АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 08 жніўня 1998
Шэфілд Юнайтэд
2:1
Суіндан
Вулверхэмптан
2:0
Транмер
Брэдфард
1:2
Стокпорт
Норвіч Сіці
2:1
Крю
Беры
1:0
Хадэрсфілд
Брысталь Сіці
2:2
Оксфард Юнайтэд
Крыстал Пэлас
2:2
Болтан
Порт Вэйл
0:2
Бірмінгем
Барнслі
2:2
Вест Бромвіч
Портсмут
1:2
Уотфард
Сандэрленд
1:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Рапід Бухарэст
6:0
FCM Oneşti
Глорыя Бістрыца
5:0
Форэсту
Чахлэул
4:0
Olimpia Satu Mare
Бакэу
2:0
Універсітата Краёва
Петралул
2:1
Астра
Аданаспор
0:1
Істанбулспор
Трабзанспор
0:1
Газіянтэпспар
Галатасарай
3:1
Алтай Ізмір
Самсунспор
0:1
Каджаеліспор
ГАК
2:0
Ваккер Інсбрук
Рапід Вена
5:0
ЛАСК
Зальцбург
1:1
Штурм
Аўстрыя Лустэнаў
1:1
Аустрыя
Рыд
0:0
Форвертс Штайр
Ніца
1:1
Шатару
Ліль
1:2
Генгам
Сэнт-Эцьен
1:1
Седан
Ле-Ман
1:1
Бове
Труа
2:1
Кан
Геньён
2:1
Кан
Лаваль
2:1
Аяча
ASOA Valence
1:1
Ам'ен
Нiм
1:1
Ньёр
Рэд Стар Сэн-Уан
0:0
Васкеаль
Манчэстэр Сіці
3:0
Блэкпул
Уіган
0:1
Мілуал
Прэстан
3:0
Ёрк Сіці
Бёрнлі
2:1
Брыстоль Роверс
Джылінгем
0:1
Уолсол
Борнмут
2:0
Лінкальн Сіці
Калчэстэр
1:0
Чэстэрфілд
Рэксхэм
3:0
Рэдынг
Олдхэм
1:3
Нотс Каўнці
Уікам
0:1
Лутан
Нортхэмптан
1:3
Сток Сіці
Мэкклсфілд Таун
0:1
Фулхэм
Карлайл Юнайтэд
1:0
Брайтан
Скарбара
1:2
Саўтэнд
Ротэрхэм
3:1
Хал
Плімут
2:1
Рочдэйл
Хартлпул
1:1
Кардыф Сіці
Пітэрбара
0:2
Halifax Town AFC
Брэнтфард
3:0
Мэнсфілд Таун
Торкі
0:1
Кембрыдж
Суонсі
2:0
Эксэтэр
Дарлінгтан
0:2
Барнет
Чэстэр Сіці
0:2
Лейтан Арыент
Толбат
2:1
Сканторп Юнайтэд
Сіёні
2:2
Гурыя
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
1:3
Тарпеда Кутаісі
FC Dinamo Zugdidi
0:1
Самтрэдыя
Тбілісі
1:1
Дзіла
Спартак
3:1
Аланія (да 2014)
Шыннік
0:0
Зеніт
Растоў
3:2
Чарнаморец Наварасійск
Балтыка
1:1
Крылы Саветаў
Цюмень
1:3
FC Elista
ЦСКА
3:0
Жамчужына-Сочы
Татабання
4:0
Ракацы
Érdi Városi SE
6:1
Печ
Soroksar
2:0
Бекешчаба
Soproni Football es Atlétikai Club
2:2
Tiszavasvari
Salgótarjáni Barátok TC
2:1
Komáromi VSE
Анжэр
1:1
Сен-Пры
Газелек Аяча
0:0
Крэтэй
Валансьен
1:1
Нуазі-ле-Сек
Марціг
0:0
По
Мюлуз
0:0
Люзітанас Сен-Мор
Расінг Парыж
0:0
Луан-Кюіза
Пасі Валь-д′Ор
2:1
Ангулем
Туар
0:0
Раон-ль′Этап
Фрэжус Сэн-Рафаэль
0:1
Істр
Літэкс
3:1
Лакаматыў Сафія
Лакаматыў Плоўдзіў
2:0
Metalurg Pernik
Славія Сафія
1:0
Levski Kyustendil
Дабруджа
0:0
Пірын
Спартак Варна
3:0
Panayot Volov
Мінер
1:0
Бацеў-1912
Ферэнцвараш
2:2
МТК
Уйпешт
3:2
Дэбрэцэн
Фехервар
5:0
III. Kerületi TUE UPE
Залаэгерсег
2:2
Шыафок
Дзьёр
1:1
BVSC-Zuglo
Д'яшд'ёр
4:2
Вашаш
Ньірэдзьхаза
2:1
Халадаш
Вац
1:1
Gazszer FC
Дунауйвараш
2:1
Ганвед
Партызан
4:1
Раднічкі Ніш
Sartid Smederevo
1:3
Раднічкі Крагуевац
Земун
4:2
Spartak Subotica
Ваяводзіна
3:0
Могрэн
Хайдук Кула
0:0
АФК
FK Proleter Zrenjanin
2:0
Pristina
Рады
2:0
FK Železnik Lasta Beograd