АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 25 лютага 1996
Барселона
1:0
Бетыс
Валенсія
3:1
Рэал Аўеда
Кампастэла
3:3
Рэал Мадрыд
УД Саламанку
1:2
Рая Вальекана
Тэнэрыфэ
1:2
Сарагоса
Альбасеце
2:0
Мерыда УД
Рэал Сасьедад
1:0
Вальядалід
Атлетыка
3:2
Сельта
Спортынг Хіхон
2:3
Эспаньёл
Севілья
1:1
Атлетык
Рома
1:0
Тарына
Ювентус
1:1
Мілан
Інтэр
1:0
Аталанта
Удынезэ
0:0
Парма
Сампдорыя
3:0
П'ячэнца
Фіярэнціна
3:0
Напалі
ФК Падава (да 2015)
1:3
Лацыа
Бары
0:2
Вічэнца
Крэманезэ
3:1
Кальяры
Газіянтэпспар
3:0
Каршыяка
Анкарагюджу
1:2
Эскішэхірспор
Кайсеры Эрджыеспрэч
3:1
Van Spor Kulübü
Дэнізліспор
1:2
Самсунспор
Каджаеліспор
0:0
Істанбулспор
Алтай Ізмір
1:3
Генчлербірлігі
Галатасарай
1:2
Антальяспор
Ларыса
1:1
Каламата
Апалон Афіны
0:1
Паніяніас
Edessaikos
1:1
Ксанці
Этнікас Пірэй
2:5
Іонікас
Арыс
0:0
ПАОК
Панацінаікос
4:1
Паніліякас
Іракліс
1:3
АЕК
ОФІ
0:1
Ацінаікас
Спарта Прага
4:0
TJ Hradiště
Сігма
3:0
Слован
Ябланец
2:1
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
Вікторыя Жыжкоў
1:0
Дрнавіцэ
FK Union Cheb
1:1
Банік
Башкент Акадэміі
0:1
Кырыккалеспор
Батман Петральспор
4:0
Bitlis Spor Kulübü
Genç Murat Spor Kulübü
1:0
Doğu Gücü Spor Kulübü
Мушспор
1:2
Bingöl Spor Kulübü
Tunceli Belediye Spor Kulübü
2:1
Курталанспор
Van DSİ Spor Kulübü
2:1
Батманспар
Юксэкава Белядзьеспор
3:0
Cizre Spor Kulübü
Carsambaspor
1:3
Кастамонуспор
Çubuk Spor 1959 Kulübü
2:0
Эрбааспор
Merzifonspor
0:0
Кечыарэнгюджу
Turhal Spor Kulübü
0:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Уньеспор
1:0
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
0:1
Бекоз
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Фаціх Карагюмрюк
Амед
2:1
Ceyhanspor
İskenderun Spor Kulübü
1:0
GASKİ Spor Kulübü
Кіліс Беледзіеспор
2:1
İslahiye Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
1:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Yeni Samandağ Spor Kulübü
0:0
Nizip Spor Kulübü
Аксарай Белядзіе
0:1
Анкара Дэмірспор
Nevşehirspor
3:0
Казанспор
Niğde Spor Kulübü
2:1
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
2:2
Tarım Spor Kulübü
Ağrı Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:0
Bayburt Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:1
Трабзон Акчаабат
Гюмюшханеспор
0:0
Агрыспор
Карсспор
1:2
Артвін Хапаспор
Афспор
2:0
Пазарспор
Сіваспор
4:1
Акчаабат Себатспор
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
2:0
Marmaris Belediyespor
Акхісарспор
0:2
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Алтынорду
1:1
Айвалыкгюджу
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
4:0
Gönen Spor Kulübü
Гёзтапе
2:1
Söke Spor Kulübü
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
3:0
Petkim Spor Kulübü
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
1:2
Манісаспор
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:2
Ізмірспор
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Sönmez Filament Spor Kulübü
Гебзеспор
7:0
Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:1
Ялаваспор
Інэгелспор
1:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Пендікспор
0:0
Karamürsel Spor Kulübü
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:0
Isparta Spor Kulübü
Бодрумспор
0:1
Mobellaspor
Мугласпар
2:0
Назілі Беледзіе
Simav Eynal Spor Kulübü
0:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Ушакспор
3:1
Таўшанлы Ліньітспор
Babaeski Spor Kulübü
1:2
Çan Spor Kulübü
Бандырмаспор
4:0
Кыркларэліспор
Тэпеджык Белядзіе
2:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Кючюккейспор
2:1
Uzunköprü Spor Kulübü
Тэкірдагспор
1:1
Küçükçekmece Spor Kulübü
Сііртспор
3:0
Гёзтапе
Кахраманмарашспор
2:0
Адыяманспар
Шанлыурфаспор
2:1
Хатайспор
Аданаспор
2:1
Аланьяспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
1:1
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Бейпазары Шэкерспор
2:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Йімпаш Ёзгатспор
0:0
Адана Дэмірспор
Балуспор
1:2
Дзюзджэспор
Чарумспор
2:2
Erzincanspor
Эрзурумспор
0:0
Чайкур Рызеспор
Ардуспор
2:1
Fenerspor
Каньяспор
1:3
Балыкесірспор
Карабюкспор
4:0
Мерсін Ідман'юрду
Чанаккале Дарданэльспор
1:0
Дыярбакырспор
Сакар'яспор
1:1
Сарыер
Малацьяспор
4:0
Petrol Ofisi
Afjet Afyon Spor Kulübü
3:1
Фетхіеспор
Aydınspor
2:0
Yeni Salihli Spor Kulübü
Буджаспор
4:2
Бергама Белядзіе
TKİ Soma
2:0
Тургутлуспор
Bakırköyspor
2:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Эдзірнеспор
0:0
Zeytinburnuspor
Газіаманпашаспор
0:2
Карталспор
Люлебургазспор
0:0
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği