АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 сакавіка 2002
Алавес
3:1
Вальядалід
Барселона
5:1
Малага
Сарагоса
0:1
Валенсія
Рая Вальекана
0:2
Мальёрка
Асасуна
1:1
Рэал Сасьедад
Тэнэрыфэ
1:1
Эспаньёл
Атлетык
3:1
Лас-Пальмас
Мілан
0:1
Інтэр
Ювентус
2:1
Балоння
Лацыа
4:2
Венецыя
Удынезэ
1:2
Аталанта
Брэшыя
2:2
П'ячэнца
Лечэ
1:1
Рома
Перуджа
2:0
Тарына
Верона
1:2
Фіярэнціна
Марыціму
1:0
Фарэнс
Баавішта
0:0
Віторыя Гімараэш
Пасуш дэ Ферэйра
2:1
Санта-Клара
Віторыя Сетубал
2:1
Алверка
Варзім
2:0
Жыл Вісэнтэ
Салгейруш
0:3
Порту
Іракліс
1:1
Ксанці
ОФІ
2:2
Панахаікі
Акратытас
1:4
Паніяніас
Алімпіякос
3:0
Эгалеа
Этнікас Астэрас
2:2
Арыс
Панацінаікос
2:0
АЕК
Сігма
3:1
Хмел
Ябланец
0:2
Зброяўка
Опава
1:2
Слован
Вікторыя Жыжкоў
1:0
Сінот-Славацка
Дрнавіцэ
2:0
Багеміянс-1905
Градзец Кралаве
1:3
Банік
Чакарыта Хуніёрс
1:1
Бока Хуніярс
Хімнасія Ла-Плата
1:1
Банфілд
Ланус
1:1
Эстудыянтэс
Рывер Плейт
0:0
Нуэва Чыкага
Расарыё Сентраль
0:2
Уракан
Бельграна
0:1
Ньюэлс Олд Бойз
Кордоба
0:0
Херас
Эйбар
1:1
Рэал Хаэн
Расінг Фероль
3:0
Бургос
Левантэ
1:0
ФК Эстрэмадура
УД Саламанку
3:0
Рэал Аўеда
Спортынг Хіхон
1:1
Полі Эхіда
Бадахос
0:1
Атлетыка
Нумансія
1:0
Мурса
Альбасеце
0:2
Эльчэ
Сіена
1:0
Кальяры
Палерма
4:2
Рэджына
Месіна
1:3
Салернітана
Напалі
1:1
Тэрнана
Джэнаа
1:2
Анкона
Кома
1:0
Мадэна
Пістаезэ
0:1
Эмпалі
Козенца
2:1
Вічэнца
Насьёнал
0:1
Лясы
Марэйрэнс
1:1
Мая
Акадэміка
2:1
Рыу Авэ
Эштрэла Амадора (да 2011)
2:0
Аварэнсе
Навал
1:0
Партыманенсе
Авеш
3:0
Уніян Ламаш
Шавеш
2:0
Эшпінью
Фэлгейраш
0:0
Кампамаярэнсе
Мальцепеспор
2:2
Кючюккейспор
Mezitli Spor Kulübü
0:1
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü
Zeytinburnuspor
3:1
Эскішэхірспор
Tbilisis Sakhelmtsipo Universiteti
3:0
Баржомі
FC Lokomotivi Tbilisi II
3:2
Odishi 1919
Мілані
0:0
Цхінвалі
Шукура
2:2
Дзіла
Самтрэдыя
1:2
FC Merani-91 Tbilisi II
Kolkheti Khobi
1:2
Dinamo Tbilisi II
Калітэя
2:0
Панэяліёс
Праадэфтыкі
2:0
Agios Nikolaos
Каламата
1:0
Паніліякас
Ацінаікас
0:1
Апалон Смірніс
Алімпіякас Волас
2:1
Халкідона
Фасцірас Таўрас
2:0
Hania
Кава
1:1
Керкіра
Kilkisiakos
0:0
Nafpaktiakos
Панэлефсініякос
1:0
Leonidio
Трыкала
0:0
FC Marko
Панэталікас
1:2
Этнікас Пірэй
Ліра
1:1
Алімпік Шарлеруа
Бохолт
0:0
Юніён
Вален
1:1
Расінг Мехелен
Зюлтэ-Варэгем
6:2
Хогстратэн
ВВ Хаме
1:0
Торау
Цюрнхаўт
3:3
Ален
Капелен
0:1
Остэндэ
Wevelgem City
1:2
Кортрэйк
Дэндэрхаўтэм
3:1
Гент-Зэхавен
Haasdonk
1:0
SK Gullegem
Відзіма-Ракоўскі
0:1
Светкавіца
Рылскі Спартыст
3:2
Мінер
Himik Devnya
0:0
Бацеў-1912
PFC Belite orli Pleven
1:2
PFC Dunav Rousse
Дабруджа
1:0
Пірын
FC Svilengrad 1921
2:1
Akademik Svishtov
Каньяспор
3:1
Істанбул
Чанаккале Дарданэльспор
1:2
Кайсерыспор
Бейпазары Шэкерспор
2:1
Хатайспор
Айдынспор
1:1
Сііртспор
Гюмюшханеспор
3:1
Эрзурумспор
Батман Петральспор
4:5
Ізмірспор
Элязыгспор
1:1
Акчаабат Себатспор
Сакар'яспор
1:0
Асманлыспор
Кайсеры Эрджыеспрэч
0:0
Аданаспор
К'еці
0:1
Авеліна
Віртус Ланчана
2:1
Сасары Торэс
Таранта
1:1
Вітэрбэзе
Віс Пезара
0:1
Катання
Ліворна
1:1
Трыестына
Альбінолефэ
0:0
Лумеццане
Арэца
1:2
Чэзена
Лукезе
2:1
Рэджана
Кастэль-дзі-Сангра
1:0
Фермана
СПАЛ
1:1
AS Varese 1910
Ладзіджані
0:1
Л′Аквіла
ФК Падава (да 2015)
0:0
Монца
АльдзанаЧэне
1:0
Піза
Начэрына
0:1
Беневента
Карарэзе
2:0
Трэвіза
Лека
0:1
Спецыя
Асколі
3:0
Сора
Рэйнджэрс Санта-Калома
2:4
Санта-Калома
Прынцыпат
5:0
SC Escaldes
Лузітанас
1:2
Энкамп
Інтэр д′Эскальдэс
0:2
Сан-Жулія
Юніверсіці-Маунт
1:1
Мірамар Рэйнджэрс
Waitakere City FC
3:4
Нэйпір Сіці Роверс
Данадзін Тэкнікал
1:2
Кентэрберы Юнайтэд
Беласіца Струміца
1:0
Вардар
Сілекс
0:7
Работнічкі
Склад Югамагнат
0:2
Цэментарніца-55
Куманава
0:2
Напредак
Осагава
3:4
Перамога-Юніёр