АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 06 кастрычніка 1993
КД Лаграньес
4:2
Атлетык
Валенсія
3:1
Рая Вальекана
Сельта
1:0
Lerida
Спортынг Хіхон
1:2
Тэнэрыфэ
Рэал Мадрыд
2:1
Расінг
Севілья
2:1
Атлетыка
Рэал Сасьедад
2:2
Рэал Аўеда
Альбасеце
0:0
Дэпартыва
Барселона
3:0
Вальядалід
Сарагоса
2:1
Асасуна
Ньёр
0:1
Лаваль
Нiм
0:1
Дзюнкерк
Ле-Ман
0:1
Рэд Стар Сэн-Уан
Мюлуз
1:0
Брыёшэн
ASOA Valence
1:1
OFC Charleville-Mézières
Валансьен
1:1
Геньён
Ніца
1:0
FC Bourges
Седан
1:0
Бастыя
Істр
2:3
Алес
Рэн
5:3
Бове
Nevşehirspor
3:0
Кайсерыспор
Niğde Spor Kulübü
1:2
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Ankara Emniyet Spor Kulübü
1:0
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Гебзеспор
3:2
Тэкірдагспор
Artvin İl Özel İdaresi Spor Kulübü
0:1
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Батман Петральспор
2:0
Bitlis Spor Kulübü
Bingöl Spor Kulübü
4:1
Элязыгспор
Ізмірспор
3:2
Манісаспор
Кечыарэнгюджу
3:4
Petrol Ofisi
Шанлыурфаспор
2:0
Мардынспор
Бейпазары Шэкерспор
2:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Адыяманспар
1:2
İskenderun Spor Kulübü
Акчаабат Себатспор
1:0
Чайкур Рызеспор
Erzincanspor
3:2
Bayburt Spor Kulübü
Карсспор
0:1
Aras 12 Mart Spor Kulübü
Малацьяспор
3:1
Мушспор
Ардуспор
2:1
Гірэсунспор
Сііртспор
1:0
Van Spor Kulübü
Уньеспор
0:3
Эрзурумспор
Адана Дэмірспор
2:1
Хатайспор
Каньяспор
4:1
Аланьяспор
Ceyhanspor
3:4
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Дзюзджэспор
3:1
Гельджюкспор
Эскішэхірспор
2:1
Балуспор
Кахраманмарашспор
1:0
Аданаспор
Кастамонуспор
1:1
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
3:1
Тарсус Ідман'юрду
Merzifonspor
1:2
Сіваспор
Nizip Spor Kulübü
2:1
Adana Polisgücü Spor Kulübü
Такатспор
1:0
Эрбааспор
Йімпаш Ёзгатспор
0:0
Чарумспор
Fenerspor
4:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
0:2
TKİ Soma
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
1:1
Бекоз
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
1:1
Antalya Orman Spor Kulübü
Антальяспор
5:1
Isparta Spor Kulübü
Айвалыкгюджу
3:4
Балыкесірспор
Babaeski Spor Kulübü
1:0
Эдзірнеспор
Bakırköyspor
1:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Бергама Белядзіе
2:0
Petkim Spor Kulübü
Базююкспор
1:2
Sönmez Filament Spor Kulübü
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
6:2
Vefa Spor Kulübü
Дэнізліспор
3:1
Aydınspor
Газіаманпашаспор
0:1
Істанбулспор
Gönen Spor Kulübü
3:1
Bigaspor
Гёзтапе
1:2
Чанаккале Дарданэльспор
Інэгелспор
0:2
Бандырмаспор
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
4:1
Karaman Spor Kulübü
Кючюккейспор
3:2
Фаціх Карагюмрюк
Істанбул
1:0
Эюпспор
Мугласпар
1:1
Söke Spor Kulübü
Назілі Беледзіе
1:4
Yeni Salihli Spor Kulübü
Сакар'яспор
1:0
Mudurnu Spor Kulübü
Таўшанлы Ліньітспор
1:0
Ушакспор
Тарбалыспор
5:2
Marmaris Belediyespor
Тургутлуспор
3:2
Буджаспор
Цюрк Тэлекам
1:2
Bafra Spor Kulübü
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
3:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Ялаваспор
3:0
Кютах'яспор
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
1:0
Manisa Mensucat Spor Kulübü
Батманспар
2:4
Дыярбакырспор