АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 08 верасня 1991
Aydınspor
1:1
Адана Дэмірспор
Bakırköyspor
0:0
Каньяспор
Бурсаспор
1:2
Фенербахчэ
Генчлербірлігі
4:3
Сарыер
Газіянтэпспар
2:1
Трабзанспор
Самсунспор
2:2
Балуспор
Айвалыкгюджу
1:5
Аланьяспор
Базююкспор
1:0
Бандырмаспор
Дэнізліспор
1:0
Алтынорду
Gönen Spor Kulübü
2:2
Гёзтапе
Isparta Spor Kulübü
1:1
Söke Spor Kulübü
Каршыяка
1:1
Антальяспор
Мугласпар
3:1
Буджаспор
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:2
Інэгелспор
Дыярбакырспор
2:0
Мушспор
Хатайспор
2:0
Цюрк Тэлекам
Кайсеры Эрджыеспрэч
0:0
Мерсін Ідман'юрду
Тарсус Ідман'юрду
1:1
Малацьяспор
Чайкур Рызеспор
0:0
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
Каджаеліспор
3:1
Эскішэхірспор
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:1
Ялаваспор
Ардуспор
1:0
Mudurnu Spor Kulübü
Сакар'яспор
3:1
Карталспор
Zeytinburnuspor
0:0
Газіаманпашаспор
Bafra Spor Kulübü
1:0
Эюпспор
Аданаспор
3:1
Кахраманмарашспор
Элязыгспор
2:0
Кечыарэнгюджу
Tarım Spor Kulübü
1:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Artvin Spor Kulübü
0:1
Gümüşhane Köy Hizmetleri
Кючюккейспор
5:1
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Karaman Spor Kulübü
1:0
Dinar Belediyesi Spor Kulübü
Умраніеспор
2:0
Мальцепеспор
Hatay Sahil Spor Kulübü
2:1
Адыяманспар
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
2:1
Nevşehirspor
Кіліс Беледзіеспор
1:1
Adana Genclerbirligi Spor Kulubu
Niğde Spor Kulübü
3:2
Казанспор
Батман Петральспор
2:0
Silvan Spor Kulübü
Bingöl Spor Kulübü
2:0
Шанлыурфаспор
Cizre Spor Kulübü
1:3
Батманспар
Erzincanspor
3:2
Erciş Spor Kulübü
Карсспор
5:1
Kızıltepe Spor Kulübü
Мардынспор
1:1
Сарыкамыш Беледзіеспор
Tatvan Spor Kulübü
0:1
Хаккярыспар
Van DSİ Spor Kulübü
2:2
Tunceli Spor Kulübü
Юксэкава Белядзьеспор
1:0
Bitlis Spor Kulübü
Ankara Emniyet Spor Kulübü
0:5
Йімпаш Ёзгатспор
Чарумспор
1:1
Анкара Дэмірспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
3:0
Такатспор
Merzifonspor
2:1
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Кырыккалеспор
3:1
Сіваспор
Polatlı Spor Kulübü
1:0
Чанкыры Белядзіе
Turhal Spor Kulübü
5:4
Amasyaspor
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
1:0
Кірыкханспар
Reyhanlı Spor Kulübü
1:0
Ceyhanspor
Besni Spor Kulübü
1:0
İskenderun Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
0:3
Бергама Белядзіе
Burhaniye Spor Kulübü
2:0
Bursa Merinos Spor Kulübü
Чанаккале Дарданэльспор
3:0
Гебзеспор
Eskişehir Demirspor Spor Kulübü
2:1
Çan Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:2
Балыкесірспор
Karacabey Spor Kulübü
2:2
Bigaspor
Mudanya Spor Kulübü
2:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:0
Дарыджа Генчлербірлігі
Babaeski Spor Kulübü
1:2
Байрампашаспор
Кыркларэліспор
1:2
Galata Spor Kulübü
Malkara Belediye Spor Kulübü
0:0
Эдзірнеспор
Тэкірдагспор
2:0
Feriköy Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
4:1
Keşan Spor Kulübü
Акчаабат Себатспор
2:1
Пазарспор
Aras 12 Mart Spor Kulübü
1:1
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
Ardeşen Spor Kulübü
0:2
Çayeli Spor Kulübü
Артвін Хапаспор
0:0
Suluova Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
0:0
Трабзон Акчаабат
Carsambaspor
1:0
Vezirköprü Spor Kulübü
Köy Hizmetleri Sinopspor
0:0
Bayburt Spor Kulübü
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
2:0
Гірэсунспор
Акхісарспор
1:0
Tire Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
2:1
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Buldan Belediyesi Spor Kulübü
3:0
Selçuk Efes Spor Kulübü
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
1:0
Кютах'яспор
Таўшанлы Ліньітспор
1:0
Ödemiş Spor Kulübü
TKİ Soma
2:1
Çeşme Spor Kulübü
Тургутлуспор
2:0
Тарбалыспор
Ушакспор
2:0
Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Derneği
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
1:0
Бартынспор
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:0
Бейлербей
Кастамонуспор
1:0
AS Akyazı Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
0:1
Дзюзджэспор
Пендікспор
2:0
Бекоз
Afjet Afyon Spor Kulübü
2:1
Konya Sanayi Spor Kulübü
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
1:1
Назілі Беледзіе
Burdurgücü Spor Kulübü
1:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Фетхіеспор
1:0
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Konya Yol Spor Kulübü
0:0
Marmaris Belediyespor
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
6:0
Сандыклыспор
Yeni Milas Spor Kulübü
2:0
Antalya Yol Spor Kulübü
Аксарай Белядзіе
2:0
İslahiye Spor Kulübü
Elbistan Spor Kulübü
5:0
Nizip Spor Kulübü
Tariş Spor Kulübü
1:2
Alaşehir Belediye Spor Kulübü
Bakırköy Yüce Spor Kulübü
0:0
Fenerspor