АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Д3 Іспанія
Уніяністас Саламанка - Рэал Уніён: агляд матчу 1 кастрычніка 2023, 19:00
Тур 6, стадыён Campo de Futbol Reina Sofía
38’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Jorge Rastrojo Moro Адрыян Гомес
85
Жоўтая картка
Карлас Хіменэс Бачыльер
83
80
Замена
Алаін Аярцун Агіляр Alejandro Cerdá Agulló
80
Замена
Антон Эскабар Тапіяс Peru Ruiz Irisarri
Замена
Juan Antonio Serrano Llabrés Ewan Roy Urain Aird
75
Замена
Borislav Ivaylov Stankov Ману Рамірэс
75
73
Жоўтая картка
Алаін Аярцун Агіляр
Замена
Альфрэд Планас Мойя Альвара Гомес
66
Замена
Эктар Фернандэс-Нэспраль Жардзі Тур
66
59
Замена
Хагоба Беакрыдзе Лараньяга Андэр Відарэта Ларрумбе
59
Замена
Iván Pérez Cuevas Víctor Manuel Eimil García
46
Замена
Íñigo Muñoz Cuevas Ас'ер Кордоба Керахета
2тайм
Гол! Borislav Ivaylov Stankov
38
Жоўтая картка
Раміра Маёр Руіс
13
Жоўтая картка
Эктар Фернандэс-Нэспраль
5
1тайм
Уніяністас Саламанка
Марцінес Маркес, Хіменэс Бачыльер, Jiménez Astigarraga, Маёр Руіс, Ruiz Álvarez, Фернандэс-Нэспраль, Планас Мойя, Serrano Llabrés, Вільяр, Ivaylov Stankov, Rastrojo MoroЗамена
Качаррон, Rojo Sagarna, Гомес, Гомес, Рамірэс, Teijeira Martín, Тур, Ласада Лагуна, Urain AirdРэал Уніён
Ірасустабарэна Лісарральдэ, Baz Berganza, Мантора, Маркес, Pérez Cuevas, Беакрыдзе Лараньяга, Muñoz Cuevas, Рывера Перэс, Solís Gómez, Эскабар Тапіяс, Аярцун АгілярЗамена
Agirre Manzisidor, Eimil García, Martínez Escorcia, Рыера, Andoni Arzak Idigoras, Azkue Unzueta, Santos Alfageme, Відарэта Ларрумбе, Cerdá Agulló, Кордоба Керахета, Ruiz IrisarriСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Campo de Futbol Reina Sofía
Галоўны суддзя: Антоніа Альберола Рохас
Памочнік суддзі: Álvaro Sanz, Mario González