АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
чэмпіянат Піяуэнс
Коры-Сабба - Рывер: агляд матчу 25 лютага 2024, 22:00
2nd Phase, стадыён Estádio Municipal Tibério Barbosa Nunes
33’
38’
2-і тайм
88’
Падзеі матча
Завершаны
Замена
Felipe Felipe Oliveira do Espírito Santo Igor Gabriel Igor Gabriel Nunes Leite
90
88
Гол! Фэліпэ дэ Андрадзе Соўза
Замена
Joelson dos Santos Ferreira Júnior Bruno Henrique Bruno Henrique Cândido da Silva
78
76
Жоўтая картка
Фэліпэ дэ Андрадзе Соўза
Замена
Marcos Willyan Marcos Willyan de Souza Santos Luciano Luciano dos Santos Pereira Junior
65
64
Замена
José Vinicius José Vinicius Arcenio Alves Ronald Machado Bele
Жоўтая картка
Jose Vinicius Almeida Soares
63
55
Замена
Jose Jeronimo da Silva Sebastião da Silva Nascimento
55
Замена
Кайцы Валдзівія Diogo Diogo Ribeiro de Oliveira
52
Жоўтая картка
Joilson Lucas Joilson Lucas Souza Nascimento
46
Замена
Elionar Davi da Silva Macedo Joilson Lucas Joilson Lucas Souza Nascimento
46
Замена
Lucas Mingoti de Brito Josue da Rosa
Замена
Jonatan Herbert de Souza Oliveira Victor Hugo Victor Hugo Oliveira de Farias
46
2тайм
Жоўтая картка
Felipe Felipe Oliveira do Espírito Santo
40
38
Гол! Фэліпэ дэ Андрадзе Соўза
33
Чырвоная картка
Радрыга Насімента дэ Алівейра Луз
5
Жоўтая картка
Lucas Mingoti de Brito
1тайм
Коры-Сабба
Diego Santana de Souza, Bezerra, Welber Jesus dos Santos, Felipe Oliveira do Espírito Santo, dos Santos, Almeida Soares, José Denilson Gomes da Silva, Pedro Lucas Rodrigues de Sousa, de Souza Oliveira, Marcos Willyan de Souza Santos, dos Santos Ferreira JúniorЗамена
Toscano da Cruz Carvalho, Carlos Fellype Alves, Erick Silva Rodrigues, Igor Gabriel Nunes Leite, Victor Hugo Oliveira de Farias, Bruno Henrique Cândido da Silva, Luciano dos Santos Pereira JuniorРывер
Gatti Silva, Mamede Coelho, Mingoti de Brito, Pereira, Валдзівія, da Silva Macedo, дэ Андрадзе Соўза, dos Santos, José Vinicius Arcenio Alves, Насімента дэ Алівейра Луз, da SilvaЗамена
Cayo Felipe Melo Pinto Pereira, Joilson Lucas Souza Nascimento, da Rosa, Machado Bele, da Silva Nascimento, Фелікс ды Сілва, Diogo Ribeiro de Oliveira, Wesley de Oliveira FiorentinoСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Наведвальнасць: 257
Галоўны суддзя: Iudiney Cesar Rocha e Silva
Памочнік суддзі: Ozeas Santos, Rogerio De Oliveira Braga
Рэзервовы суддзя: Jardiel da Rocha Soares