АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 30 верасня 2000
Астан Віла
4:1
Дэрбі Каўнці
Чарльтан
2:2
Ковентры
Саўтгемптан
1:3
Мідлзбра
Эвертан
0:3
Іпсвіч
Манчэстэр Сіці
0:1
Ньюкасл
Лідс
4:3
Тотэнхэм
Вест Хэм
1:1
Брэдфард
Баварыя
0:1
Ганза
Баер
0:0
Мюнхен-1860
Бохум
3:0
Унтэрхахінг
Гамбург
2:0
Шальке
Кайзерслаўтэрн
1:1
Энергі
Герта
4:2
Кёльн
Рух Радзенкаў
0:1
Одра Вадзіслаў-Шленскі
Арлен
2:1
Шлёнск
Легія
2:1
МАКС Стоміль
Дыскаболія
2:1
Пагонь
Відзеў
1:0
Гурнік Забжэ
Транмер
1:3
Крю
Шэфілд Юнайтэд
1:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Джылінгем
2:0
Шэфілд Уэнсдэй
Уімблдон
2:0
Стокпорт
Норвіч Сіці
1:1
Хадэрсфілд
Барнслі
2:0
Грымсбі Таун
Болтан
0:2
Фулхэм
Вест Бромвіч
1:0
Блэкбэрн
Бёрнлі
1:1
Портсмут
Прэстан
2:0
Крыстал Пэлас
Нотынгем Форэст
0:0
Вулверхэмптан
Універсітата Краёва
1:0
ФКСБ
Глорыя Бістрыца
1:0
Газ Метан
Чахлэул
2:1
Прагрэсул
Форэсту
1:1
Ацалул
Рокар
2:0
Бакэу
Стандард
5:3
Вестэрла
Ла Луўер
1:0
Сэнт-Труйдэн
Льерс
4:1
KRC Zuid-West-Vlaanderen
Жэрміналь
2:0
Эндрахт Алст
Лакерэн
1:1
Беверэн
Атлетыка Мінейра
2:4
Крузэйра
Курытыба
1:2
Грэміа
Амерыка Мінейра
3:0
Жувентудзе
Спорт Рэсіфі
3:2
Флуміненсе
Гама
2:4
Фламенга
Гойяс
2:2
Сан-Паўлу
Ульсан Хёндай
6:7
Чэджу Юнайтэд
Сеул
3:2
Сувон Самсунг Блювінгс
Пусан Ай Парк
2:1
Тэчжон Сіцізэн
Соннам
7:8
Чонам Дрэгонс
Ніца
0:1
Ньёр
Лар'ян
1:1
Сашо
Нансі
0:0
Анжэр
Гаўр
3:0
Манпелье
Крэтэй
1:0
Аяча
Лаваль
2:0
Марціг
Нiм
1:2
Кан
Васкеаль
2:1
Ле-Ман
Бове
2:1
Шатару
Дэн Хааг
1:1
Камбюр
Зволле
3:1
Эйндховен
Венлі
0:2
Хелмонд Спорт
Эмен
0:1
Дэн Босх
Тэлстар
1:0
Дордрэхт
Вендам
0:1
Хераклес
Маастрыхт
2:1
Харлем
Tloki
1:1
Белхатуў
ZKS Stal Stalowa Wola
0:0
Радамска
Заглембе Сасновец
1:1
Гурнік Палкавіцэ
Hetman Zamosc
1:0
Лодзь
KS Ceramika Opoczno
0:2
MKS Myszków
Одра
3:0
Світ
Lechia / Polonia Gdansk
0:0
Wlokniarz Kietrz
Дальцан
1:2
КСЗА
Лех
0:0
Polar
Олдхэм
1:3
Кембрыдж
Пітэрбара
1:4
Мілуал
Брэнтфард
3:2
Борнмут
Нортхэмптан
2:2
Рэксхэм
Оксфард Юнайтэд
0:1
Брысталь Сіці
Суонсі
0:2
Беры
Брыстоль Роверс
3:3
Лутан
Ротэрхэм
1:3
Рэдынг
Уолсол
5:1
Нотс Каўнці
Суіндан
2:2
Уіган
Порт Вэйл
0:1
Уікам
Калчэстэр
0:1
Сток Сіці
Плімут
2:3
Барнет
Брайтан
2:0
Лейтан Арыент
Хартлпул
1:0
Ёрк Сіці
Чэстэрфілд
4:1
Мэкклсфілд Таун
Хал
2:0
Кардыф Сіці
Лінкальн Сіці
0:2
Мэнсфілд Таун
Рочдэйл
0:1
Саўтэнд
Дарлінгтан
1:0
Карлайл Юнайтэд
Сканторп Юнайтэд
3:0
Торкі
Эксэтэр
0:2
Чалтенгем
Halifax Town AFC
0:0
Толбат
FC Dinamo Zugdidi
3:0
Баржомі
FC Okeane Samtredia
0:1
Шукура
Kolkheti Khobi
0:0
Самгуралі
Цхінвалі
5:0
Мерані
Мілані
2:1
Металургі Зестафоні
Iveria Khashuri
1:2
Гурыя
HNK Segesta Sisak
0:2
NK Bjelovar
NK Istra 1856 Pula
0:0
Свяцеры
NK Orijent Rijeka
1:0
NK Imotski
NK Mosor Zrnovnica
2:0
NK Vukovar '91
NK Belišće
1:2
Памарац
Задар
1:0
NK Zminj
NK Vrbovec
6:2
Тапалавац
NK Koprivnica
0:2
NK Jadran Luka Ploče
Камен Інград
2:0
Solin
Трыкала
1:3
Праадэфтыкі
Agios Nikolaos
1:0
Ларыса
Панэяліёс
3:2
Пансэраікас
Nafpaktiakos
2:2
Алімпіякас Волас
Эгалеа
3:0
Апалон Понту
Калітэя
0:1
Акратытас
Апалон Смірніс
1:0
Панэлефсініякос
Кава
3:0
Панэталікас
ВГ-62
1:2
Malmin Ponnistajat
EuPa
0:4
Салпа
PIF
4:2
FC Kontu
Helsingin Ponnistus
2:1
KaaPo Kaarina
Марыехамн
5:2
Kaskö IK
Vantaan Jalkapalloseura
0:6
Turun Pallokerho
Lapuan Virkiä
1:2
Jakobstads Bollklubb
Кійста
1:3
ТП-47
КПВ
5:3
ОЛС
Nykarleby IK
2:6
Гамлакарлебю
FC Santa Claus
3:2
Карсхольм
Haukiputaan Pallo
1:3
Bollklubben-IFK
HyPS Hyvinkää
1:1
Kiffen 08
Tampereen Kisatoverit
2:2
Lohjan Pallo
Вантаа
2:0
ПП-70
Leppävaaran Pallo ry
4:3
Lahden Työväen Palloilijat
Kerkkoon Urheilijat
1:6
КяПа
Відзіма-Ракоўскі
4:1
Bdin
Metalurg Pernik
2:1
FK Slanchev bryag
Беласіца
2:0
PFC Dunav Rousse
Марэк
2:0
Дабруджа
Спартак Плевен
FK Shumen
Пірын
2:0
Хаскава
Септэмўры
1:0
Светкавіца
Akademik Svishtov
1:0
FK Dorostol Silistra
Монс
1:0
СБ Гел
Льеж
0:3
Остэндэ
Серкль Бругэ
1:1
KSV Ingelmunster
Патра Эйсдэн
1:1
Hekelgem
Дэйнзе
0:0
Цінен
Lommel
3:1
Дэндэрлеу
Beringen-Heusden-Zolder
1:1
Цюрнхаўт
Малацьяспор
3:0
Хаджэтэпе
Van Spor Kulübü
4:2
Батман Петральспор
Ізмірспор
4:1
Isparta Spor Kulübü
Агрыспор
2:1
Шанлыурфаспор
Элязыгспор
0:0
Дыярбакырспор
Артвін Хапаспор
1:0
Дзюзджэспор
Акчаабат Себатспор
3:1
Дарыджа Генчлербірлігі
Mobellaspor
2:0
Хатайспор
Кайсерыспор
5:0
Кыркларэліспор
Кырыккалеспор
2:3
Cizre Spor Kulübü
Мерсін Ідман'юрду
1:3
Каньяспор
Газіянтэп
2:1
Сакар'яспор
Эскішэхірспор
1:2
Алтай Ізмір
Цюрк Тэлекам
4:1
Балуспор
Amasyaspor
1:0
Гюмюшханеспор
Сіваспор
1:4
Бейпазары Шэкерспор
Газіаманпашаспор
1:1
Гюнгарэн
Анадолу Ускюдар
2:0
Кайсеры Эрджыеспрэч
Çorlu Spor Kulübü 1947
2:2
Асманлыспор
Карталспор
2:0
Карабюкспор
Істанбул
1:2
Сарыер
Чанаккале Дарданэльспор
1:0
Bakırköyspor
Yeni Salihli Spor Kulübü
1:1
Aydınspor
Гёзтапе
1:0
Буджаспор
Назілі Беледзіе
3:2
Тургутлуспор
Клайд
0:0
Рэйт Роверс
Фалкірк
3:2
Лівінгстан
Рос Каўнці
1:0
Алоа Атлетык
Эйр Юнайтэд
3:3
Інвернэс
Грынак Мортан
1:5
Airdrieonians FC
Бадэн
0:2
Тун
Вінтэртур
6:0
Дэлемон
Янг Бойз
1:0
Залатурн
Віль
3:2
Крынс
Ванген
0:5
Белінцона
Лакарна
0:0
Этуаль Каруж
Ам'ен
6:0
Алес
Клермон
3:1
Рэймс
Брэст
2:0
Валансьен
ASOA Valence
1:2
Істр
Газелек Аяча
2:1
Грэнобль
По
3:3
Дыжон
Луан-Кюіза
1:1
ВФ Ля-Рош-сюр-Ён
Рэд Стар Сэн-Уан
3:3
Пасі Валь-д′Ор
Расінг Парыж
4:1
Нуазі-ле-Сек
Туар
1:2
Расінг Безансон
Партык
1:1
Форфар Атлетык
Бервік Рэйнджэрс
2:2
Стэрлінг Альбіён
Арброт
2:0
Куін оф зе Саўт
Странрар
0:2
Clydebank FC
Куінз Парк
2:0
Стэнхаўсм'юір
Уніян Берлін
3:0
Бабельсберг
Lüneburger SK
4:1
Прайсен
Карлсруэ
3:0
Баварыя-2
Ваккер Бургхаузен
2:1
Ян Рэгенсбург
Веен
3:5
Швайнфурт
Аален
2:0
Пфулендорф
Карл Цэйс
0:0
Кікерс Офенбах
Юрдынген
0:3
Вердэр-2
Айнтрахт Браўншвейг
4:1
Эрцгебіргу
Брыхін Сіці
4:1
Іст Стэрлінгшыр
Іст Файф
1:2
Гамільтан
Каўдэнбіт
2:0
Мантроўз
Альбіён Роверс
0:0
Пітэрхэд
Элгін Сіці
2:0
Дамбартон
Бацеў-1912
1:1
Літэкс
Велбажд
3:1
Лакаматыў Сафія
Славія Сафія
3:2
Спартак Варна
Канельяна
1:1
Хебыр
Леўскі
4:0
Мінер
Гленавон
3:0
Глентаран
Калрэйн
1:0
Лінфілд
Балімена Юнайтэд
1:0
Ньюры
Крузэйдэрс
2:1
Omagh Town FC
Кліфтонвіл
5:3
Партадаўн
Лібертас
3:2
Ла Фьёрыта
Даманьяна
1:1
Фаэтана
Трэ Фіёры
1:2
Сан-Джавані
Montevito
0:3
Трэ Пенне
Ювенэс-Догана
0:7
Пенароса
Ваяводзіна
1:1
Рады
Хайдук Кула
6:0
FK Železnik Lasta Beograd
Sartid Smederevo
2:0
Будучнаст
FK Obilić Beograd
3:0
Раднічкі Крагуевац
АФК
0:0
Зэта
Суцьеска Нікшыч
1:4
Чукарычкі
Рыл
1:2
Кардыф Метрапалітан
Caersws FC
0:1
Хаверфордвест
Oswestry
1:2
Аберыствіт
Афан Лідо
3:1
Бангоре Сіці
Кармартэн Таун
3:0
Гап Конназ Куэй
Ланелі
1:2
Ньютаун
Rhayader Town FC
3:2
Порт-Толбат Таун
Cwmbran Town
3:0
Бары Таун