АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Уругвай
Дэпартыва Мальданада - Мантэвідэа Уондэрэрс: агляд матчу 16 лістапада 2023, 01:00
Тур 10, стадыён Estadio Domingo Burgueño Miguel
44’
2-і тайм
74’
83’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Гільерма Катуньё Nicolás Guillermo Fuica Collazzi
87
86
Жоўтая картка
Франсіска Сэра
Гол! Аляксандэр Гансалес
83
82
Жоўтая картка
Маўра Сільвейра
Замена
Томас Фернандэс Máximo David Alonso Fontes
79
Замена
Агусцін Альфара Робінсан Ферэйра
79
78
Жоўтая картка
Эміліяна Марцін Гарсія Тэльечэа
Гол! Аляксандэр Гансалес
74
71
Замена
Martín Eduardo Suárez Debattista Guillermo Federico Wagner Canabal
Замена
Нікалас Мескіда Нікалас Кейрас
69
Замена
Elías de León Aristegui Аляксандэр Гансалес
69
60
Замена
Леанарда Хаўер Паіс Корба Табары Віўдэс
60
Замена
Маціяс Фансека Agustín Agustín Albarracín Basil
53
Замена
Марыё Рыас Ismael García da Costa
46
Замена
Nicolás Fonseca Радрыга Пастарыні
2тайм
Гол! Elías de León Aristegui
44
Жоўтая картка
Томас Фернандэс
33
23
Жоўтая картка
Марыё Рыас
1тайм
Дэпартыва Мальданада
Лёрда, Каетана, Катуньё, Тэальдзе, Альфара, Картахена, Мескіда, Пірыс, Таледа, Фернандэс, de León AristeguiЗамена
Рэес, Ферэйра, Fuica Collazzi, Эрэра, Centeno Fernández, Кейрас, Alonso Fontes, Борхес, Гансалес, СпінеліМантэвідэа Уондэрэрс
Сільвейра, Камарга, Figueredo Vilar del Valle, Гарсія Тэльечэа, Рыас, Альбарасін, Сэра, Fonseca, Паіс Корба, Suárez Debattista, ФансекаЗамена
Лафорыя, García da Costa, Rolón Benítez, Андрадзе, Вельё, Wagner Canabal, Agustín Albarracín Basil, Мілан, Пастарыні, ВіўдэсСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio Domingo Burgueño Miguel
Галоўны суддзя: D. Riveiro
Памочнік суддзі: M. Muníz, S. Schroeder