АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
CAF Confederation Cup
Académica Petróleos do Lobito - La Passe FC: агляд матчу 20 жніўня 2023, 21:00
1st Preliminary Round, стадыён Estádio Nacional da Tundavala
6’
9’
13’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Manuel Chanda Joaquim Cachimali Justino Tchitepa Justino Tchitepa Césa
89
86
Замена
Assad Rynno Assad Rynno Aboudou Jean-Yves Adrian Jean-Yves Adrian Choisy
Жоўтая картка
Dimoniquene Dimoniquene Kapembe segunda Bongue
85
78
Замена
Adrian Constance Markus markus payet
Замена
Gaio Alberto Gaio Alberto Tomás Samuel Chissapa Samuel Chissapa Cachimbombo
75
60
Замена
Afandi Rynno Afandi Rynno Aboudou Brandon Brandon Fanchette
Жоўтая картка
Abel Silas Abel Silas Sequesseque
53
Замена
Geovane Leadro Pedro Geovane Leadro Pedro Vaz António Adilson Quintas
46
2тайм
41
Жоўтая картка
Tafita Tafita Randriamandranto
22
Жоўтая картка
Rhino Michel Randriamanjaka
17
Жоўтая картка
Hiroy Hiroy Jupitor
Гол! Victorino Victorino Guilherme Tchyonga
Гол з пенальці
Гол з пенальці
13
9
Гол! Jean Aimarthelin Jean Aimarthelin Ratianaridimby
Гол! Joel Joel Kaluvala Alexandre Lucamba
6
5
Жоўтая картка
Adrian Constance
1тайм
Académica Petróleos do Lobito
Bernardo Lombada kamutcha Gunda, Joel Kaluvala Alexandre Lucamba, Dimoniquene Kapembe segunda Bongue, Cachimali, Eliseu António Borges Varela, Elindo Wanga Paulino, Geovane Leadro Pedro Vaz, Abel Silas Sequesseque, Victorino Guilherme Tchyonga, António Ngola Ngulu, Gaio Alberto TomásЗамена
Paulo Madadi Badrick, Filipe Prego Candumbo, João Valonga Basilio Barros, Justino Tchitepa Césa, Márcio Armando Gonçalves Luvambo, Quintas, Samuel Chissapa Cachimbombo, NetoLa Passe FC
Ah-Kong, Afandi Rynno Aboudou, Constance, Fanchette, Monnaie, Assad Rynno Aboudou, Hiroy Jupitor, Rajaoniasy, Randriamanjaka, Jean Aimarthelin Ratianaridimby, Tafita RandriamandrantoЗамена
Basil Esther, Shane Archille Ernesta, Shaib Cathene, markus payet, Brandon Fanchette, Jean-Yves Adrian ChoisyСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estádio Nacional da Tundavala
Галоўны суддзя: T. Sibandze
Памочнік суддзі: Z. Simelane
Рэзервовы суддзя: D. Thembinkosi