АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 07 снежня 2003
Мурса
1:1
Вільярэал
Мальёрка
1:0
Вальядалід
Альбасеце
4:0
Расінг
Севілья
3:2
Сарагоса
Атлетыка
2:0
Эспаньёл
Валенсія
2:1
Атлетык
Інтэр
2:1
Перуджа
Удынезэ
1:0
Рэджына
Сампдорыя
2:1
Сіена
К'ева
0:3
Рома
Балоння
3:2
Анкона
Лечэ
1:2
Парма
Мадэна
1:1
Брэшыя
Алверка
2:1
Акадэміка
Пасуш дэ Ферэйра
0:3
Бенфіка
Эштрэла Амадора (да 2011)
1:4
Спортынг
Жыл Вісэнтэ
4:4
Насьёнал
Брага
3:1
Лейрыя
Рыу Авэ
1:0
Віторыя Гімараэш
Петралул
0:2
Уніра Альба-Юлія
Дынама Бухарэст
7:0
Чахлэул
Універсітата Краёва
1:0
Прагрэсул
Фарул (да 2021 года)
2:1
ФКСБ
Дэнізліспор
3:2
Каньяспор
Малацьяспор
1:1
Генчлербірлігі
Чайкур Рызеспор
1:0
Бурсаспор
Анкарагюджу
1:4
Фенербахчэ
Гуарані Кампінас
2:1
Пайсанду
Фламенга
1:1
Понтэ Прэта
Сантас
2:2
Грэміа
Фарталёза
2:2
Курытыба
Крузэйра
5:2
Флуміненсе
Крысіума
3:2
Баія
Інтэрнасьёнал
1:1
Сан-Паўлу
Жувентудзе
2:1
Сан-Каэтана
Банфілд
2:1
Эстудыянтэс
Калон
2:1
Бока Хуніярс
Ньюэлс Олд Бойз
1:1
Нуэва Чыкага
Алімпа
2:0
Чакарыта Хуніёрс
Кільмес
2:1
Ланус
Рывер Плейт
1:1
Тальерэс
Кордоба
1:1
Левантэ
Альхесірас
0:1
Полі Эхіда
Альмерыя
1:3
Леганес
Кадыс
0:0
Эйбар
Малага Б
1:1
Эльчэ
Спортынг Хіхон
1:0
Нумансія
Тэнэрыфэ
1:1
Сьюдад дэ Мурса
Палерма
2:1
Альбінолефэ
Аталанта
2:0
Бары
Кальяры
1:1
Верона
Месіна
4:0
Джэнаа
Ліворна
2:2
Катання
Тэрнана
2:0
П'ячэнца
Тарына
1:1
Трыестына
Асколі
4:0
Фіярэнціна
Венецыя
0:0
Напалі
Салернітана
0:0
Трэвіза
Пескара
0:0
Вічэнца
Авеліна
0:0
Кома
Нюрнберг
2:0
Аснабрук
Армінія
1:1
Гройтэр
Алеманія
1:0
Рот-Вайс Оберхаўзен
Любек
1:1
Энергі
Уніян Берлін
0:2
Рот-Вайс Ален
Эштарыл
0:3
Мая
Пенафіэл
2:0
Варзім
Салгейруш
3:0
Марку
Навал
5:0
Лейшаэш
Фейрэнс
3:3
Уніян Мадэйра
Фэлгейраш
0:3
Віторыя Сетубал
Партыманенсе
0:1
Шавеш
Кавіля
1:2
Аварэнсе
Калхэці
3:2
Мцхета
Спартак Тбілісі
2:0
Мерцхалі
Дынама Тбілісі
5:0
Дынама Батумі
ВІТ-Джорджыя
2:0
Сіёні
Лакаматыў Тбілісі
0:1
FC Tbilisi
Тарпеда Кутаісі
1:0
Дзіла
Буджаспор
1:1
Aydınspor
Інэгелспор
2:0
Marmaris Belediyespor
Yıldırım Bosna Spor Kulübü
3:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Кючюккейспор
0:1
Ушакспор
Мугласпар
0:2
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Назілі Беледзіе
1:0
Эскішэхірспор
Side Spor Kulübü
1:2
Bursa Merinos Spor Kulübü
Бейпазары Шэкерспор
1:2
Фаціх Карагюмрюк
Amasyaspor
1:1
Анкара Дэмірспор
Анадолу Ускюдар
1:2
Мальцепеспор
1926 Bulancak Spor Kulübü
1:1
Гюмюшханеспор
Эюпспор
3:0
Дарыджа Генчлербірлігі
Карабюкспор
2:2
Кыршэхірспор
Карталспор
5:0
Fenerspor
Кырыккалеспор
0:0
Ардуспор
Сарыер
1:1
Ялаваспор
Батман Петральспор
0:1
Мардынспор
Газіянтэп
1:0
Тарсус Ідман'юрду
Cizre Spor Kulübü
1:4
Шанлыурфаспор
Erzincanspor
0:0
Iğdırspor
Эрзурумспор
1:1
Сііртспор
Кахраманмарашспор
1:2
Хатайспор
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
0:0
Адыяманспар
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Kulübü
1:0
Mezitli Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:1
Гёзтапе
Алтынорду
0:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Бандырмаспор
0:2
Акхісарспор
Фетхіеспор
0:0
Аланьяспор
Архангазіспор
1:0
Kestel Belediye Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
1:1
ESKİ Gençlik ve Spor Kulübü
Тургутлуспор
1:0
Isparta Spor Kulübü
Ешыль Бурса
2:1
Дэнізлі Беледзіе
Батманспар
1:0
Кіліс Беледзіеспор
Aksehir SK 2008
2:0
Niğde Spor Kulübü
Ceyhanspor
1:3
Bitlis Ozguzelderespor
GASKİ Spor Kulübü
1:1
Мушспор
Karaman Spor Kulübü
2:1
Амед
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
4:0
Silopi Spor Kulübü
Şırnak Spor Kulübü
1:0
Nusaybin Demir Spor Kulübü
Йімпаш Ёзгатспор
0:3
Demir Çelik Divriği Spor Kulübü
Башкент Акадэміі
1:2
Хаджэтэпе
Çubuk Spor 1959 Kulübü
2:3
Кечыарэнгюджу
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
0:0
Tarım Kredi Spor Kulübü
Murgul Bakır Spor Kulü
2:0
Merzifonspor
Афспор
0:3
Гірэсунспор
Пазарспор
4:1
Аракліспор
Сінапспор
1:1
Такатспор
Alibeykoy SK
2:1
Кастамонуспор
Уньеспор
2:1
Артвін Хапаспор
Бекоз
6:1
Sapanca Gençlikspor
Бейлербей
1:0
Пендікспор
Балуспор
0:0
Bakırköyspor
Газіаманпашаспор
2:1
Тэкірдагспор
Касымпаша
2:0
Гебзеспор
Yeni Ereğli Spor Kulübü
3:1
Zeytinburnuspor
Пампільюза
1:1
Алівейра Ашпітал
Эштарэжа
1:2
Акадэміку дэ Візэу
Dragoes Sandinenses
1:0
Парэдзеш
Santo Antonio
0:0
Мікаэленсе
Агеда
1:0
Портамасэнсе
Трафенсе
4:0
Лясы
Валдэвіш
0:0
Касадарэш даш Тайпаш
Спортынг Помбал
4:2
Алкайнш
Фрэамундэ
0:1
Брага Б
Ліша
2:1
Віланавенсе
Альяненсе
3:0
Рыбейра Брава
Барэйрэнсе
2:0
Фарэнс
Фафі
2:0
Порту Б
Педраш Рубраш
1:0
Інфешта
Камаша
3:1
Арыентал
Браганса
1:1
Лазада
Лузітанія
3:2
Марыціму Б
Ermensinde
1:1
Візела
Мафра
0:3
Піньялавенсе
Лалетану
3:1
Амара
Эшпінью
1:0
Марыньенсе
Понтасаленсе
2:1
Адзівелаш
Санжаанэнсе
1:0
Уніян Ламаш
Эжморыш
1:0
Вілафранкенсэ
Фаціма
0:3
Алівейрэнс
Спортынг Б
2:3
Сінтрэнсе
Калдаш
1:0
Тарэенсе
Эштрэла Вендаш Новаш
3:0
Алівайш і Мошкавідзі
Алівейра-ду-Байру
1:3
Coimbra II
Каламата
1:0
Patraikos
Атромітас
2:1
Апалон Смірніс
ПАС Яніна
2:0
Пансэраікас
Панахаікі
0:2
Kassandra
Керкіра
3:0
Этнікас Астэрас
Апалон Понту
2:0
Фасцірас Таўрас
Эргатэліс
1:0
Poseidon Neon Poron
Левадыякас
1:0
Нікі Волас
Кава
0:0
Візас
Leonidio
4:1
FC Marko
Kilkisiakos
1:1
Lykoi
Касторыя
4:1
Pontiakos
ФК Ахарнаікас
0:0
Ілізіякас Зографу
Радос
3:4
Агіяс Дзімітрыяс
Верыя
1:0
Трасівулас
AO Chalkis
1:0
Ацаленіос
Т'ела
1:0
Докса Драма
Агратыкос Астэрас
1:2
Ларыса
Барнем
0:4
Цюрнхаўт
Лёвен
0:1
Бохолт
Вален
2:1
Франк Барэн
Дыгем Спорт
4:4
Сярэн
Льеж
4:1
Турнэ
Спа
3:0
Велдвезелт
Кортрэйк
1:0
Берхем Спорт
Капелен
3:1
Расінг Мехелен
Цюрк Тэлекам
1:3
Кайсеры Эрджыеспрэч
Манісаспор
1:1
Каршыяка
Кайсерыспор
1:2
Асманлыспор
Алтай Ізмір
2:0
Сіваспор
Чанаккале Дарданэльспор
1:0
Ізмірспор
Паламос
1:2
Валенсія Б
Лансаротэ
0:0
АД Сеута
Понтэведра
2:2
Пенья Спорт
Сарагоса Б
1:0
Фуэнлабрада
Алькала
0:1
Касетас
Сельта Б
3:1
Каудаль
Тамеласа
0:1
Кампастэла
Алавес Б
0:0
Рэал Сасьедад Б
Бадахос
2:2
Вільянавенсе
Амурыа
0:1
СД Оўрэнс
Раё Махадаонда
1:3
Культураль Леанеса
Эсіха
1:1
Весіндарыа
Альфара
2:2
ФК Лаграньес
ФК Херас
0:0
Касярэньё
Хімнастык
2:2
Навельда
Мелілья
1:0
Пахара Плаяс
Універсідад Лас-Пальмас
0:0
Лінарэс
КД Лаграньес
2:1
Рэал Уніён
Рэал Хаэн
1:0
Каралеха
Кастэльён
1:0
Мальёрка Б
Атлетык Б
3:0
Калаора
Барселона Б
0:0
УЭ Лейда
Расінг Б
1:1
Асасуна Б
Эркулес
3:4
Граменет
Мерыда УД
0:2
ФК Эстрэмадура
Эспаньёл Б
2:1
Вільяхояса
Авілес
0:2
Расінг Фероль
Фігерэс-Вілажуіга
1:2
ФК Лорка Дэпартыва
Cartagonova
0:0
Сабадэль
Лос-Паласіёс
0:1
Севілья Б
Рэал Мадрыд Кастылья
1:0
Таледа
Бургос
3:1
Мірандэс
Конкенсэ
3:1
КФ Самара
Панферрадына
1:2
Атлетыка Мадрыд Б
Алькоркон
4:1
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
Паленсія
0:1
Talavera CF
Віртус Ланчана
1:0
Джульянава
Марціна Франка
0:0
Фоджа
Патэрна
1:2
Таранта
Тэрама
2:2
Беневента
Віс Пезара
2:1
Фермана
Л′Аквіла
1:1
Самбенедэтэзэ
Лумеццане
1:0
Чытадэла
Рыміні
0:0
Павія
Лукезе
2:1
Прата
СПАЛ
1:1
Пістаезэ
ФК Падава (да 2015)
1:0
Сасары Торэс
Піза
2:0
Спецыя
Новара
2:0
Пра Патрыя
Рэджана
2:2
Чэзена
AS Varese 1910
1:1
Арэца
Кратонэ
1:0
Вітэрбэзе
Ачырэале
0:0
Катандзара
К'еці
2:1
Сора
Ватэншайд
0:1
Дынама Дрэздэн
Шпартфройндэ Зіген
2:3
Рот-Вайс Эрфурт
Кайзерслаўтэрн-2
0:1
Майнц-2
Вердэр-2
2:0
Рот-Вайс Эсэн
Айнтрахт Браўншвейг
0:1
Вуперталь
Зоб Ахан
1:0
Персеполіс
ПАС Хамедан
2:1
Сепахан
Барг Шыраз
2:1
Пайкан
Эстэгляль
2:1
Эстэгляль Ахваз
Фулад
4:1
Дамаш
Сайпа
1:1
Абумаслем
Шэмушак
0:0
Фаджр Сепасi
Каракас
2:0
Дэпартыва Тачыра
Карабоба
1:0
Атлетыка Маракайба
Эстудыянтэс дэ Мерыда
2:3
Манагас
Мінерас дэ Гуаяна
4:1
Атлетыка Эль-Віхія
Трухільянас
0:0
Петары
Дзюдэланж
1:0
Уніён Люксембург
Спрэчка
0:2
Жэнэс
Вікторыя Роспорт
2:0
Вільц
Авэнір
1:0
Грэвенмахер
Румеланж
3:1
Свіфт Эсперанж