АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Д2 Калумбія
Атлетыка Уіла - Арсамарса: агляд матчу 3 траўня 2024, 00:00
Тур 14, стадыён Estadio Guillermo Plazas Alcid
2-і тайм
90’
Падзеі матча
Завершаны
Жоўтая картка
Brayan Stiven Medina Hurtado
90
90
Другая жоўтая – чырвоная картка
Ancizar Aragón Loango
Жоўтая картка
Франсіска Радрыгес
90
Жоўтая картка
Андрэс Арыса
89
84
Жоўтая картка
Deyson David Copete Cuesta
83
Жоўтая картка
Euler Orlando Euler Orlando Obando Caicedo
82
Замена
Ederson Joao Ederson Joao Salazar García Guillermo Andrés Guillermo Andrés Benavides Meza
Замена
Willian Felipe Ordóñez Landazury Jader Enrique Jader Enrique Manyoma Córdoba
78
Жоўтая картка
Luis Miguel Luis Miguel Hinestroza Advíncula
77
Замена
John Anderson Lerma Longa Герман Гуцьерэс
72
Замена
Bladimir Angulo Castro Carlos Alberto Lucumi González
72
Жоўтая картка
Bladimir Angulo Castro
69
68
Жоўтая картка
Ancizar Aragón Loango
Замена
José Yoelkin José Yoelkin Ordóñez Preciado Luis Miguel Luis Miguel Hinestroza Advíncula
61
Замена
Vicente Andrés Jaime Morán
61
58
Замена
Juan José Juan José Ramírez Montoya Santiago Santiago Agámez Acevedo
48
Жоўтая картка
Keimer Andrés Keimer Andrés Sandoval Rodríguez
46
Замена
Хуан Сальседа Ancizar Aragón Loango
Жоўтая картка
José Yoelkin José Yoelkin Ordóñez Preciado
46
2тайм
28
Жоўтая картка
Yeimar Jesús Yeimar Jesús Mosquera Mosquera
Жоўтая картка
John Anderson Lerma Longa
24
24
Жоўтая картка
Cristian David Cristian David Caicedo Castillo
19
Жоўтая картка
Jhojan Escobar Salcedo
1тайм
Атлетыка Уіла
Méndez Muñoz, Medina Hurtado, Sánchez Esmeraldas, Angulo Castro, Эрнандэс, Lerma Longa, Ordóñez Landazury, José Yoelkin Ordóñez Preciado, Радрыгес, FaríasЗамена
Гера, Арыса, Гуцьерэс, Luis Miguel Hinestroza Advíncula, Jader Enrique Manyoma Córdoba, Jaime Morán, Lucumi GonzálezАрсамарса
Euler Orlando Obando Caicedo, Samir Mayo, Yeimar Jesús Mosquera Mosquera, Elkin Dario Quiñones Bonilla, Ederson Joao Salazar García, Keimer Andrés Sandoval Rodríguez, Cristian David Caicedo Castillo, Copete Cuesta, Escobar Salcedo, Juan José Ramírez Montoya, Сальседа