АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 21 лістапада 1999
Espanyol
1:2
Mallorca
Real Betis
2:0
Real Zaragoza
Real Valladolid
1:3
Celta de Vigo
Real Madrid
1:1
Real Sociedad
Numancia
3:1
Rayo Vallecano
Málaga
4:0
Real Oviedo
Roma
4:1
Lazio
Juventus
3:1
Milan
Parma
3:1
Cagliari
Internazionale
6:0
Lecce
Venezia
0:0
Piacenza
Hellas Verona
0:1
Torino
Bari
1:1
Reggina
Gil Vicente
4:0
Farense
Campomaiorense
1:0
Marítimo
Alverca
0:1
Santa Clara
Sporting Braga
2:0
Salgueiros
Rio Ave
0:1
Estrela Amadora
Erzurumspor
4:1
Adanaspor
Gençlerbirliği
1:2
Ankaragücü
Samsunspor
1:0
Bursaspor
Altay
0:1
Kocaelispor
Beşiktaş
1:1
Trabzonspor
Vanspor
1:1
İstanbulspor
Ethnikos Asteras
3:1
Paniliakos
Panachaiki
1:2
Apollon Smirnis
Panathinaikos
2:0
Olympiakos Piraeus
PAOK
3:0
Ionikos
Iraklis
2:1
Kalamata
OFI
2:0
Trikala
Proodeftiki
1:0
Panionios
České Budějovice
0:1
Slavia Praha
Teplice
2:2
Drnovice
Jablonec
3:0
Viktoria Žižkov
Zbrojovka Brno
3:0
Chmel Blšany
Dukla Praha
1:0
Opava
Boca Juniors
2:0
Unión
Colón
1:0
Estudiantes
Gimnasia La Plata
3:1
Newell's Old Boys
Racing Club
1:0
Gimnasia Jujuy
Rosario Central
2:0
Belgrano
Talleres de Córdoba
1:4
River Plate
Ferro Carril Oeste
0:0
Argentinos Juniors
Sporting Gijón
3:1
Recreativo Huelva
Tenerife
3:0
Toledo
Levante
3:1
Mérida UD
Villarreal
1:2
Atlético Madrid II
Elche
1:1
Leganés
Eibar
4:1
Osasuna
Getafe
4:1
Compostela
Badajoz
0:0
Córdoba
UD Salamanca
3:0
CD Logroñés
CF Extremadura
1:1
Lleida
Ternana
1:1
Pescara
Vicenza
5:3
Atalanta
Treviso
2:1
Cosenza
Salernitana
3:1
Fermana
Cesena
3:0
Savoia
Monza
1:1
Pistoiese
AlzanoCene
2:1
Ravenna
Imortal Albufeira
3:0
Académica
Moreirense
3:1
União Lamas
Beira-Mar
0:0
Chaves
Penafiel
1:1
Paços de Ferreira
Varzim
5:0
Esposende
Desportivo Aves
1:0
Naval 1º de Maio
Felgueiras
0:0
Freamunde
Espinho
2:0
FC Maia
Leça
0:1
Sporting Covilhã
Tiligul-Tiras
1:1
Constructorul
Agro
2:1
Roma Baltia
Zaria
0:3
Zimbru
Energetic Dubăsari
1:3
Moldova-Gaz
Nistru-Unisport
0:2
Sheriff
Neftohimik
4:0
Spartak Varna
Velbazhd Kyustendil
1:3
Lovech
Minyor Pernik
4:0
Belasitsa
CSKA Sofia
3:0
Beroe
Dobrudzha
0:1
Levski Sofia
Botev 1912 Plovdiv
4:0
Panayot Volov
Pirin Blagoevgrad
2:3
Chernomorets Sofia
Slavia Sofia
1:0
Lokomotiv Sofia
Cementarnica 55
4:0
Osogovo
Napredok
10:0
Kumanovo
Pobeda Prilep
1:0
Makedonija
Sloga Jugomagnat
4:0
Rabotnički
Vardar Skopje
3:2
Pelister
Tikvesh
3:1
Sileks
Borec Veles
2:1
Kamenica Sasa
Zeytinburnuspor
1:3
Hatayspor
Batman Petrolspor
4:2
Ağrıspor
Elazığspor
2:2
Siirtspor
Malatyaspor
0:0
Yeni Malatyaspor
Artvin Hopaspor
2:1
Amasyaspor
Orduspor
3:1
MKE Kırıkkalespor
Mobellaspor
1:0
Kayseri Erciyesspor
Sivasspor
1:0
Diyarbakırspor
Şanlıurfaspor
1:0
Adıyamanspor
Hacettepe
4:3
Turanspor
Kardemir Karabükspor
1:0
Giresunspor
Yozgatspor AŞ
2:0
Rizespor
Çorluspor 1947
0:0
Kartalspor
Pendikspor
5:0
Gaziosmanpaşaspor
Düzcespor
0:3
Konyaspor
Sakaryaspor
0:3
Bakırköyspor
Gaziantep FK
1:1
Mersin İdman Yurdu
Eskişehirspor
2:2
Aydınspor
İstanbul Başakşehir
1:1
Sarıyer
Marmaris Belediyespor
1:3
Nazilli Belediyespor
Bucaspor
5:1
Yeni Salihlispor
Kuşadasıspor
0:1
Çanakkale Dardanel
Darıca Gençlerbirliği
0:3
Ankaraspor
Cercle Brugge
4:0
Tienen
KSV Roeselare
2:1
KV Oostende
Cappellen
0:3
Ingelmunster
Denderleeuw
4:2
Patro Eisden
Kortrijk
4:1
Visé
Liège
4:0
Hekelgem
Torpedo Kutaisi II
0:0
Okeane
Samtredia II
3:0
Sulori
ShSS Akademia
2:0
Khalibii-97
Norchi Dinamoeli II
0:1
Tchabukiani
Arsenali II
1:4
Lokomotivi Tbilisi II
Amirani
3:1
Alazani
Jadran LP
1:1
Orijent Rijeka
Marsonia
2:0
Cazmatrans
Vrbovec
2:0
Belišće
Zadar
2:0
Croatia Sesvete
Pomorac Kostrena
3:1
Otok
Mosor
4:1
RNK Split
Bjelovar
0:1
Solin
Segesta Sisak
2:2
Čakovec
Bingölspor
1:2
Amed
Bismil Belediyespor
2:2
Mardinspor
Kayapınar Belediyespor
0:0
Elazığ Belediyespor SK
Kurtalanspor
5:0
Diyarbakır İÖİ Ayspor
Muşspor
2:2
Genç Muratspor
Nusaybin Demirspor
1:2
Cizrespor
Silopi Cudispor
1:3
72 Batmanspor
Akçaabat Sebatspor
0:0
Erzincanspor
Bayburtspor
1:0
Sürmenespor
1926 Bulancakspor
1:2
Demir Çelik Divriğispor
Iğdırspor
2:0
Doğubayazıtspor
Trabzon Telekomspor
0:2
Gümüşhanespor
Ünyespor
0:0
Fatsa Belediyespor
Akçakocaspor
0:1
Karadeniz Ereğli BSK
Çankırıspor
2:2
Merzifonspor
Çaycumaspor
3:0
Mudurnuspor
Çubukspor 1959
1:1
Kastamonuspor
Kırşehirspor
1:0
ASKİspor
Kilimli Belediyespor
1:3
Çorumspor
Keskinspor
0:1
Ankara Demirspor
Çarşambaspor
1:1
Ofspor
Tokatspor
1:1
Termespor
Karamanspor
2:2
Başkent Gözgözler
Petrol Ofisi
2:1
Manavgat Belediyespor
Seydişehir Eti Alüminyum
0:1
Ispartaspor
Kayserispor
2:0
Adana Demirspor
Kilis Belediyespor
0:3
Kayseri Elektrikspor
Kozan Spor FK
2:1
Mezitlispor
Körfez İskenderunspor
2:1
Nevşehirspor
Niğdespor
1:1
İskenderunspor
Silifke Belediyespor
2:1
Ceyhanspor
Petkimspor
1:0
Simav Eynalspor
Balıkesirspor
2:0
Yeni Milasspor
Gönenspor
0:0
Selçuk Efesspor
Muğlaspor
0:0
Ayvalıkgücü Belediyespor
Mustafakemalpaşaspor
3:0
Akhisarspor
Soma Linyitspor
0:0
Uşakspor
Torbalıspor
1:1
Göztepe
Turgutluspor
2:0
Manisaspor
Afyonspor
3:0
Alanyaspor
Fethiyespor
2:1
Anamur Belediyespor
Kemerspor
0:2
Side Gençlikspor
Sidespor
1:1
Dalaman Kağıtspor
Ayazağaspor
1:0
Bursa Merinosspor
Beylerbeyispor
2:1
Belediye Kütahyaspor
Bilecikspor
2:0
Üsküdar Anadolu
Eyüpspor
4:3
Bağcılar Spor
İzmitspor
0:1
Beykoz
Alibeyköyspor
2:2
Küçükköyspor
Altıntepsi Makelspor
1:0
Lüleburgazspor
Bandırmaspor
0:0
İstanbul Güngörenspor
Çanspor
1:1
Kartal Belediyespor
Çerkezköyspor
3:2
Tekirdağspor
Gebzespor
1:2
Nişantaşıspor
Kırklarelispor
3:2
Edirnespor
Vefa
1:0
Tepecikspor
Maltepespor
2:1
Ümraniyespor
Nocerina
4:0
Marsala
Gualdo
0:1
Castel di Sangro
Modena
1:1
Reggiana
AlbinoLeffe
2:0
SPAL
Como
0:0
Lumezzane
Lucchese
3:1
Sandonà
Pisa
2:0
Lecco
Cittadella
1:0
Montevarchi Calcio
Cremonese
1:1
Siena
Carrarese
1:1
Varese
Brescello
0:0
Livorno
Palermo
0:1
Crotone
Ancona
1:0
Avellino
Catania
1:1
Juve Stabia
Ascoli
1:1
Real Giulianova
Benevento
1:0
Lodigiani
Viterbese Calcio
3:0
Atletico Catania
Fidelis Andria
0:2
Arezzo