АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 25 лістапада 1990
Аданаспор
3:0
Газіянтэпспар
Bakırköyspor
3:1
Aydınspor
Бурсаспор
1:0
Балуспор
Генчлербірлігі
3:0
Фенербахчэ
Каршыяка
0:0
Zeytinburnuspor
Сарыер
1:0
Анкарагюджу
Трабзанспор
3:1
Каньяспор
Artvin Spor Kulübü
2:0
Bayburt Spor Kulübü
Йімпаш Ёзгатспор
6:1
Кастамонуспор
Tariş Spor Kulübü
6:0
Ödemiş Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
0:1
Galata Spor Kulübü
Vefa Spor Kulübü
6:3
Uzunköprü Spor Kulübü
Бартынспор
2:0
Bakırköy Yüce Spor Kulübü
Дарыджа Генчлербірлігі
1:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
2:0
Adapazarı Spor Kulübü
Fenerspor
2:0
Дзюзджэспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
0:1
Aras 12 Mart Spor Kulübü
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
2:2
Артвін Хапаспор
Gorelespor
3:0
Merzifonspor
Bafra Spor Kulübü
4:0
Эрбааспор
Батман Петральспор
0:2
Юксэкава Белядзьеспор
Bitlis Spor Kulübü
0:1
Мушспор
Cizre Spor Kulübü
1:1
Мардынспор
Erciş Spor Kulübü
0:2
Tatvan Spor Kulübü
Карсспор
1:3
Erzincanspor
Kızıltepe Spor Kulübü
5:1
Iğdırspor
Шанлыурфаспор
1:0
Bingöl Spor Kulübü
Tunceli Spor Kulübü
0:0
Агрыспор
Батманспар
2:0
Silvan Spor Kulübü
Besni Spor Kulübü
1:2
Казанспор
Ceyhanspor
3:1
Afşin Belediyesi Spor Kulübü
Elbistan Spor Kulübü
1:1
İslahiye Spor Kulübü
İskenderun Spor Kulübü
2:1
Nizip Spor Kulübü
Кіліс Беледзіеспор
2:2
Hatay Sahil Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
3:1
Адыяманспар
Тарсус Ідман'юрду
3:0
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
Amasyaspor
1:1
Сіваспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
3:1
Yeni Sincan Spor Kulübü
Кайсеры Эрджыеспрэч
0:2
Кайсерыспор
Чанкыры Белядзіе
0:0
Turhal Spor Kulübü
Кырыккалеспор
1:0
Кыршэхірспор
Sivas Demir Spor Kulübü
0:1
Такатспор
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
2:1
Antalya Yol Spor Kulübü
Buldan Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Ereğlispor
Фетхіеспор
0:0
Denizli Sarayköy Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
2:0
Tire Spor Kulübü
Konya Sanayi Spor Kulübü
1:2
Karaman Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
0:1
Назілі Беледзіе
Сандыклыспор
2:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
1:0
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
Yeni Milas Spor Kulübü
4:0
Burdurgücü Spor Kulübü
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
2:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Babaeski Spor Kulübü
1:1
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Bigaspor
İznik Spor Kulübü
1:2
Балыкесірспор
Mudanya Spor Kulübü
2:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Акхісарспор
0:0
Тургутлуспор
Alaşehir Belediye Spor Kulübü
0:4
Бергама Белядзіе
Petkim Spor Kulübü
1:0
Selçuk Efes Spor Kulübü
Çeşme Spor Kulübü
1:2
Burhaniye Spor Kulübü
Манісаспор
1:0
Menemenspor
TKİ Soma
1:2
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
Тарбалыспор
1:0
Ушакспор
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
4:2
Таўшанлы Ліньітспор
Erdek Spor Kulübü
1:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Feriköy Spor Kulübü
2:2
Küçükçekmece Spor Kulübü
Кыркларэліспор
0:2
Люлебургазспор
Malkara Belediye Spor Kulübü
2:0
Бейлербей
Сілаўрыспар
0:1
Істанбулспор
Тэкірдагспор
1:0
Гюнгарэн
Эдзірнеспор
0:0
Keşan Spor Kulübü
Базююкспор
3:1
Karacabey Spor Kulübü
Мексіка U-20
8:0
Antigua and Barbuda U20
Коста-Рыка U-20
5:0
Трынідад і Табага U-20
Куба U-20
0:1
Венесуэла U-20
Чайкур Рызеспор
3:1
Акчаабат Себатспор
Эскішэхірспор
3:1
Ялаваспор
Фаціх Карагюмрюк
0:0
Карабюкспор
Каджаеліспор
3:0
Уньеспор
Mudurnu Spor Kulübü
1:0
Эюпспор
Ардуспор
1:1
Сакар'яспор
Самсунспор
7:0
Касымпаша
Дыярбакырспор
2:0
Элязыгспор
Эрзурумспор
0:0
Polatlı Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
1:4
Цюрк Тэлекам
Малацьяспор
3:0
Nevşehirspor
Мерсін Ідман'юрду
3:2
Адана Дэмірспор
Niğde Spor Kulübü
1:0
Сііртспор
Van Spor Kulübü
1:2
Petrol Ofisi
Алтынорду
3:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Аланьяспор
2:1
Алтай Ізмір
Айвалыкгюджу
0:0
Söke Spor Kulübü
Бандырмаспор
2:1
Yeni Salihli Spor Kulübü
Інэгелспор
0:1
Гёзтапе
Кютах'яспор
3:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Мугласпар
4:2
Антальяспор