АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 19 красавіка 1998
Барселона
1:0
Сарагоса
Дэпартыва
1:0
УД Саламанку
Спортынг Хіхон
2:3
Атлетыка
Тэнэрыфэ
3:1
Бетыс
Мальёрка
2:2
Эспаньёл
Расінг
2:0
Мерыда УД
Рэал Мадрыд
5:1
Рэал Аўеда
Вальядалід
0:0
Сельта
Атлетык
2:0
Кампастэла
Рома
5:0
Брэшыя
Інтэр
2:0
Удынезэ
Балоння
3:0
Мілан
Лечэ
0:2
Парма
Аталанта
1:0
Фіярэнціна
Эмпалі
0:1
Ювентус
П'ячэнца
0:1
Бары
Вічэнца
2:1
Лацыа
Напалі
0:2
Сампдорыя
Бенфіка
3:1
Марыціму
Брага
2:1
Кампамаярэнсе
Рыу Авэ
3:0
Акадэміка
Салгейруш
1:1
Белененсэш
Шавеш
2:0
Эштрэла Амадора (да 2011)
Фарэнс
1:1
Лясы
Антвэрпэн
3:5
Стандард
Lommel
2:2
Эндрахт Алст
KRC Zuid-West-Vlaanderen
0:0
Шарлеруа
Бругэ
1:3
KFC Germinal Ekeren
Будзё-Глімт
3:0
Сагндаль
Конгсвінгер
2:2
Бран
Мос
1:0
Стабек
Русенбарг
3:1
Вікінг
Трамсё
2:2
Стремсгодсет
Валерэнга
3:2
Хеўгесун
Рэал Хаэн
1:1
СД Оўрэнс
Херас
1:3
УЭ Лейда
Бадахос
0:0
Альбасеце
КД Лаграньес
1:2
Таледа
Севілья
0:0
Вільярэал
Леганес
2:1
Эркулес
Алавес
1:0
Асасуна
Левантэ
1:1
Нумансія
К'ева
3:1
Лукезе
Анкона
0:0
ФК Падава (да 2015)
Тарына
2:0
Рэджына
Венецыя
2:1
Рэджана
Пескара
1:0
Трэвіза
Фоджа
5:1
Монца
Ровена
0:0
Салернітана
Андрыя
1:1
Кальяры
Кастэль-дзі-Сангра
1:1
Перуджа
Гройтэр
1:1
Фрайбург
Фартуна Кёльн
3:2
Ватэншайд
Гютэрсло
2:1
Фартуна Дзюсельдорф
Цвікау
0:1
Штутгартар Кікерс
Мепен
0:2
Карл Цэйс
Тарэенсе
0:0
Пасуш дэ Ферэйра
Фейрэнс
2:2
Эштарыл
Жыл Вісэнтэ
1:0
Алверка
Фэлгейраш
3:3
Уніян Мадэйра
Лейрыя
2:1
Насьёнал
Пенафіэл
7:1
Марэйрэнс
Мая
0:1
Бейра-Мар
Авеш
2:0
Акадэміку дэ Візэу
Эшпінью
2:0
Уніян Ламаш
Bitlis Spor Kulübü
3:2
Cizre Spor Kulübü
Genç Murat Spor Kulübü
0:0
Батманспар
Курталанспор
0:0
Bingöl Spor Kulübü
Мардынспор
1:3
Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay Spor Kulübü
Nusaybin Demir Spor Kulübü
3:0
Хаккярыспар
Юксэкава Белядзьеспор
2:1
Kızıltepe Spor Kulübü
Аланьяспор
1:5
Nevşehirspor
Isparta Spor Kulübü
1:1
Side Gençlik Spor Kulübü
Kütahya Seramik Spor Kulübü
0:3
Afjet Afyon Spor Kulübü
Simav Eynal Spor Kulübü
3:0
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
2:1
Karaman Spor Kulübü
Бекоз
1:1
Гебзеспор
Bilecik Spor Kulübü
1:1
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Дарыджа Генчлербірлігі
1:1
Мальцепеспор
Гельджюкспор
5:1
Nişantaşı Spor Kulübü
Інэгелспор
3:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
Пендікспор
6:0
Karamürsel Spor Kulübü
Ялаваспор
0:0
Бандырмаспор
Амед
4:2
Pütürge Belediyesi Spor Kulübü
İskenderun Spor Kulübü
4:0
Кіліс Беледзіеспор
Кахраманмарашспор
2:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Кайсерыспор
3:1
Ceyhanspor
Казанспор
0:3
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
1:3
Elazığ Belediyespor SK
Siverek Belediye Spor Kulübü
3:2
Искендерун
Altıntepsi Makelspor AŞ
4:1
Эюпспор
Тэпеджык Белядзіе
3:1
Кючюккейспор
Gönen Spor Kulübü
2:0
Кыркларэліспор
Гюнгарэн
1:0
Çan Spor Kulübü
Çanakkale Kepez Spor Kulübü
0:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:1
Bigaspor
Люлебургазспор
1:0
Айвалыкгюджу
Тэкірдагспор
0:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Акчаабат Себатспор
0:1
Пазарспор
Bayburt Spor Kulübü
1:1
Афспор
Гюмюшханеспор
2:0
Carsambaspor
Merzifonspor
1:0
Turhal Spor Kulübü
Sivas Demir Spor Kulübü
2:2
1926 Bulancak Spor Kulübü
Terme Spor Kulübü
3:0
Уньеспор
Такатспор
0:1
Amasyaspor
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1:0
Сіваспор
Акхісарспор
1:1
Фетхіеспор
Petkim Spor Kulübü
1:0
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
Балыкесірспор
1:0
Söke Spor Kulübü
Ізмірспор
0:2
Гёзтапе
Мугласпар
3:1
Selçuk Efes Spor Kulübü
Назілі Беледзіе
1:1
Бергама Белядзіе
Тарбалыспор
1:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
5:2
Базююкспор
Beitar Tel Aviv FC
1:0
Макабі Кір'ят-Ата
Maccabi Acco FC
3:1
Hapoel Taibe
Hapoel Ashdod
2:1
Секцыя Нес-Цыёна
Hapoel Kfar Shalem
0:4
Maccabi Jaffa 2000 FC
Maccabi Ironi Bat Yam FC
0:4
Бней Сахнін
Макабі Нетання
0:0
Хакоах
Цафрырым
5:1
Maccabi Kfar Kana
Хапаэль Рамат-Ган
2:0
Maccabi Yavne
BK Fremad Amager
2:2
Эсб'ёрг
Відоврэ
1:0
Няствед
Вібарг
2:0
Фрэм
КБ
0:1
Herning Fremad
Ølstykke FC
3:2
BK Glostrup Albertslund
Дэнізліспор
0:3
Эрзурумспор
Ардуспор
0:0
Чарумспор
Кечыарэнгюджу
2:4
Erzincanspor
Йімпаш Ёзгатспор
1:1
Анкара Дэмірспор
Артвін Хапаспор
2:1
Гірэсунспор
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:1
TKİ Soma
Буджаспор
2:1
Aydınspor
Каршыяка
3:0
Адана Дэмірспор
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:0
Marmaris Belediyespor
Газіаманпашаспор
1:2
Балуспор
Каньяспор
2:0
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
1:2
Істанбул
Хатайспор
2:0
Bakırköyspor
Бейлербей
0:1
Fenerspor
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
2:0
Дзюзджэспор
Карталспор
3:0
Гёзтапе
Эдзірнеспор
1:2
Касымпаша
Шанлыурфаспор
1:0
Батман Петральспор
Цюрк Тэлекам
3:0
Сііртспор
Малацьяспор
2:2
Дыярбакырспор
Адыяманспар
0:0
Газіянтэп
Эскішэхірспор
0:3
Сарыер
Элязыгспор
2:3
Чайкур Рызеспор
Zeytinburnuspor
1:1
Сакар'яспор