АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 кастрычніка 1997
Дняпро Магілёў
1:3
Дынама Мінск
Атака Мінск
4:0
Віцебск
Нёман
1:0
Kommunalnik Slonim
Нафтан
1:0
Дынама-93
Дынама Брэст
2:1
Славія Мазыр
Бетыс
1:0
Кампастэла
Атлетыка
0:2
Эспаньёл
УД Саламанку
1:2
Сарагоса
Рэал Сасьедад
2:1
Мерыда УД
Валенсія
1:1
Рэал Аўеда
Спортынг Хіхон
1:2
Атлетык
Тэнэрыфэ
1:0
Вальядалід
Барселона
2:0
Расінг
Аякс
4:0
Феенорд
Твэнтэ
1:2
Рода
Утрэхт
2:4
НЕК
Валвейк
1:1
Волендам
Вітэс
1:0
Фартуна Сітард
Спарта Ротэрдам
1:1
Гронінген
Пагонь
1:4
Заглембе Любін
Рух Хожуў
1:1
Одра Вадзіслаў-Шленскі
МАКС Стоміль
3:2
Лех
Petrochemia Plock
1:0
КСЗА
Аміка
0:1
Лодзь
Дыскаболія
1:0
Гурнік Забжэ
Катавіцэ
0:1
Легія
Палонія
2:0
Вісла Кракаў
Відзеў
5:1
Ракаў
Дынама Бухарэст
2:0
Ацалул
Рапід Бухарэст
2:1
Прагрэсул
Універсітата Краёва
1:1
FC Municipal Resita
Фарул (да 2021 года)
4:2
Глорыя Бістрыца
СКС Піцешці
1:0
Жыул
Петралул
2:1
Універсітата Клуж
Спортул
0:0
Чахлэул
Кіндыя
1:2
ФКСБ
Форэсту
2:0
Бакэу
Ацінаікас
4:3
Паніліякас
Этнікас Пірэй
1:0
Паніяніас
Алімпіякос
3:0
Праадэфтыкі
АЕК
2:1
Панацінаікос
Іракліс
2:0
Ксанці
Іонікас
5:0
ОФІ
Каламата
0:1
Панахаікі
Верыя
1:1
Апалон Афіны
Кава
0:1
ПАОК
Слован
2:0
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
Опава
2:0
Сігма
Дрнавіцэ
0:0
Цепліцэ
Градзец Кралаве
2:2
Ябланец
Дукла Прага
4:1
AFK Atlantic Lazne Bohdanec
Дэгерфорс
2:2
Эстэр Векшэ
Эльфсбарг
0:1
Эргрутэ
Гётэборг
2:2
Хельсінгбарг
Хальмстад
3:0
Юнгшыле
Мальмё
0:0
АВК
Норчэпінг
0:0
Трэлебарг
Вестэрас
2:2
Эрэбру
Лас-Пальмас
3:2
Альбасеце
УЭ Лейда
2:1
Таледа
Рэал Хаэн
0:1
Рая Вальекана
Херас
0:0
Эркулес
Эльчэ
2:0
Асасуна
Бадахос
0:0
Алавес
КД Лаграньес
2:0
Леганес
Рэджына
1:0
Ровена
Кальяры
1:1
Салернітана
Перуджа
1:1
Анкона
Трэвіза
1:1
Венецыя
Верона
3:2
Фоджа
Пескара
1:0
Джэнаа
Лукезе
2:1
Рэджана
ФК Падава (да 2015)
3:2
К'ева
Монца
2:2
Кастэль-дзі-Сангра
Андрыя
0:2
Тарына
Майнц
2:5
Нюрнберг
Гройтэр
3:0
VfB Leipzig
Фартуна Дзюсельдорф
2:0
Ватэншайд
Гютэрсло
1:1
Юрдынген
Цвікау
0:0
Энергі
Агрыспор
2:1
Мардынспор
Cizre Spor Kulübü
3:0
Курталанспор
Genç Murat Spor Kulübü
2:1
Bitlis Spor Kulübü
Хаккярыспар
3:1
Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay Spor Kulübü
Kızıltepe Spor Kulübü
1:1
Bingöl Spor Kulübü
Мушспор
0:0
Юксэкава Белядзьеспор
Kütahya Seramik Spor Kulübü
0:3
Simav Eynal Spor Kulübü
Petrol Ofisi
2:1
Аланьяспор
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
2:1
GASKİ Spor Kulübü
Elazığ Belediyespor SK
2:1
Siverek Belediye Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
1:1
Гюмюшханеспор
Афспор
0:0
Сіваспор
Уньеспор
0:0
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Akçakoca Spor Kulübü
2:1
Кастамонуспор
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
0:0
Чанкыры Белядзіе
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
1:2
Çaycuma Spor Kulübü
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
1:0
İzmit Spor Kulübü
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
1:1
Кырыккалеспор
Keskin Spor Kulübü
1:1
Çubuk Spor 1959 Kulübü
Karaman Spor Kulübü
3:0
Аксарай Белядзіе
Nevşehirspor
1:1
Кютах'яспор
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
0:0
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Ceyhanspor
4:0
Кахраманмарашспор
İskenderun Spor Kulübü
3:0
Nizip Spor Kulübü
İslahiye Spor Kulübü
1:0
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Кайсерыспор
1:1
Амед
Кіліс Беледзіеспор
2:3
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
Carsambaspor
1:0
Iğdırspor
Merzifonspor
4:1
Акчаабат Себатспор
Sivas Demir Spor Kulübü
1:1
Terme Spor Kulübü
Turhal Spor Kulübü
0:0
Bayburt Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
3:0
Тарсус Ідман'юрду
Side Gençlik Spor Kulübü
3:2
Башкент Акадэміі
Бандырмаспор
3:0
Bilecik Spor Kulübü
Бекоз
0:0
Пендікспор
Базююкспор
0:2
Bursa Merinos Spor Kulübü
Гебзеспор
3:1
Гельджюкспор
Karamürsel Spor Kulübü
0:6
Дарыджа Генчлербірлігі
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
1:0
Інэгелспор
Nişantaşı Spor Kulübü
3:1
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
2:0
Ялаваспор
Айвалыкгюджу
3:2
Keşan Spor Kulübü
Bigaspor
0:1
Тэкірдагспор
Тэпеджык Белядзіе
2:0
Gönen Spor Kulübü
Çorlu Spor Kulübü 1947
1:0
Çan Spor Kulübü
Эюпспор
1:3
Гюнгарэн
Çanakkale Kepez Spor Kulübü
0:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Кыркларэліспор
3:1
Altıntepsi Makelspor AŞ
Кючюккейспор
1:0
Люлебургазспор
Акхісарспор
2:5
Тарбалыспор
Petkim Spor Kulübü
0:0
Балыкесірспор
Бергама Белядзіе
0:0
Ушакспор
Фетхіеспор
2:4
Мугласпар
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
2:0
Назілі Беледзіе
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:0
Гёзтапе
Söke Spor Kulübü
2:1
Ізмірспор
Yeni Milas Spor Kulübü
0:2
Gaziemir Spor Kulübü
Панэлефсініякос
2:0
Doxa Vyrona
Панэталікас
5:0
Ларыса
Анагеннісі
2:2
Трыкала
Калітэя
0:1
Арыс
Апалон Понту
1:0
Касторыя
Этнікас Астэрас
5:0
Нікі Волас
Пансэраікас
2:1
Lykoi
Докса Драма
6:1
Panargiakos FC
Edessaikos
2:1
Левадыякас
КБ
1:2
Б-93
BK Glostrup Albertslund
2:2
Хорсэнс
Herning Fremad
4:1
FC Svendborg
FC Roskilde
0:2
Эсб'ёрг
Вібарг
5:2
Ølstykke FC
Батман Петральспор
1:0
Элязыгспор
Шанлыурфаспор
1:0
Цюрк Тэлекам
Малацьяспор
1:1
Адыяманспар
Эрзурумспор
3:0
Чарумспор
Ардуспор
2:4
Гірэсунспор
Чайкур Рызеспор
2:0
Артвін Хапаспор
Эскішэхірспор
2:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Асманлыспор
4:1
Сііртспор
Газіянтэп
1:0
Дыярбакырспор
Дзюзджэспор
1:0
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Йімпаш Ёзгатспор
1:1
Кечыарэнгюджу
Анкара Дэмірспор
1:0
Erzincanspor
Каршыяка
0:2
Aydınspor
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:0
Буджаспор
TKİ Soma
0:1
Дэнізліспор
Бейлербей
0:0
Гёзтапе
Эдзірнеспор
1:4
Zeytinburnuspor
Сакар'яспор
2:0
Карталспор
Касымпаша
2:1
Fenerspor
Каньяспор
1:3
Аданаспор
Мерсін Ідман'юрду
0:1
Bakırköyspor
Хатайспор
1:0
Газіаманпашаспор
Істанбул
4:2
Балуспор
Сарыер
3:1
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Адана Дэмірспор
0:0
Marmaris Belediyespor
АЕЛ
3:1
Эносіс
Anagenisis
0:7
Амонія
Неа Саламіна
2:0
Апалон
Алкі Ларнака
1:4
Анартосіс
Этнікас Асія
1:2
Этнікас
Evaghoras
2:2
АЕК Ларнака
АПАЭЛ
1:1
APOP Paphos
Біркіркара
2:1
Хіберніянс
Шайра Тарнадас
1:0
П'ета Хотспурс
Хамрун Спартанс
1:7
Фларыяна
Сліма Уандэрэрс
6:0
Таршын Рэйнбоус
Нашшар Лаёнс
0:2
Валета
Беласіца Струміца
0:2
Склад Югамагнат
Перамога-Юніёр
3:0
Барэц
Вардар
0:0
Скоп'е
Пелістэр
1:3
Сілекс
Makedonija GjP
1:0
Цэментарніца-55
FK Balkan
3:0
Саса
Брэгалніца Дзялчава
2:1
Ціквеш