АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Tercera División RFEF
CD Beti Onak - Beti Kozkor KE: агляд матчу 8 верасня 2023, 21:00
Тур 1, стадыён Estadio Lorenzo Goikoa
7’
39’
2-і тайм
84’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! David Gastón Beraza
84
81
Замена
Ekaitz Ekaitz Mutuberria Gastesi Asier Asier Chavez Ochoa
77
Замена
Beñat Barberena Zubillaga Joseba Astíz Jauregui
77
Замена
Orgi Soroa Guelbenzu Iker Iker Ansorena López de Zubiría
Замена
Raúl Ceballos Nagore Joseba Valencia Cía
74
Замена
Andoni Andoni Sánchez Elso Aner Aner Les Urdiroz
70
56
Замена
Ander Arbilla Zabala Juan Juan Navarro Moriones
Замена
Iker Tellería Arocena Imanol Alai Imanol Alai Cana Echandi
46
Замена
Ander Ander Nocedal Urtasun Juan del Burgo Aguinaga
46
Замена
Raúl Ilundáin López Iñaki Descarga Santos
46
2тайм
39
Гол! Ekaitz Ekaitz Mutuberria Gastesi
7
Гол! Orgi Soroa Guelbenzu
1тайм
0
Жоўтая картка
Orgi Soroa Guelbenzu
Жоўтая картка
Miguel Monreal Rubio
0
CD Beti Onak
Escala Jiménez, Tiago Galhardo Urdapilleta, Gastón Beraza, Ilundáin López, Ander Nocedal Urtasun, Casado Onieva, Echechiquia Eugui, Andoni Sánchez Elso, Ceballos Nagore, Tellería Arocena, Urtzi Zulaica VillanuevaЗамена
Valencia Cía, Descarga Santos, del Burgo Aguinaga, Imanol Alai Cana Echandi, Aner Les UrdirozBeti Kozkor KE
Agote Hernández, Arotçarena Rosas, Balda Torres, Ramos Moreno, Arbilla Zabala, Buldain Sestelo, Ekaitz Mutuberria Gastesi, Soroa Guelbenzu, Barberena Zubillaga, Xabier Arrieta Argaña, Beguiristain GaraikoetxeaЗамена
Juan Navarro Moriones, Astíz Jauregui, Iker Ansorena López de Zubiría, Asier Chavez OchoaСклад
Стартавы склад
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio Lorenzo Goikoa
Галоўны суддзя: David Azocona