АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 22 лютага 2003
Эвертан
2:1
Саўтгемптан
Манчэстэр Сіці
1:5
Арсенал
Лідс
0:3
Ньюкасл
Сандэрленд
1:3
Мідлзбра
Чэлсі
1:2
Блэкбэрн
Болтан
1:1
Манчэстэр Юнайтэд
Чарльтан
3:0
Астан Віла
Вердэр
0:1
Энергі
Баварыя
2:0
Нюрнберг
Шальке
2:2
Барусія Дортмунд
Вольфсбург
1:1
Мюнхен-1860
Ганза
1:1
Бохум
Гановер
1:2
Баер
Кайзерслаўтэрн
2:0
Гамбург
Ліён
4:1
Рэн
Сашо
1:0
Гаўр
Нант
1:0
Аяча
Марсэль
2:0
Ліль
Ланс
4:0
Манпелье
Бастыя
1:1
Ніца
Генгам
3:2
ПСЖ
Седан
0:1
Бардо
Труа
1:0
Страсбур
Шэфілд Юнайтэд
0:1
Норвіч Сіці
Прэстан
0:2
Вулверхэмптан
Брайтан
1:0
Мілуал
Нотынгем Форэст
6:0
Сток Сіці
Рэдынг
3:0
Ротэрхэм
Уолсол
2:0
Уотфард
Бёрнлі
2:0
Дэрбі Каўнці
Портсмут
1:0
Джылінгем
Ковентры
0:2
Брэдфард
Крыстал Пэлас
0:0
Шэфілд Уэнсдэй
Іпсвіч
2:2
Грымсбі Таун
Лестэр
4:0
Уімблдон
Вестэрла
1:3
Лакерэн
Беверэн
3:1
Жэрміналь
Генк
3:0
Шарлеруа
Антвэрпэн
0:1
Монс
Стандард
1:1
Льерс
Мехелен
0:0
Сэнт-Труйдэн
Расарыё Сентраль
1:0
Ланус
Тальерэс
0:2
Алімпа
Уракан
1:1
Ньюэлс Олд Бойз
Арсенал Сарандзі
0:1
Расінг Авельянеда
Сэнт-Эцьен
1:1
Мец
Кан
3:0
Геньён
Ньёр
1:1
Ле-Ман
Шатару
0:0
Грэнобль
Крэтэй
1:1
Рэймс
Лаваль
1:3
Клермон
ASOA Valence
0:0
Істр
Васкеаль
0:0
Тулуза
Бове
1:1
Ам'ен
Куінз Парк Рэйнджэрс
2:2
Мэнсфілд Таун
Порт Вэйл
1:1
Суіндан
Лутан
0:1
Брэнтфард
Транмер
2:1
Блэкпул
Барнслі
0:1
Хадэрсфілд
Олдхэм
1:1
Нотс Каўнці
Пітэрбара
2:0
Стокпорт
Чэстэрфілд
0:2
Крю
Уікам
0:2
Уіган
Нортхэмптан
1:2
Брысталь Сіці
Чалтенгем
1:1
Калчэстэр
Борнмут
2:0
Эксэтэр
Хал
1:1
Кембрыдж
Торкі
2:3
Оксфард Юнайтэд
Бостан Юнайтэд
3:0
Кідэрмінстэр
Брыстоль Роверс
1:1
Мэкклсфілд Таун
Саўтэнд
2:1
Рашдэн
Лейтан Арыент
0:2
Толбат
Хартлпул
4:0
Суонсі
Рочдэйл
0:1
Карлайл Юнайтэд
Сканторп Юнайтэд
0:0
Лінкальн Сіці
Ёрк Сіці
1:1
Беры
Хаджэтэпе
3:0
Karaman Spor Kulübü
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
0:3
Балуспор
Амед
1:0
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
NK Uljanik
2:0
Тапалавац
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
0:1
Інтэр Запрэшыч
NK Uskok Klis
0:1
NK Istra 1856 Pula
NK Novalja
1:1
NK Orijent Rijeka
Свяцеры
4:1
Solin
SD Metalac Osijek
3:1
NK Omladinac Novo Selo Rok
NK Belišće
5:0
NK Sloga Nova Gradiška
NK Koprivnica
2:5
NK Grafičar Osijek
Podravac Virje
1:1
Dilj
Марсонія
2:2
NK Vukovar '91
Чакавец
6:3
Valpovka
NK Imotski
0:1
Хрвацкі Драгаваляц
Бней Сахнін
3:1
Hapoel Jerusalem
Хапаэль Хайфа
2:0
Maccabi Kfar Kana
Хапаэль Раанана
2:1
Beitar Avraham Be'er Sheva
Макабі Кір'ят-Ата
0:2
Макабі Герцлія
Хапаэль Рамат-Ган
1:0
Макабі Ахі
Алімпік Шарлеруа
2:2
Лёвен
Спа
3:0
Спрымон Комблен
Ломэл
1:0
Верв'ерс
Остэндэ
2:2
Сэнт-Ніклас
Васланд-Беверэн
4:0
СБ Мелдэрт
Малдэгем
0:3
Дэндэрхаўтэм
Sokol Markovo
2:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
FK Chernomorets Burgas
3:0
Спартак Плевен
Македонска Слава
2:1
Akademik Svishtov
Беласіца
0:0
Пірын
Бацеў Враца
0:3
Радопа
Olimpik Teteven
3:1
Відзіма-Ракоўскі
PFC Belite orli Pleven
1:0
PFC Dunav Rousse
Берое
0:1
Светкавіца
Анжэр
1:3
Сэт
Дыжон
2:2
Кан
Расінг Безансон
0:1
Брэст
Нiм
0:1
Марціг
Луан-Кюіза
0:0
Валансьен
Алес
1:2
Шэрбур
Бакер
1:0
Ангулем
ВФ Ля-Рош-сюр-Ён
1:2
Рамарантэн
Трэлісак
2:1
По
Віры-Шацільён
0:1
Руан
Дагенхэм
1:0
Чэстэр Сіці
Уокінг
0:6
Моркэм
Херэфард Юнайтэд
2:2
Стывенідж
Telford United
2:1
Эбсфліт Юнайтэд
Данкастэр
1:0
Бертан
Барнет
3:0
Скарбара
Хапаэль Беэр-Шэва
1:2
Хапаэль Кфар-Сава
Макабі Пэтах-Тыква
0:1
Макабі Хайфа
Бейтар
0:0
Хапаэль Пэтах-Тыква
Макабі Нетання
0:0
Ашдод
Леатар
2:1
Босна
Бротне
1:0
Маладосць Гацко
Араш'е
2:2
Казара
Пасушы
3:0
Сараева
Слабада
1:0
Чэлік
Жэлезнічар
6:1
Жапчэ
Барац Лазня-Лука
0:0
Рудар Углевік
Будучнаст Банавічы
0:0
Гласінац
Адзінства Біхач
4:1
Зрынскі
Вележ
1:3
Шырокія Брыег
Эносіс
4:1
АЕК Ларнака
АЕП
3:1
Дыгеніс Акрытас
Апалон
0:1
АПАЭЛ
Алімпіякас Нікасія
3:2
АЕЛ
Алкі Ларнака
1:7
Анартосіс
Flexsys
3:0
Аберыствіт
Хаверфордвест
1:3
Гап Конназ Куэй
Cwmbran Town
1:0
Карнарвон Таун
Нью Сэйнтс
1:1
Ньютаун
Caersws FC
1:2
Афан Лідо
Кармартэн Таун
5:1
Welshpool Town
Бангоре Сіці
1:1
Бары Таун
Рыл
1:1
Oswestry