АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Copa Colombia
Уніён Магдалена - Тыгрэс дэ Соача: агляд матчу 21 сакавіка 2024, 23:30
1st Round, стадыён Estadio Sierra Nevada
19’
28’
45’
Серыя пенальці:
2 - 4
Падзеі матча
Завершаны
Серыя пенальці
Жоўтая картка
Yonaikell José Yonaikell José Cabana Pérez
90
90
Жоўтая картка
David Felipe David Felipe Algarra Parraga
83
Жоўтая картка
Tomás Enrique Velásquez Pérez
Жоўтая картка
Santiago Gómez Castrillon
81
81
Замена
Hugo Alberto Mena Hurtado Santiago Tamayo Gómez
75
Замена
Juan Daniel Juan Daniel Palacio Mosquera Jhon Deivy Barrios Torrijos
Замена
José David Mercado Bojato
75
Замена
Gabriel Gabriel Arrieta Acosta Jhoan Alberto Jhoan Alberto Pinto Gámez
75
66
Замена
Томас Саласар César Steven Salguero Zapata
66
Замена
Dylan Sebastían Prieto Rivera Michel Stiven Michel Stiven Mahecha Benavidez
Замена
Juan Carlos Del Rio Oñate Victor Santiago Victor Santiago Palomeque Palacios
60
Замена
Раберта Перэс Santiago Gómez Castrillon
60
46
Замена
Арлес Арагон
Замена
Jhon David Jhon David Lajud Camargo Daniel Alejandro Mera Choco
46
2тайм
Гол! Раберта Перэс
45
43
Жоўтая картка
Томас Саласар
28
Гол! Kevin David Cárdenas Peña
Жоўтая картка
Jhon David Jhon David Lajud Camargo
27
Гол! Andrés Lorenzo Andrés Lorenzo Carreño Zambrano
19
1тайм
Уніён Магдалена
Уолленс, Yonaikell José Cabana Pérez, Mercado Bojato, Dilan Enier Ortíz Parejo, Тэгу, Gabriel Arrieta Acosta, Del Rio Oñate, Хіральда, Jhon David Lajud Camargo, Перэс, Andrés Lorenzo Carreño ZambranoЗамена
Ustariz Bolaño, Mera Choco, Jhoan Alberto Pinto Gámez, Freddy Enrique Molina Salcedo, Gómez Castrillon, Victor Santiago Palomeque PalaciosТыгрэс дэ Соача
Радрыгес, Cárdenas Peña, Lara Vásquez, Prieto Rivera, David Felipe Algarra Parraga, Саласар, Velásquez Pérez, Mena Hurtado, Juan Daniel Palacio Mosquera, Romero HernándezЗамена
Montes Flórez, Michel Stiven Mahecha Benavidez, Salguero Zapata, Tamayo Gómez, Арагон, Barrios TorrijosСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estadio Sierra Nevada
Галоўны суддзя: R. Pabón
Памочнік суддзі: E. Charrys, J. Otero
Рэзервовы суддзя: V. Ceballos