АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 21 красавіка 1996
Атлетык
2:0
Тэнэрыфэ
УД Саламанку
2:4
Альбасеце
Кампастэла
2:0
Рэал Сасьедад
Бетыс
2:5
Спортынг Хіхон
Рэал Аўеда
2:3
Севілья
Рэал Мадрыд
1:2
Эспаньёл
Рая Вальекана
1:3
Сельта
Сарагоса
2:3
Дэпартыва
Мерыда УД
1:0
Вальядалід
Рома
4:1
Напалі
Парма
3:1
Бары
Інтэр
1:2
Ювентус
Сампдорыя
3:3
Лацыа
Кальяры
2:0
Вічэнца
Фіярэнціна
1:0
Аталанта
Тарына
1:1
Мілан
ФК Падава (да 2015)
2:3
Удынезэ
Крэманезэ
0:0
П'ячэнца
Феенорд
1:0
Фартуна Сітард
Твэнтэ
0:1
Херэнвен
Утрэхт
2:0
Вітэс
Валвейк
0:0
Спарта Ротэрдам
Гронінген
3:4
Аякс
Волендам
1:2
НАК
Лодзь
1:1
Сталь Мелец
МАКС Стоміль
2:0
Сярка
Шлёнск
1:1
Белхатуў
Ракаў
0:1
Легія
Гутнік Кракаў
2:0
Sokol Pniewy
Лехія
1:7
Відзеў
Аміка
0:0
Катавіцэ
Гурнік Забжэ
2:2
Лех
Пагонь
1:1
Заглембе Любін
Марыціму
2:1
Брага
Лейрыя
4:0
Кампамаярэнсе
Віторыя Гімараэш
2:0
Лясы
Белененсэш
2:2
Жыл Вісэнтэ
Эштрэла Амадора (да 2011)
2:3
Шавеш
Салгейруш
0:2
Баавішта
Бенфіка
0:1
Фарэнс
Дынама Бухарэст
1:1
Рапід Бухарэст
Універсітата Краёва
3:0
Ацалул
Прагрэсул
5:1
Брашоў
Бакэу
3:1
Глорыя Бістрыца
Палітэхніка Ясы
1:2
Фарул (да 2021 года)
Петралул
3:2
Чахлэул
Спортул
2:3
Універсітата Клуж
FC Inter Sibiu
0:0
ФКСБ
CS Politehnica Timişoara
2:0
СКС Піцешці
Антальяспор
0:1
Фенербахчэ
Самсунспор
4:4
Істанбулспор
Кайсеры Эрджыеспрэч
0:1
Эскішэхірспор
Дэнізліспор
0:0
Бурсаспор
Алтай Ізмір
1:0
Анкарагюджу
Бешыкташ
3:5
Каджаеліспор
Шарлеруа
4:0
Сэнт-Труйдэн
Эндрахт Алст
5:0
RFC Seraing
Льерс
0:3
Мехелен
Серкль Бругэ
2:1
Андэрлехт
Стандард
2:2
Беверэн
Lommel
0:0
Антвэрпэн
RWD Molenbeek
0:0
Бругэ
Гент
1:0
KRC Zuid-West-Vlaanderen
KFC Germinal Ekeren
2:0
KSV Waregem
Банік
2:0
Градзец Кралаве
Спарта Прага
1:1
Опава
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
0:0
Слован
Ябланец
1:0
Злін
Вікторыя Пльзень
2:0
Сігма
Дрнавіцэ
2:3
Зброяўка
FK Union Cheb
2:2
Вікторыя Жыжкоў
TJ Hradiště
0:2
Славія Прага
АВК
1:1
Дэгерфорс
IK Oddevold
3:0
Трэлебарг
Хельсінгбарг
2:0
Эстэр Векшэ
Норчэпінг
0:1
Умеа
Хальмстад
1:0
Юргордэн
Эрэбру
0:1
Эргрутэ
Гётэборг
0:0
Мальмё
Стремсгодсет
1:3
Лілестрэм
Конгсвінгер
1:2
Скейд
Будзё-Глімт
3:3
Старт
Мольдэ
8:0
Мос
Стабек
1:1
Вікінг
Валерэнга
0:2
Бран
Анкара Дэмірспор
1:0
Башкент Акадэміі
Батман Петральспор
2:0
Kızıltepe Spor Kulübü
Bitlis Spor Kulübü
4:0
Юксэкава Белядзьеспор
Doğu Gücü Spor Kulübü
1:1
Батманспар
Genç Murat Spor Kulübü
3:0
Cizre Spor Kulübü
Мардынспор
0:1
Bingöl Spor Kulübü
Tunceli Belediye Spor Kulübü
3:0
Мушспор
Уньеспор
1:1
ASKİ Spor Kulübü
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
1:1
GASKİ Spor Kulübü
Ağrı Köy Hizmetleri Spor Kulübü
0:6
Пазарспор
Акчаабат Себатспор
1:2
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Артвін Хапаспор
2:0
Агрыспор
Bayburt Spor Kulübü
4:0
Гірэсунспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
1:0
Карсспор
Эрбааспор
1:1
Amasyaspor
Кечыарэнгюджу
1:1
Такатспор
Merzifonspor
1:0
Кастамонуспор
Turhal Spor Kulübü
2:1
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Yeni Sincan Spor Kulübü
2:1
Carsambaspor
Çaycuma Spor Kulübü
0:2
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
0:2
Істанбул
Газіянтэп
6:1
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Ceyhanspor
3:3
İslahiye Spor Kulübü
Искендерун
5:1
Siverek Belediye Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
4:1
Кіліс Беледзіеспор
Аксарай Белядзіе
1:0
Niğde Spor Kulübü
Казанспор
2:0
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
1:1
Nevşehirspor
Тарсус Ідман'юрду
2:0
Кырыккалеспор
Сіваспор
1:1
Гюмюшханеспор
Бекоз
0:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
0:1
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
Алтынорду
0:3
Акхісарспор
Айвалыкгюджу
2:1
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
0:2
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Selçuk Efes Spor Kulübü
3:2
Гёзтапе
Söke Spor Kulübü
2:1
Gönen Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
1:0
Гебзеспор
Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü
1:0
Базююкспор
Гельджюкспор
0:3
Bursa Merinos Spor Kulübü
Інэгелспор
2:0
Пендікспор
Karamürsel Spor Kulübü
0:0
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Sönmez Filament Spor Kulübü
0:1
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Ялаваспор
5:0
Sapanca Gençlikspor
Бодрумспор
3:2
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
1:1
Таўшанлы Ліньітспор
Кютах'яспор
1:0
Marmaris Belediyespor
Мугласпар
3:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Назілі Беледзіе
0:2
Yeni Milas Spor Kulübü
Simav Eynal Spor Kulübü
1:0
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Çan Spor Kulübü
0:3
Çerkezköy Spor Kulübü
Гюнгарэн
1:2
Nişantaşı Spor Kulübü
Keşan Spor Kulübü
1:2
Бандырмаспор
Кыркларэліспор
2:2
Uzunköprü Spor Kulübü
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:0
Тэпеджык Белядзіе
Тэкірдагспор
4:0
Кючюккейспор
Манісаспор
2:3
Ізмірспор
Сііртспор
1:1
Сарыер
Малацьяспор
0:3
Адыяманспар
Шанлыурфаспор
0:0
Цюрк Тэлекам
Erzincanspor
1:0
Эрзурумспор
Каньяспор
1:0
Гёзтапе
Хатайспор
4:1
Кахраманмарашспор
Petrol Ofisi
0:2
Элязыгспор
Адана Дэмірспор
2:1
Аланьяспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
1:0
Аданаспор
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
0:1
Бейпазары Шэкерспор
Йімпаш Ёзгатспор
1:2
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Балуспор
1:0
Чайкур Рызеспор
Чарумспор
1:0
Ардуспор
Дзюзджэспор
1:1
Fenerspor
Карабюкспор
3:1
Дыярбакырспор
Балыкесірспор
0:1
Чанаккале Дарданэльспор
Сакар'яспор
2:1
Мерсін Ідман'юрду
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:0
Aydınspor
Фетхіеспор
2:3
Буджаспор
TKİ Soma
2:0
Бергама Белядзіе
Bakırköyspor
8:0
Люлебургазспор
Çorlu Spor Kulübü 1947
0:2
Газіаманпашаспор
Эдзірнеспор
1:1
Карталспор
Zeytinburnuspor
0:0
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Тургутлуспор
0:0
Yeni Salihli Spor Kulübü