АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 09 жніўня 2003
Вердэр
1:1
Барусія Мёнхенгладбах
Барусія Дортмунд
4:0
Вольфсбург
Бохум
1:1
Гамбург
Фрайбург
2:2
Ганза
Гановер
3:3
Баварыя
Мюнхен-1860
1:1
Шальке
Кёльн
1:2
Кайзерслаўтэрн
Ліён
3:1
Манака
Нант
2:0
Ланс
Бардо
0:1
Манпелье
Рэн
1:0
Тулуза
Ніца
1:0
Сашо
Ліль
1:0
ПСЖ
Бастыя
0:2
Мец
Страсбур
2:0
Генгам
Ле-Ман
0:1
Аяча
Відзеў
2:2
Світ
Гурнік Палкавіцэ
0:2
Вісла Кракаў
Гурнік Ленчна
3:1
Вісла Плоцк
Аміка
2:0
Палонія
Лех
1:2
Гурнік Забжэ
Брэдфард
2:2
Норвіч Сіці
Уолсол
4:1
Вест Бромвіч
Бёрнлі
2:3
Крыстал Пэлас
Нотынгем Форэст
2:0
Сандэрленд
Прэстан
1:2
Вест Хэм
Іпсвіч
1:1
Рэдынг
Дэрбі Каўнці
0:3
Сток Сіці
Ротэрхэм
0:0
Кардыф Сіці
Уімблдон
3:1
Крю
Шэфілд Юнайтэд
0:0
Джылінгем
Рэйнджэрс
4:0
Кілмарнак
Хартс
2:0
Абердзін
Данфермлін
0:0
Селтык
Мазеруэл
0:3
Дандзі
Дандзі Юнайтэд
1:2
Хіберніян
Партык
1:1
Лівінгстан
Уніра Альба-Юлія
0:0
Тымішаара
Чахлэул
4:1
Петралул
СКС Піцешці
2:1
Дынама Бухарэст
Бакэу
0:3
Глорыя Бістрыца
Ацалул
0:1
Універсітата Краёва
Галатасарай
2:1
Дыярбакырспор
Генчлербірлігі
2:3
Элязыгспор
Каньяспор
3:3
Трабзанспор
Бурсаспор
0:0
Газіянтэпспар
Лос-Анджэлес Гэлаксі
3:1
Каламбус Кру
Чыкага Файр
1:1
Нью-Ёрк Рэд Булс
Ды Сі Юнайтэд
1:0
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Каларада Рэпідс
2:0
Далас
Славія Прага
2:0
Злін
Сінот-Славацка
0:2
Банік
Слован
3:1
Вікторыя Пльзень
Пршыбрам
0:0
Спарта Прага
Опава
1:1
Ябланец
Атлетыка Рафаэла
1:0
Арсенал Сарандзі
Ланус
0:0
Калон
Ньюэлс Олд Бойз
0:0
Індэпенд'ентэ
Расінг Авельянеда
1:0
Сан-Ларэнса
Кан
1:2
Клермон
Ам'ен
1:0
Анжэр
Седан
1:1
Ньёр
Нансі
0:1
Сэнт-Эцьен
Труа
3:2
Грэнобль
Крэтэй
1:1
Геньён
ASOA Valence
3:0
Шатару
Расінг Безансон
0:1
Істр
Руан
1:1
Лаваль
Пагонь
1:0
Aluminium
Белхатуў
2:1
Лодзь
Краковія
2:0
Polar
Падбескідзэ
1:1
Tloki
Ягелонія
2:1
Радамска
Арка
0:1
Заглембе Любін
Пяст
3:1
Stasiak Ostrowiec
Пітэрбара
3:4
Хартлпул
Уікам
1:0
Стокпорт
Плімут
2:2
Грымсбі Таун
Куінз Парк Рэйнджэрс
5:0
Блэкпул
Брысталь Сіці
5:0
Нотс Каўнці
Суіндан
2:3
Шэфілд Уэнсдэй
Порт Вэйл
2:1
Борнмут
Лутан
3:1
Рашдэн
Транмер
4:1
Брэнтфард
Рэксхэм
0:0
Чэстэрфілд
Барнслі
1:0
Калчэстэр
Олдхэм
1:3
Брайтан
Нортхэмптан
0:1
Торкі
Суонсі
4:2
Беры
Саўтэнд
2:0
Чалтенгем
Лейтан Арыент
1:3
Данкастэр
Мэкклсфілд Таун
0:0
Бостан Юнайтэд
Кідэрмінстэр
2:1
Мэнсфілд Таун
Рочдэйл
1:3
Ёвіл
Сканторп Юнайтэд
1:2
Брыстоль Роверс
Хал
4:1
Дарлінгтан
Карлайл Юнайтэд
1:2
Ёрк Сіці
Хадэрсфілд
2:2
Кембрыдж
Лінкальн Сіці
0:1
Оксфард Юнайтэд
ЦСКА
3:0
Аланія (да 2014)
Рубін
2:1
Дынама Масква
Сатурн
2:1
Растоў
Крылы Саветаў
2:0
Тарпеда-ЗІЛ
Шыннік
2:1
FC Elista
Steel Trans Licartovce
2:0
ДАК
Падбрэзава
3:0
MFK Vranov nad Topľou
Татран
3:0
Сенец
FK Slovan Duslo Šaľa
1:1
Сеніца
Družstevník Bác
1:0
Rapid
Нітра
0:1
Рымаўска-Собота
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
0:0
FK Mesto Prievidza
ВСС Кошыцэ
2:2
ŠK Futura Humenné
Futura
2:4
Марыехамн
КяПа
2:1
Вантаа
Гністан
2:1
Атлантыс
FC Rauma
2:1
KaaPo Kaarina
Папа
2:2
PS-44
Йіпа
2:1
SäyRi
KuFu-98
1:3
KajHa
Öja-73
1:5
Кемі
Jakobstads Bollklubb
0:2
КПВ
Jalkapalloseura FC YPA
1:3
Сейняйокі
Кійста
2:1
Kaskö IK
PFC Belite orli Pleven
1:1
Akademik Svishtov
Віхрэн
1:1
Этыр 1924
FK Chernomorets Burgas
0:0
Пірын
Рылскі Спартыст
6:1
Спартак Плевен
Кілдэр Каўнці
1:0
Дублін Сіці
Слайга Роверс
0:2
Кілкэні Сіці
Голуэй Юнайтэд
2:2
Фін Харпс
Коб Рэмблерс
2:1
Дандолк
Tabasco
1:2
Jaguares de Chiapas FC Premier
Cruz Azul Oaxaca
0:1
Алебрыхес
Acapulco
1:2
Atlético Mexiquense
CF Alacranes de Durango
2:1
Селая
Клайд
3:0
Эйр Юнайтэд
Сэнт-Джонстан
4:1
Куін оф зе Саўт
Фалкірк
2:1
Інвернэс
Рос Каўнці
4:0
Брыхін Сіці
Рэйт Роверс
1:1
Сэнт-Мірэн
Рамарантэн
1:0
Бурк-ан-Брэс
Кан
0:0
Газелек Аяча
Лібурн
0:1
Брэст
Нiм
1:1
Дыжон
По
1:1
Шэрбур
Антант
3:1
Валансьен
Луан-Кюіза
1:1
Сэт
Ангулем
0:1
Васкеаль
Раон-ль′Этап
0:3
Рэймс
Бове
1:1
Тур
Алоа Атлетык
1:2
Дамбартон
Арброт
1:0
Бервік Рэйнджэрс
Іст Файф
3:2
Стэнхаўсм'юір
Гамільтан
1:2
Форфар Атлетык
Грынак Мортан
3:1
Эйрдрыёніанс
Саарбрукен
5:1
Аален
Веен
1:1
Штутгартар Кікерс
Аўгсбург
3:1
Фойхт
Майнц-2
0:2
Кайзерслаўтэрн-2
Штутгарт-2
0:1
Кікерс Офенбах
Рот-Вайс Эсэн
1:1
Вердэр-2
Дынама Дрэздэн
4:2
Ватэншайд
Вуперталь
1:1
Айнтрахт Браўншвейг
Падэрборн
2:1
Сахсен Лейпцыг
Хемніцэр
0:0
Кёльн-2
Санкт-Паўлі
1:1
Прайсен
Хольштайн
4:0
Ноймюнстэр
Гамбург-2
0:2
Юрдынген
Шальке-2
0:2
Барусія Дортмунд-2
Стэрлінг Альбіён
0:0
Каўдэнбіт
Гретна
1:1
Куінз Парк
Мантроўз
0:1
Пітэрхэд
Альбіён Роверс
1:1
Странрар
Элгін Сіці
3:1
Іст Стэрлінгшыр
Толбат
1:1
Мэргіт
Барнет
2:0
Telford United
Эксэтэр
1:1
Halifax Town AFC
Моркэм
2:1
Уокінг
Стывенідж
0:0
Чэстэр Сіці
Эбсфліт Юнайтэд
1:2
Бертан
Скарбара
2:1
Фарнбара
Тэмуорт
1:3
Херэфард Юнайтэд
Форэст Грын
0:0
Нортвіч Вікторыя
Лей Джэнесіс
2:1
Дагенхэм
ЦСКА Сафія
2:1
Нафтэкс
Македонска Слава
0:4
Лакаматыў Плоўдзіў
Марэк
4:2
Чорна Мора
Спартак Варна
4:0
Беласіца
Бацеў-1912
1:0
Радопа
Відзіма-Ракоўскі
3:3
Лакаматыў Сафія
Партызан
6:1
Барац
FK Obilić Beograd
3:1
Ком
Суцьеска Нікшыч
1:0
Buducnost Banatski Dvor
Ваяводзіна
0:0
Земун
Хайдук Кула
2:1
Зэта
Напрэдак Крушевац
2:1
Црвена Зорка
Дукла
5:2
Артмедыя
Жыліна
2:2
Інтэр Браціслава
Дубніца
2:1
Спартак Трнава
Пухаў
2:0
Трэнчын
Слован Браціслава
2:1
Ружамберак