АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 14 лютага 2004
Штутгарт
1:1
Барусія Мёнхенгладбах
Бохум
1:0
Баварыя
Гамбург
2:0
Вольфсбург
Фрайбург
2:3
Герта
Гановер
2:2
Баер
Айнтрахт Франкфурт
1:1
Ганза
Кёльн
0:2
Шальке
Манака
0:1
Ліль
Сашо
1:1
Бардо
Нант
3:1
Ніца
Ланс
2:1
Рэн
Тулуза
0:1
ПСЖ
Аяча
0:0
Страсбур
Генгам
1:0
Бастыя
Ле-Ман
0:0
Марсэль
Манпелье
0:1
Мец
Ковентры
0:2
Норвіч Сіці
Крыстал Пэлас
6:3
Сток Сіці
Вест Бромвіч
2:1
Кардыф Сіці
Уотфард
2:0
Прэстан
Уіган
2:0
Дэрбі Каўнці
Нотынгем Форэст
3:3
Уолсол
Іпсвіч
3:1
Брэдфард
Селтык
2:1
Дандзі Юнайтэд
Лівінгстан
3:1
Мазеруэл
Кілмарнак
2:1
Партык
Дандзі
0:1
Данфермлін
Абердзін
1:1
Рэйнджэрс
Сэнт-Труйдэн
2:1
Beringen-Heusden-Zolder
Льерс
0:2
Монс
Беверэн
0:3
Вестэрла
Антвэрпэн
3:1
Шарлеруа
Андэрлехт
2:1
Лакерэн
Атлантэ
2:4
Пумас
Атлас
3:2
Эстудыянтэс Тэкас
Чыапас
3:1
Пуэбла
Марэлія
0:1
Гвадалахара
Тыгрэс
3:1
Ірапуата
Сан-Луіс
0:0
Веракрус
Сэнт-Эцьен
0:2
Седан
Істр
0:0
Труа
Лар'ян
0:3
Крэтэй
Ньёр
2:1
Руан
Нансі
1:1
ASOA Valence
Шатару
0:0
Расінг Безансон
Анжэр
0:1
Кан
Геньён
0:2
Грэнобль
Лаваль
2:3
Клермон
Шэфілд Уэнсдэй
1:0
Хартлпул
Стокпорт
2:4
Суіндан
Пітэрбара
0:1
Брысталь Сіці
Брэнтфард
1:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Чэстэрфілд
2:0
Рашдэн
Грымсбі Таун
2:1
Брайтан
Уікам
0:0
Лутан
Порт Вэйл
1:0
Олдхэм
Борнмут
1:0
Нотс Каўнці
Рэксхэм
1:0
Барнслі
Лінкальн Сіці
1:1
Сканторп Юнайтэд
Торкі
0:1
Хадэрсфілд
Нортхэмптан
3:1
Рочдэйл
Ёвіл
1:0
Оксфард Юнайтэд
Брыстоль Роверс
0:3
Дарлінгтан
Чалтенгем
1:0
Бостан Юнайтэд
Саўтэнд
3:0
Кідэрмінстэр
Беры
1:0
Кембрыдж
Данкастэр
1:0
Мэкклсфілд Таун
Карлайл Юнайтэд
1:1
Хал
Ёрк Сіці
1:2
Мэнсфілд Таун
Малдэгем
4:3
СБ Мелдэрт
Ломэл
2:1
Вален
Намюр
0:3
Лёвен
Алімпік Шарлеруа
2:0
Спа
Спрымон Комблен
1:0
Сярэн
Турнэ
2:1
Бохолт
Мехелен
1:1
Торау
Akademik Svishtov
2:0
PFC Belite orli Pleven
Этыр 1924
1:1
Віхрэн
Берое
2:1
Септэмўры
Дабруджа
0:0
Panayot Volov
Пірын
4:0
FK Chernomorets Burgas
Спартак Плевен
0:0
Рылскі Спартыст
Архентынос Хуніёрс
0:1
Лос Андэс
Каі
5:0
Хувентуд Антаніяна
Эль Парвенір
3:0
Фэра Карыль Аэстэ
Уракан
0:0
Бельграна
Дорадас
2:1
Acapulco
Tabasco
4:1
Cobras
Club Deportivo Lobos de Tlaxcala
4:1
Atlético Mexiquense
Trotamundos
1:0
Леанес Неграс
Карэкамінос
0:1
Селая
CF Alacranes de Durango
1:1
Леон
Клайд
1:0
Рос Каўнці
Інвернэс
3:0
Рэйт Роверс
Сэнт-Джонстан
3:0
Эйр Юнайтэд
Сэнт-Мірэн
1:1
Фалкірк
Брыхін Сіці
2:1
Куін оф зе Саўт
Понтэведра
1:0
Баракальда
Сельта Б
1:0
Амурыа
Севілья Б
1:0
Марбелья
Жырона
2:0
ФК Лорка Дэпартыва
Асасуна Б
3:0
Хімнастыка Торрелавега
Атлетык Б
0:0
Альфара
Барселона Б
3:0
Cartagonova
Расінг Б
2:0
КД Лаграньес
Атлетыка Мадрыд Б
2:0
Культураль Леанеса
Эйрдрыёніанс
1:1
Дамбартон
Арброт
0:2
Гамільтан
Бервік Рэйнджэрс
3:1
Алоа Атлетык
Грынак Мортан
1:1
Іст Файф
Стэнхаўсм'юір
0:2
Форфар Атлетык
Гретна
3:0
Альбіён Роверс
Пітэрхэд
2:0
Странрар
Мантроўз
4:3
Элгін Сіці
Куінз Парк
1:4
Стэрлінг Альбіён
Іст Стэрлінгшыр
0:1
Каўдэнбіт
Уокінг
2:2
Акрынгтон Стэнлі
Эбсфліт Юнайтэд
2:5
Херэфард Юнайтэд
Фарнбара
2:4
Моркэм
Лей Джэнесіс
1:3
Стывенідж
Нортвіч Вікторыя
0:3
Мэргіт
Макабі Тэль-Авіў
3:0
Хапаэль Тэль-Авіў
Бней Іегуда
0:1
Хапаэль Беэр-Шэва
Ашдод
2:1
Бейтар
Макабі Нетання
0:1
Бней Сахнін
Лакаматыў Плоўдзіў
1:0
Македонска Слава
Чорна Мора
3:0
Марэк
Беласіца
3:0
Спартак Варна
Радопа
2:1
Бацеў-1912
Лакаматыў Сафія
1:1
Відзіма-Ракоўскі
Леўскі
3:0
Канельяна
Літэкс
1:0
Славія Сафія
Докса
0:2
АЕЛ
Анагенсісі Дзерынія
1:0
АЕП
Анартосіс
3:1
Эносіс
Алімпіякас Нікасія
3:1
АЕК Ларнака
Апалон
2:0
Дыгеніс Акрытас