АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 снежня 1998
Эвертан
0:0
Дэрбі Каўнці
Арсенал
1:0
Вест Хэм
Саўтгемптан
0:2
Чэлсі
Мідлзбра
1:3
Ліверпуль
Блэкбэрн
2:1
Астан Віла
Уімблдон
2:1
Чарльтан
Ковентры
1:1
Тотэнхэм
Ньюкасл
0:3
Лідс
Шэфілд Уэнсдэй
0:1
Лестэр
Манчэстэр Юнайтэд
3:0
Нотынгем Форэст
Болтан
0:0
Брэдфард
Уотфард
1:0
Брысталь Сіці
Вест Бромвіч
3:2
Порт Вэйл
Стокпорт
0:1
Барнслі
Хадэрсфілд
2:0
Грымсбі Таун
Крю
3:1
Беры
Іпсвіч
3:0
Портсмут
Куінз Парк Рэйнджэрс
2:0
Норвіч Сіці
Оксфард Юнайтэд
1:3
Крыстал Пэлас
Суіндан
1:0
Вулверхэмптан
Транмер
1:0
Сандэрленд
Бірмінгем
1:0
Шэфілд Юнайтэд
Фулхэм
2:0
Калчэстэр
Мілуал
1:2
Борнмут
Сток Сіці
0:1
Прэстан
Уолсол
2:2
Уікам
Рэксхэм
0:1
Манчэстэр Сіці
Блэкпул
1:1
Уіган
Чэстэрфілд
1:3
Олдхэм
Нотс Каўнці
3:1
Нортхэмптан
Лінкальн Сіці
1:0
Мэкклсфілд Таун
Ёрк Сіці
3:3
Бёрнлі
Барнет
1:1
Плімут
Эксэтэр
1:1
Торкі
Halifax Town AFC
0:0
Дарлінгтан
Кардыф Сіці
3:0
Толбат
Брайтан
3:1
Брэнтфард
Хал
1:2
Чэстэр Сіці
Мэнсфілд Таун
3:2
Скарбара
Саўтэнд
2:0
Пітэрбара
Кембрыдж
3:2
Ротэрхэм
Лейтан Арыент
1:1
Суонсі
Рочдэйл
1:1
Карлайл Юнайтэд
Сканторп Юнайтэд
1:0
Хартлпул
Хапаэль Беэр-Шэва
0:0
Hapoel Ashdod
Макабі Нетання
0:2
Beitar Avraham Be'er Sheva
Макабі Кір'ят-Ата
2:2
Хакоах
Хапаэль Ашкелон
2:0
Бней Сахнін
Maccabi Kfar Kana
4:1
Секцыя Нес-Цыёна
Maccabi Ironi Bat Yam FC
1:3
Beitar Tel Aviv FC
Maccabi Acco FC
3:1
Hapoel Kfar Shalem
Bnei Nasareth
3:0
Hapoel Taibe
Хіберніян
3:0
Эйр Юнайтэд
Фалкірк
3:2
Странрар
Airdrieonians FC
2:2
Рэйт Роверс
Грынак Мортан
1:1
Clydebank FC
Гамільтан
0:0
Сэнт-Мірэн
Макабі Хайфа
2:0
Maccabi Jaffa 2000 FC
Макабі Пэтах-Тыква
4:0
Hapoel Beit Shean
Хапаэль Тэль-Авіў
0:0
Цафрырым
Бней Іегуда
0:6
Макабі Тэль-Авіў
Hapoel Jerusalem
1:0
Макабі Герцлія
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
0:1
Хапаэль Пэтах-Тыква
Ironi Ashdod
3:2
Хапаэль Хайфа