КойданЗамена
Каламіец, Рошчынскі, Давыдзенка, Галсцян, Школьны, Безгубчанка, Хоміч, Макарэнка, Міраненка, Artem Strilets, Фядосаў, ВоўкСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Stadion Livyy Bereh
Галоўны суддзя: O. Afanasiev
Памочнік суддзі: S. Grushko, Віталь Скобля
Рэзервовы суддзя: A. Mykhaylyuk