АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Юнацкая ліга УЕФА
Мольда U-19 - АЗ U-19: агляд матчу 7 лістапада 2023, 19:00
2nd Round, стадыён Акер Стадыён
20’
25’
2-і тайм
47’
48’
57’
73’
90’
Падзеі матча
Завершаны
Гол! Ніклас Эдэгар
Гол з пенальці
Гол з пенальці
90
Замена
Густав К'ёльстад Aleksander Aleksander Jelsa
84
78
Замена
Kees Kees Smit Julian Miles Julian Oerip
78
Замена
Elijah Elijah Dijkstra Jeremiah Jeremiah Esajas
73
Гол! Ро-Зангела Даў
Жоўтая картка
Густав К'ёльстад
60
58
Замена
Yoël Yoël van den Ban Anthony Kevin Anthony Kevin Smits
Замена
Jonathan Jonathan Heggem Fugelsnes Håkon Håkon Dyvik
58
57
Гол! Yoël Yoël van den Ban
53
Жоўтая картка
Joeri Joeri Oud
Гол! Густав К'ёльстад
48
Гол! Густав К'ёльстад
Гол з пенальці
Гол з пенальці
47
46
Жоўтая картка
Elijah Elijah Dijkstra
2тайм
25
Гол! Джэйдэн Аддай
23
Жоўтая картка
Джэйдэн Аддай
21
Жоўтая картка
Джэйдэн Аддай
20
Гол! Сэм Дэкерс
1тайм
Мольда U-19
Хоэл, Крыстаферсен, Fredrik Aleksander Nyheim, Adrian Viken, Эйкрэм, Юберг-Хоўланд, Эдэгар, К'ёльстад, Oscar Rekdal Misfjord, Magnus Tomren Solheim, Jonathan Heggem FugelsnesЗамена
Мюклебуст, Aleksander Jelsa, Faveur Ndayizeye, Kasper Fagervoll Fylling, Christian Andre Sunde, Håkon Dyvik, Linus Juberg-HovlandАЗ U-19
Kuijsten, Rayan Atikallah, Elijah Dijkstra, Мастарас, Joeri Oud, Дэкерс, Квакман, Kees Smit, Даў, Yoël van den Ban, АддайЗамена
Kiyani Zeggen Lieuw Kie Song, Jeremiah Esajas, Lev Lenssen, Julian Oerip, Wassim Bouziane, Anthony Kevin SmitsСклад
Стартавы склад
Стартавы склад
Замена
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Акер Стадыён
Галоўны суддзя: V. Spasjoņņikovs
Памочнік суддзі: A. Šakurovs, Яўген Марозаў
Рэзервовы суддзя: M. Grøtta