АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Уругвай
La Luz FC - Пласа Калонія: агляд матчу 23 кастрычніка 2023, 01:00
Тур 7, стадыён Parque Palermo
26’
45’
Падзеі матча
Завершаны
Жоўтая картка
Enzo Castillo Sosa
90
90
Жоўтая картка
Jorge Nicolás Brun Betancur
89
Жоўтая картка
Máximo Máximo Lorenzi Gómez
Замена
Хуан Кінтана Марцін Баселі
88
87
Жоўтая картка
Нікалас Дыбл
85
Замена
Сант'яга Пайва Daniel Pedro Moura e Silva
85
Замена
Лукас Радрыгес Máximo Máximo Lorenzi Gómez
85
Замена
Luciano Cosentino Ferrando Нікалас Дыбл
Замена
Дыега Гансалес Juan Román Pucheta
74
Замена
Пабла Парсіле Маркас дэ лос Сантас
74
72
Замена
Альвара Бруно José Agustín Pérez Siri
64
Замена
Jeremías Jeremías Silveira Tolosa Jorge Nicolás Brun Betancur
Замена
Луіс Мачада Enzo Nicolás Lemos Paniagua
64
Замена
Анібаль Эрнандэс Эміліяна Анчэта
64
60
Жоўтая картка
Лукас Радрыгес
Жоўтая картка
Анібаль Эрнандэс
60
2тайм
Гол! Хуан Кінтана
45
29
Жоўтая картка
Альвара Бруно
26
Гол! Асіначы Эберы
Гол з пенальці
Гол з пенальці
Жоўтая картка
Пабла Парсіле
17
1тайм
La Luz FC
Карэа, Castillo Sosa, Гансалес, Падула, Paolini Banchero, Эрнандэс, Парсіле, Кінтана, Viera Céspedes, Гансалес, МачадаЗамена
Санчэс, Анчэта, Baeza Larrosa, Гансалес Луэнга, дэ лос Сантас, Баселі, Ферэйра, Lemos Paniagua, Pucheta, СкорсаПласа Калонія
Доўсан, Айяла, Олівера, Радрыгес, Бруно, Рэдзін, Jeremías Silveira Tolosa, Villalba Martucci, Cosentino Ferrando, Эберы, ПайваЗамена
Сільва, Máximo Lorenzi Gómez, Amoroso Guerra, Brun Betancur, Lucas Nicolás Carrizo Peombo, Олівера, Pérez Siri, Дыбл, Moura e Silva, da Costa LimaСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Parque Palermo
Галоўны суддзя: A. Matonte
Памочнік суддзі: P. Llarena, G. Márquez Lisboa
Рэзервовы суддзя: D. Dunajec