АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Tercera División RFEF
FC Jove Español San Vicente - Patacona CF: агляд матчу 25 лістапада 2023, 19:00
Тур 12, стадыён Ciudad Deportiva de San Vicente del Raspeig
2-і тайм
56’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Francisco Javier Lloret Martínez Juan Juan Fernández Rodríguez
87
Замена
Pablo Morgado Ripoll Mohamed Salif Mohamed Salif Konate
87
Замена
Luis Ortiz Fernández de Mera José Carlos Lozano López
83
82
Замена
Rubén Rubén Asaf Pérez Cárdenas Juan Nicolás Samper Calatayud
69
Замена
Sergio Soler Benjumeda Aitor Aitor Ribera Brisa
69
Замена
Феран Хінер Javier Javier Sanchidrian Arias
Замена
Javier Berenguer Fidalgo José Manuel Sanz Millán
66
60
Замена
Adrián Adrián Morales Varela Ignacio Ignacio Castañeda Minguet
60
Замена
Borja Lucas Borja Lucas Sánchez José David Salas Peralta
Гол! Pablo Morgado Ripoll
56
2тайм
1тайм
0
Жоўтая картка
Феран Хінер
Жоўтая картка
Antonio José Lara Guirado
0
FC Jove Español San Vicente
Fluixà Tarazona, Fernández de Mera, Fluixà Tarazona, Hernández Rubio, Morgado Ripoll, di Menno Stavron, Гарсія Руіс, Berenguer Fidalgo, Экедзі, Lara Guirado, Lloret MartínezЗамена
Lozano López, Mohamed Salif Konate, Juan Fernández Rodríguez, Sanz MillánPatacona CF
Llamazares Fernández, Cano Rodriguez, Borja Lucas Sánchez, Amaro Frances, Adrián Morales Varela, Olmedilla Olivares, Luis Sancho Radoselovics, Soler Benjumeda, Rubén Asaf Pérez Cárdenas, ХінерЗамена
Salas Peralta, Aitor Ribera Brisa, Ignacio Castañeda Minguet, Javier Sanchidrian Arias, Samper CalatayudСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Галоўны суддзя: Manuel Muñoz