АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 17 кастрычніка 1999
Сарагоса
3:0
Мальёрка
Алавес
0:1
Рая Вальекана
Вальядалід
2:1
Севілья
Эспаньёл
0:0
Рэал Сасьедад
Бетыс
2:1
Атлетыка
Мілан
2:2
Кальяры
Рома
0:1
Ювентус
Лечэ
2:1
Рэджына
П'ячэнца
0:0
Балоння
Тарына
3:1
Бары
Венецыя
1:0
Інтэр
Верона
2:0
Перуджа
Фарэнс
2:2
Санта-Клара
Алверка
2:1
Спортынг
Брага
2:4
Віторыя Гімараэш
Рыу Авэ
1:1
Віторыя Сетубал
Эштрэла Амадора (да 2011)
1:0
Салгейруш
Істанбулспор
3:1
Генчлербірлігі
Дэнізліспор
3:1
Каджаеліспор
Газіянтэпспар
6:0
Эрзурумспор
Аданаспор
1:1
Бурсаспор
Алтай Ізмір
2:2
Бешыкташ
Van Spor Kulübü
0:0
Самсунспор
Іонікас
1:0
Апалон Смірніс
Панацінаікос
5:0
Каламата
ПАОК
2:0
Этнікас Астэрас
Ксанці
1:0
Панахаікі
ОФІ
4:3
Праадэфтыкі
Сан-Паўлу
4:1
Спорт Рэсіфі
Віторыя
3:2
Батафага-СП
Грэміа
2:3
Крузэйра
Атлетыка Мінейра
1:2
Понтэ Прэта
Сантас
3:0
Жувентудзе
Карынтыанс
4:2
Інтэрнасьёнал
Курытыба
2:1
Атлетыка Паранаэнсе
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
2:2
Банік
Цепліцэ
1:0
Слован
Ябланец
4:2
Хмел
Опава
0:0
Славія Прага
Зброяўка
1:1
Багеміянс-1905
Вікторыя Жыжкоў
3:3
Сігма
Дукла Прага
1:1
Дрнавіцэ
Конгсвінгер
2:1
Будзё-Глімт
Лілестрэм
4:2
Стремсгодсет
Мос
0:1
Мольдэ
Од
3:1
Бран
Скейд
3:2
Вікінг
Трамсё
2:2
Валерэнга
Чакарыта Хуніёрс
6:1
Бельграна
Хімнасія Ла-Плата
1:1
Архентынос Хуніёрс
Расінг Авельянеда
0:0
Індэпенд'ентэ
Рывер Плейт
2:0
Бока Хуніярс
Сан-Ларэнса
5:1
Калон
Тальерэс
3:0
Ланус
Фэра Карыль Аэстэ
0:0
Эстудыянтэс
Уніён Санта-Фе
0:0
Велес Сарсфілд
Кордоба
1:2
Лас-Пальмас
Левантэ
1:1
ФК Эстрэмадура
Спортынг Хіхон
0:2
Эльчэ
Таледа
0:0
Хетафэ
Мерыда УД
0:0
Бадахос
Асасуна
3:1
УЭ Лейда
Кампастэла
1:0
КД Лаграньес
Тэнэрыфэ
3:1
Вільярэал
Атлетыка Мадрыд Б
0:1
Альбасеце
Марэйрэнс
1:2
Акадэміка
Бейра-Мар
1:1
Імартал Албуфейра
Пенафіэл
0:2
Варзім
Авеш
0:1
Пасуш дэ Ферэйра
Фэлгейраш
0:5
Шавеш
Кавіля
1:1
Уніян Ламаш
Эшпінью
2:1
Эшпасэндэ
Фрэамундэ
0:0
Мая
Лясы
3:2
Навал
Прымор'е
1:0
Драваград
NK Mura Murska Sobota
2:2
Марыбор
Дамджале
5:0
Цэле
Рудар Вяленьне
0:1
Алімпія Любляна
Каратан
0:1
Горыца
NK Pohorje
2:1
NK Beltinci
Dogana
1:0
Сан-Джавані
Даманьяна
5:0
Montevito
Пенароса
3:1
Трэ Пенне
Juvenes
0:4
Віртус Акуавіва
Лібертас
2:1
Фаэтана
Ла Фьёрыта
1:0
Кайлунго
Трэ Фіёры
6:3
Мурата
Космас Сан-Марына
4:2
Фальгоры
Перамога-Юніёр
5:2
Вардар
Работнічкі
3:1
Осагава
Сілекс
2:1
Цэментарніца-55
Ціквеш
2:1
Барэц
Пелістэр
3:1
Саса
Makedonija GjP
1:0
Напредак
Куманава
0:2
Склад Югамагнат
Беласіца
1:1
Спартак Варна
Літэкс
2:0
Берое
Нафтахімік
3:2
Лакаматыў Сафія
Велбажд
1:3
Леўскі
Мінер
2:0
Panayot Volov
ЦСКА Сафія
3:0
Канельяна
Славія Сафія
3:1
Пірын
Дабруджа
1:0
Бацеў-1912
BK Fremad Amager
4:2
Aarhus Fremad
Хорсэнс
4:0
Ølstykke FC
Б-93
1:3
Dalum IF
Фарум
0:5
Мiт’юланд
Сэннэр'юске
2:0
FC Svendborg
Boldklubben 1909
1:2
КБ
Хэд
1:0
Эйк-Тонсберг
Ельсас
0:3
ЛФ Ханефос
Сагндаль
0:2
Lofoten FK Svolvær
Бруне
1:0
Люн
Clausenengen
4:1
Рэўфос
Бюосен
2:1
Skjetten Fotball
Хеўгесун
4:0
Старт
Адыяманспар
1:1
Батман Петральспор
Мерсін Ідман'юрду
3:0
Дзюзджэспор
Сакар'яспор
0:3
Zeytinburnuspor
Ені Малацьяспор
0:1
Сііртспор
Дыярбакырспор
2:0
Агрыспор
Шанлыурфаспор
1:5
Малацьяспор
Гірэсунспор
1:2
Amasyaspor
Сіваспор
1:2
Элязыгспор
Карабюкспор
3:0
Ардуспор
Йімпаш Ёзгатспор
0:0
Хаджэтэпе
Сарыер
2:2
Хатайспор
Aydınspor
1:0
Yeni Salihli Spor Kulübü
Назілі Беледзіе
0:1
Буджаспор
Marmaris Belediyespor
0:3
Каршыяка
Касымпаша
1:2
Пендікспор
Газіаманпашаспор
1:3
Карталспор
Балуспор
3:0
Дарыджа Генчлербірлігі
Чайкур Рызеспор
2:0
Артвін Хапаспор
Эскішэхірспор
3:1
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Кайсеры Эрджыеспрэч
3:0
Асманлыспор
Mobellaspor
5:0
Çorlu Spor Kulübü 1947
FC Rtsmena Kutaisi
0:2
Magharoeli Chiatura
FC Samtredia II
0:0
Torpedo Kutaisi II
Гурыя
0:0
Meshakhte
FC Margveti 2006 Zestafoni
4:2
FC Okeane Samtredia
FC Megri Zugdidi
1:0
FC Chela Darcheli
FC Kolkheti 1913 Poti II
1:0
Samegrelo
Мерцхалі
1:3
Odishi 1919
FC Dinamo Batumi II
2:3
Шукура
FC Mretebi Tbilisi
1:1
Sakartvelos Agraruli Universiteti
Цхінвалі
1:0
Баржомі
Iveria Khashuri
4:1
FC Tskhumi Sokhumi
FC Amirani Ochamchire
1:1
Shinagan Sakmeta Saministros Akademia
NK Zagorec Krapina
1:0
NK Vrbovec
Спліт
0:1
Чакавец
NK Bjelovar
2:2
NK Mosor Zrnovnica
Свяцеры
0:5
HNK Segesta Sisak
NK Otok
0:1
NK Belišće
Задар
3:1
Марсонія
NK Orijent Rijeka
2:2
NK Cazmatrans
Solin
0:2
Памарац
Вестэрас
2:0
Luleå FF
Сірыўс
1:4
Сільвія
Брамапойкарна
1:4
Браге
Асюрыска
1:1
ГІФ Сундсваль
Nacka FF
0:1
Умеа
Ефле
1:2
Дэгерфорс
Spårvägens FF
0:2
Энчэпінг
Stenungsunds IF
0:3
Ландскруна
Мутала
1:2
ГАІС
Kristianstads FC
3:0
Фалькенберг
Хэкен
1:0
Гунільсе
Эстэр Векшэ
0:1
М'ельбю
Хускварна
0:5
Юнгшыле
Kongahälla
2:2
Атвідаберг
Bismil Belediye Spor Kulüp
2:1
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Хаккярыспар
6:1
Bingöl Spor Kulübü
Мардынспор
3:0
Nusaybin Demir Spor Kulübü
Батманспар
1:2
Курталанспор
Doğubayazıt Spor Kulübü
1:1
Акчаабат Себатспор
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
2:0
Erzincanspor
Афспор
0:0
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
Пазарспор
2:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Sürmene Spor Kulübü
1:4
Такатспор
ASKİ Spor Kulübü
0:2
Чарумспор
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
0:3
Кыршэхірспор
Fenerspor
3:1
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Кастамонуспор
4:1
Akçakoca Spor Kulübü
Merzifonspor
1:0
Karadeniz Eregli Belediye SK
Mudurnu Spor Kulübü
2:1
Keskin Spor Kulübü
Carsambaspor
2:0
Iğdırspor
Karaman Spor Kulübü
0:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Кечыарэнгюджу
2:0
Anamur Belediye Spor Kulübü
Ceyhanspor
0:0
Казанспор
İskenderun Spor Kulübü
1:7
Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
Кахраманмарашспор
1:0
Кайсерыспор
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
0:1
GASKİ Spor Kulübü
Акхісарспор
4:2
Gönen Spor Kulübü
Айвалыкгюджу
0:1
TKİ Soma
Бергама Белядзіе
2:2
Балыкесірспор
Гёзтапе
0:1
Petkim Spor Kulübü
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
4:2
Тургутлуспор
Тарбалыспор
2:0
Мугласпар
Yeni Milas Spor Kulübü
6:2
Simav Eynal Spor Kulübü
Аланьяспор
1:1
Фетхіеспор
Dalaman Kağıt Spor Kulübü
1:0
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
3:0
Manavgat Belediye Spor Kulübü
Side Spor Kulübü
2:3
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Бекоз
2:0
Ayazağa Spor Kulübü
Bilecik Spor Kulübü
2:0
Мальцепеспор
Эюпспор
2:2
Feriköy Spor Kulübü
İzmit Spor Kulübü
1:1
Інэгелспор
Sapanca Gençlikspor
1:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
Умраніеспор
3:0
Кютах'яспор
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
1:3
Бейлербей
Тэпеджык Белядзіе
5:2
Alibeykoy SK
Çan Spor Kulübü
0:0
Çerkezköy Spor Kulübü
Эдзірнеспор
1:2
Бандырмаспор
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü
2:2
Altıntepsi Makelspor AŞ
Кыркларэліспор
3:0
Vefa Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
0:1
Гюнгарэн
Тэкірдагспор
0:0
Кючюккейспор
Ліворна
1:2
СПАЛ
Мадэна
0:0
Піза
Альбінолефэ
0:2
Крэманезэ
Кома
1:1
AS Varese 1910
Лумеццане
2:0
Sandonà
Чытадэла
0:0
Лека
Карарэзе
1:1
Лукезе
Brescello
1:0
Рэджана
Мантэваркі Аквіла
1:1
Сіена
Палерма
0:0
Юве Стабія
Анкона
4:1
Кастэль-дзі-Сангра
Катання
2:0
Вітэрбэзе
Асколі
5:0
SC Marsala 1912
Беневента
1:0
Андрыя
Джульянава
1:0
Авеліна
Начэрына
1:0
SS Gualdo