АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 чэрвеня 1999
БАТЭ
3:2
Віцебск
Нёман
1:0
Белшына
Шахцёр Салігорск
2:1
Славія Мазыр
Дняпро Магілёў
4:1
Дынама Брэст
Нафтан
2:1
Асіповічы
Маладзечна
0:1
Гомель
Тарпеда Мінск
1:0
Ліда
Атлетык
5:0
Алавес
Барселона
4:1
Бетыс
Вільярэал
3:0
Расінг
Рэал Аўеда
3:2
УД Саламанку
Рэал Сасьедад
1:2
Эспаньёл
Мальёрка
2:0
Сельта
Тэнэрыфэ
3:2
Валенсія
Будзё-Глімт
1:2
Лілестрэм
Бран
1:0
Вікінг
Конгсвінгер
3:1
Трамсё
Русенбарг
3:0
Скейд
Стремсгодсет
3:5
Од
Валерэнга
1:2
Мос
Таледа
1:2
Малага
Альбасеце
0:1
Эйбар
Барселона Б
4:0
Спортынг Хіхон
Эркулес
0:2
Лас-Пальмас
Асасуна
3:2
Мальёрка Б
Бадахос
1:2
Атлетыка Мадрыд Б
Леганес
0:2
Рая Вальекана
Мерыда УД
2:1
КД Лаграньес
Рэкрэатыва
2:1
УЭ Лейда
СД Оўрэнс
0:2
Нумансія
Севілья
5:1
Кампастэла
Рэджана
3:2
Лукезе
Козенца
2:1
Чэзена
Ровена
3:2
Трэвіза
Пескара
3:2
Брэшыя
К'ева
1:2
Лечэ
Аталанта
2:0
Монца
Тэрнана
2:1
Андрыя
Тарына
1:2
Рэджына
Напалі
2:1
Крэманезэ
Джэнаа
3:3
Верона
Армінія
3:0
Гютэрсло
Гройтэр
0:1
Гановер
Карлсруэ
3:1
Кёльн
Штутгартар Кікерс
1:3
Майнц
Юрдынген
1:1
Санкт-Паўлі
Фартуна Дзюсельдорф
0:3
Энергі
Ватэншайд
4:2
Унтэрхахінг
Фартуна Кёльн
0:0
Рот-Вайс Оберхаўзен
Тэніс Барусія
0:2
Ульм
Спартак
2:2
Lokomotiv NN
Аланія (да 2014)
5:1
Дынама Масква
Зеніт
2:1
Сатурн
FC Elista
0:1
Лакаматыў
Шыннік
0:0
Жамчужына-Сочы
Чарнаморец Наварасійск
1:1
Крылы Саветаў
Ротар
0:1
Растоў
ЦСКА
0:0
Тарпеда
Хорсэнс
1:1
Ikast FS
Boldklubben 1909
3:2
BK Fremad Amager
Brønshøj BK
0:5
Сэннэр'юске
Эсб'ёрг
0:1
Відоврэ
BK Glostrup Albertslund
2:0
Няствед
Herning Fremad
0:3
FC Svendborg
Holstebro
0:1
Фрэм
КБ
0:3
Адэнсе
Бруне
2:0
Clausenengen
Бюосен
6:1
ЛФ Ханефос
Хэд
1:3
Skjetten Fotball
Хеўгесун
4:3
Люн
Сагндаль
2:2
Рэўфос
Старт
1:1
Ельсас
Пала-Ійрот
2:0
KPT-85
Яра
2:2
Муса
KajHa
2:2
Сейняйокі
Крафт
0:3
Тампэрэ Юнайтэд
НоПю
3:2
КПВ
ХІФК
2:1
Хонка
Мікелі
2:2
КуПС
ХІК Ханка
3:2
Kultsu
Рыпс
0:2
Finnairin Pallo
Марыбор
2:0
Горыца
Прымор'е
0:1
NK Mura Murska Sobota
Капер
0:2
Рудар Вяленьне
Цэле
1:0
Каратан
Дамджале
2:2
Алімпія Любляна
NK Beltinci
5:1
Трыглаў