АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 27 лістапада 1993
Лідс
3:0
Суіндан
Манчэстэр Сіці
1:3
Шэфілд Уэнсдэй
Шэфілд Юнайтэд
1:0
Чэлсі
Ковентры
0:1
Манчэстэр Юнайтэд
Арсенал
2:1
Ньюкасл
Іпсвіч
1:0
Блэкбэрн
Уімблдон
1:1
Эвертан
Куінз Парк Рэйнджэрс
1:1
Тотэнхэм
Олдхэм
2:1
Норвіч Сіці
Штутгарт
0:0
Вердэр
Баер
2:1
Дуйсбург
Шальке
4:1
Ватэншайд
Фрайбург
3:1
Баварыя
Кайзерслаўтэрн
3:0
Кёльн
Нюрнберг
0:1
Гамбург
Айнтрахт Франкфурт
0:3
Барусія Мёнхенгладбах
Карлсруэ
3:3
Барусія Дортмунд
Дынама Дрэздэн
1:0
VfB Leipzig
Дэрбі Каўнці
1:3
Саўтэнд
Барнслі
1:1
Болтан
Вест Бромвіч
4:1
Портсмут
Лестэр
2:2
Вулверхэмптан
Лутан
6:2
Сток Сіці
Сандэрленд
2:3
Нотынгем Форэст
Пітэрбара
0:2
Брысталь Сіці
Бірмінгем
0:3
Транмер
Мілуал
1:0
Грымсбі Таун
Гент
1:0
Lommel
Антвэрпэн
1:1
Стандард
Ціер-Льеж
0:0
KFC Germinal Ekeren
Генк
2:0
Беверэн
RWD Molenbeek
0:2
Мехелен
Вольфсбург
2:1
Вуперталь
Ганза
3:1
Гановер
Герта
1:1
Юрдынген
Рот-Вайс Эсэн
0:0
Майнц
Штутгартар Кікерс
3:1
Тэніс Барусія
Хемніцэр
1:1
Мюнхен-1860
Вальдхоф
0:0
Санкт-Паўлі
Мепен
3:0
Саарбрукен
Карл Цэйс
2:2
Фартуна Кёльн
Хомбург
0:0
Бохум
Ньёр
0:0
Ніца
OFC Charleville-Mézières
0:0
Геньён
Бастыя
1:0
Рэд Стар Сэн-Уан
ASOA Valence
1:0
Ле-Ман
Дзюнкерк
1:1
FC Bourges
Нiм
1:0
Алес
Бове
1:1
Лаваль
Брыёшэн
2:1
Нансі
Валансьен
2:1
Седан
Мюлуз
4:0
Істр
Бёрнлі
3:2
Эксэтэр
Барнет
2:1
Ротэрхэм
Порт Вэйл
4:0
Брайтан
Кардыф Сіці
1:1
Брэдфард
Плімут
2:0
Хартлпул
Рэдынг
3:0
Борнмут
Лейтан Арыент
2:0
Блэкпул
Хал
0:1
Стокпорт
Хадэрсфілд
1:3
Брэнтфард
Фулхэм
3:1
Суонсі
Брыстоль Роверс
2:1
Кембрыдж
Рэксхэм
1:1
Ёрк Сіці
Скарбара
1:2
Торкі
Уіган
2:5
Толбат
Прэстан
2:3
Уікам
Крю
2:1
Чэстэр Сіці
Калчэстэр
2:1
Карлайл Юнайтэд
Мэнсфілд Таун
1:2
Уолсол
Лінкальн Сіці
3:1
Джылінгем
Нортхэмптан
2:2
Чэстэрфілд
Беры
5:1
Дарлінгтан
Сканторп Юнайтэд
2:1
Рочдэйл
Херэфард Юнайтэд
2:1
Данкастэр
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
2:3
Ödemiş Spor Kulübü
Bismil Belediye Spor Kulüp
2:3
Элязыгспор
Adana Polisgücü Spor Kulübü
1:1
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Кірыкханспар
1:3
Кіліс Беледзіеспор
Çarşamba Belde Spor Kulübü
0:2
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
1:2
Carsambaspor
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
0:0
Трабзон Акчаабат