АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 23 траўня 1999
Дэпартыва
2:1
Сарагоса
Эспаньёл
4:0
УД Саламанку
Вальядалід
0:3
Атлетык
Вільярэал
3:4
Бетыс
Атлетыка
1:1
Расінг
Мальёрка
2:0
ФК Эстрэмадура
Тэнэрыфэ
2:3
Рэал Мадрыд
Рэал Аўеда
1:3
Сельта
Рэал Сасьедад
1:1
Валенсія
Ювентус
3:2
Венецыя
Інтэр
3:1
Балоння
Лацыа
2:1
Парма
Сампдорыя
1:0
Бары
Кальяры
1:1
Фіярэнціна
Эмпалі
1:3
Удынезэ
Перуджа
1:2
Мілан
П'ячэнца
1:1
Салернітана
Вічэнца
1:4
Рома
Утрэхт
2:3
ПСВ
НАК
2:2
Аякс
Валвейк
4:1
Рода
АЗ
4:2
Маастрыхт
Феенорд
2:1
Вітэс
Херэнвен
0:0
Спарта Ротэрдам
Вільем II
1:2
Твэнтэ
Рыу Авэ
2:1
Салгейруш
Марыціму
3:3
Алверка
Бейра-Мар
1:1
Лейрыя
Акадэміка
0:3
Бенфіка
Эштрэла Амадора (да 2011)
0:0
Брага
Шавеш
1:2
Віторыя Сетубал
Рэйнджэрс
1:1
Кілмарнак
Данфермлін
1:2
Мазеруэл
Дандзі Юнайтэд
1:2
Селтык
Абердзін
2:5
Хартс
Сэнт-Джонстан
1:0
Дандзі
Бешыкташ
3:0
Сакар'яспор
Анкарагюджу
1:0
Трабзанспор
Істанбулспор
1:2
Фенербахчэ
Бурсаспор
1:1
Аданаспор
Антальяспор
1:1
Галатасарай
Алтай Ізмір
2:0
Самсунспор
Эрзурумспор
1:0
Чанаккале Дарданэльспор
Панацінаікос
1:0
Верыя
ПАОК
5:1
Этнікас Астэрас
АЕК
2:1
Ксанці
Паніяніас
1:4
Алімпіякос
Іонікас
2:0
Праадэфтыкі
Арыс
3:1
Паніліякас
Кава
0:2
ОФІ
Апалон Афіны
1:3
Іракліс
Панэлефсініякос
3:0
Этнікас Пірэй
Альбасеце
3:0
Барселона Б
Таледа
1:2
Эркулес
Эйбар
2:0
Асасуна
Спортынг Хіхон
1:0
Бадахос
Лас-Пальмас
1:1
Леганес
Атлетыка Мадрыд Б
3:1
Рэкрэатыва
Рая Вальекана
2:0
СД Оўрэнс
КД Лаграньес
0:1
Севілья
УЭ Лейда
2:3
Кампастэла
Нумансія
0:0
Малага
Брэшыя
3:0
Ровена
Лечэ
0:0
Аталанта
Рэджына
0:0
Джэнаа
Трэвіза
0:0
Тарына
Верона
1:0
Монца
Чэзена
2:1
Тэрнана
Лукезе
3:2
Напалі
Рэджана
3:2
Козенца
Крэманезэ
0:1
К'ева
Андрыя
2:2
Пескара
Гройтэр
0:1
Кёльн
Штутгартар Кікерс
2:2
Гановер
Юрдынген
2:1
Ульм
Фартуна Дзюсельдорф
0:3
Майнц
Фартуна Кёльн
1:1
Санкт-Паўлі
Дынама Тбілісі
6:0
Самгуралі
FC Merani-91 Tbilisi
4:0
Дзіла
Тбілісі
2:2
Гурыя
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
1:4
Лакаматыў Тбілісі
Сіёні
1:2
Тарпеда Кутаісі
Калхэці
3:1
Самтрэдыя
FC Arsenali Tbilisi
0:1
Дынама Батумі
FC Dinamo Zugdidi
1:3
ВІТ-Джорджыя
Калітэя
2:1
Трыкала
Нікі Волас
2:0
Пансэраікас
Панахаікі
2:1
Каламата
Lykoi
0:1
ПАС Яніна
Ацінаікас
1:0
Agios Nikolaos
Edessaikos
1:1
Ларыса
Панэталікас
3:2
Doxa Vyrona
Анагеннісі
0:0
G.A.S Ialysos 1948
Перыкос
0:3
Апалон Понту
Цэментарніца-55
3:1
Вардар
Работнічкі
3:2
Осагава
Сілекс
5:3
Makedonija GjP
Склад Югамагнат
1:0
Перамога-Юніёр
Барэц
6:0
FK Balkan
Скоп'е
0:1
Пелістэр
Саса
1:3
Ціквеш