АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Ліга Канферэнцый УЕФА
Спартак Трнава - Днепр-1: агляд матчу 23 жніўня 2023, 19:30
Play-offs, стадыён Гарадскі стадыён Трнава
9’
2-і тайм
55’
67’
88’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Якаў Кінарэйкін
88
Другая жоўтая – чырвоная картка
Ігар Кагут
87
Замена
Аляксандр Піхалёнак Алег Горын
Замена
Адрыян Зелькавiч Філіп Баінавіч
82
Замена
Марцін Міковіч Філіп Азанга
82
74
Жоўтая картка
Ігар Кагут
72
Замена
Багдан Леднёў Аляксандр Філіпаў
67
Гол! Аляксандр Піхалёнак
Гол з пенальці
Гол з пенальці
59
Замена
Сяргей Гарбуноў Аляксандр Капліенка
59
Замена
Валянцін Рубчынскі Ігар Кагут
Жоўтая картка
Азіз Асені
58
Гол! Келвін Афоры
55
Жоўтая картка
Келвін Афоры
53
Замена
Раман Прахазка Самуэл Штэфанік
46
Замена
Марцін Буката Азіз Асені
46
Замена
Марка Джурычын Мілан Рыстоўскі
46
2тайм
45
Жоўтая картка
Валянцін Рубчынскі
Жоўтая картка
Марцін Буката
45
45
Жоўтая картка
Аляксандр Сваток
Жоўтая картка
Эрык Даніэл
13
9
Чырвоная картка
Эдуард Сарапій
1тайм
Спартак Трнава
Такач, Каштрна, Коша, Міковіч, Штэціна, Буката, Даніэл, Афоры, Прахазка, Зелькавiч, ДжурычынЗамена
Русаў, Вантруба, Гарасіта, Брэзнік, Уйлакы, Шулек, Азанга, Баінавіч, Асені, Пенья, Штэфанік, РыстоўскіДнепр-1
Кінарэйкін, Кравец, Мірашнічэнка, Сваток, Бабенка, Гарбуноў, Гуцуляк, Леднёў, Піхалёнак, Рубчынскі, СарапійЗамена
Араўжо ды Сілва, Горын, Капліенка, Пурыта, Танчык, Кагут, Пасіч, Філіпаў, Пірэс, Біл, КівіндаСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Гарадскі стадыён Трнава
Наведвальнасць: 16566
Галоўны суддзя: Юджын Джая
Памочнік суддзі: Нертыль Брэгасі, Рэйдзі Аўдо
Рэзервовы суддзя: O. Ferataj
Відэаасістэнты: K. Barjamaj