АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
чэмпіянат Мінейра
Томбенсе - Уберландыя: агляд матчу 3 лютага 2018, 23:00
Тур 5, стадыён Estádio Antônio Guimarães de Almeida
3’
2-і тайм
61’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Рыкарда Алвес Перэйра
Жоўтая картка
Велінгтон Карвальё дос Сантас
90
85
Жоўтая картка
Даніэл Перэйра
Замена
Бруна Фэліпэ дэ Абрэу Барбоза Breno Evangelista Cantão de Oliveira
81
Замена
Flávio Augusto de Castro Natanael de Sá Costa
69
68
Замена
дос Сантас Сілва Рыкарда Алвес Перэйра
61
Чырвоная картка
Mauro Sérgio Martins Viana
Жоўтая картка
Торэс
60
Замена
Кайо Сезар ды Сілва Сілвейра Эвертан Галдзіна Марэйра
54
Жоўтая картка
Бруна Фэліпэ дэ Абрэу Барбоза
52
46
Замена
Дэйвізон Віліям Баржэс Алфрэда Франсіска Марцінс
46
Замена
Піньейра ды Сілва Саўла Радрыгес
2тайм
Гол! Даніэл Амарым Дыяс ды Сілва
3
1тайм
Томбенсе
Торэс, дэ Абрэу Барбоза, Сілва дэ Маттас Грасіяне, Карвальё дос Сантас, дос Сантас, ды Сілва Сілвейра, Гімараэс, Карвальё Сілва, de Castro, Дыяс ды Сілва, ды Сілва СаарэсЗамена
Скарпеліне Сека, Evangelista Cantão de Oliveira, Алівейра, Seara Kruger, Брага, de Oliveira de Sousa, de Sá Costa, Almeida Santos, Галдзіна Марэйра, Алівейра, Tolentino Coelho de Lima, ды Сілва КоураУберландыя
дос Сантас, Gomes Costa, Martins Viana, Paiva Barbosa, дэ Соуза, дос Сантас Сілва, Дыяс Сілва, Перэйра, Эжэа, Піньейра ды Сілва, БаржэсЗамена
Oliveira Silva, Ліма ды Кунья, Ліньярэс Гарсія, Алвес Перэйра, Фалейра дэ Сікейра, Pereira dos Santos, de Oliveira Pereira, Марцінс, Martins de Souza, РадрыгесСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estádio Antônio Guimarães de Almeida
Наведвальнасць: 744
Галоўны суддзя: Leonardo Rotondo
Памочнік суддзі: Junior Antonio Da Silva, Pablo Almeida Costa