АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 25 сакавіка 1990
Trabzonspor
3:1
Sakaryaspor
Adanaspor
0:1
Ankaragücü
Beşiktaş
1:0
Samsunspor
Boluspor
0:2
Malatyaspor
Bursaspor
3:2
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
7:0
Adana Demirspor
Konyaspor
0:1
Galatasaray
Sarıyer
1:2
Zeytinburnuspor
Diyarbakırspor
2:1
Türk Telekom
Erzurumspor
3:3
Nevşehirspor
İskenderunspor
0:0
Şanlıurfaspor
Kahramanmaraşspor
5:1
Ankara Keçiörengücü
Mersin İdman Yurdu
1:0
Petrol Ofisi
Niğdespor
1:0
Gaziantepspor
Polatlıspor
4:0
Erzincanspor
Aydınspor
2:0
Göztepe
Alanyaspor
2:1
Sökespor
Edirnespor
0:2
Antalyaspor
İnegölspor
5:1
Menemenspor
Kuşadasıspor
1:0
Muğlaspor
Yeni Salihlispor
1:0
Ayvalıkgücü Belediyespor
Eskişehirspor
0:0
Rizespor
Fatih Karagümrük
4:0
Çarşambaspor
Giresunspor
1:2
Bakırköyspor
Kardemir Karabükspor
0:0
Orduspor
Kartalspor
1:0
1926 Bulancakspor
Kasımpaşa
1:0
Eyüpspor
Kocaelispor
2:0
Beykoz
Belediye Kütahyaspor
2:0
Bartınspor
Akyazıspor
0:0
Gebzespor
Darıca Gençlerbirliği
1:1
Sakarya Karadenizspor
Düzcespor
2:1
Beylerbeyispor
Maltepespor
0:0
Bayrampaşaspor
İstanbul THY
0:1
Kilimli Belediyespor
Üsküdar Anadolu
1:0
Anadolu Hisarı
Yalovaspor
4:1
Erdemir Ereğlispor
Aksarayspor
2:4
Adıyamanspor
Besnispor
2:1
Osmaniye Gençlik
İslahiyespor
1:0
Elbistanspor
Kadirli İdman Yurdu
0:3
Adana Polisgücü
Nizipspor
0:4
Hatayspor
Tarsus İdman Yurdu
2:0
Kilis Belediyespor
Akhisarspor
0:2
Çanakkale Dardanel
Bucaspor
2:0
Bergama Belediyespor
Burhaniyespor
1:1
Edremit Belediyespor
Artvin Hopaspor
1:0
Aras 12 Martspor
Bayburtspor
1:0
Trabzon Kanuni
Tarişspor
1:1
Çeşmespor
Çayelispor
1:0
Tokatspor
Görelespor
2:1
Artvinspor
Turgutluspor
3:0
Soma Sotesspor
Turhalspor
1:1
Trabzonspor II
Uşakspor
3:2
Yeşilovaspor
Ünyespor
2:0
Fatsa Belediyespor
Ankara Demirspor
1:0
Mudurnuspor
Beypazarı Belediyespor
2:0
Çubukspor 1959
Çankırıspor
0:0
Sivasspor
Çorumspor
5:1
Yeni Sincanspor
Kastamonuspor
6:0
Sitespor
MKE Kırıkkalespor
2:2
Kayseri Erciyesspor
Sivas Demirspor
0:2
Yozgatspor AŞ
Fenerspor
2:0
Amasyaspor
Lüleburgazspor
2:2
Galatasaray II
Tekirdağspor
2:5
Vefa
Uzunköprüspor
1:1
İstanbulspor
Buldan Belediyespor
3:2
Dinar Belediyespor
Marmaris Belediyespor
2:1
Fethiyespor
Nazilli Belediyespor
1:1
Torbalıspor
Sandıklıspor
0:2
Afyonspor
Seydişehir Eti Alüminyum
1:1
Antalya Yolspor
Tirespor
6:1
Sanayispor
Yeni Milasspor
2:0
Sarayköyspor
Ağrıspor
0:2
Kızıltepespor
Batman Petrolspor
4:2
Muşspor
Bitlisspor
2:0
72 Batmanspor
Cizrespor
0:3
Silvanspor
Elazığspor
3:0
Tatvanspor
Mardinspor
4:0
Ercişspor
Yüksekova Belediyespor
0:0
Bingölspor
Çanspor
1:0
Bigaspor
Gölcükspor
1:3
Balıkesirspor
Gönenspor
5:1
Karacabeyspor
İznikspor
1:5
Mustafakemalpaşaspor
Malkara Belediyespor
2:0
Bozüyükspor
Tavşanlı Linyitspor
1:1
Sönmez Filamentspor
Salatspor
0:3
Eskişehir Şekerspor