АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 05 чэрвеня 2004
Замбія
1:0
Таго
Сенегал
2:0
Конга
ПАР
2:1
Каба-Вэрдэ
Буркіна-Фасо
1:0
Гана
Габон
1:1
Зімбабвэ
Нігерыя
2:0
Руанда
Алжыр
0:0
Ангола
Малаві
1:1
Марока
Туніс
4:1
Батсвана
Англія
6:1
Ісландыя
Паўднёвая Карэя
2:1
Турцыя
Данія
1:2
Харватыя
Швецыя
3:1
Польшча
Нідэрланды
0:1
Ірландыя
Партугалія
4:1
Літва
Іспанія
4:0
Андора
Тэраса
1:1
УД Саламанку
Сьюдад дэ Мурса
1:2
Хетафэ
Эйбар
3:3
Малага Б
Херас
1:2
Левантэ
Полі Эхіда
1:0
Лас-Пальмас
Месіна
3:0
Кома
Ліворна
1:1
Палерма
Фіярэнціна
1:0
Тарына
Тэрнана
5:2
Венецыя
Трыестына
0:0
Катання
Альбінолефэ
3:3
Асколі
Трэвіза
0:3
Аталанта
Салернітана
0:0
Вічэнца
Джэнаа
2:2
Напалі
Верона
4:3
Пескара
Авеліна
2:3
Кальяры
Бары
2:1
П'ячэнца
Іртыш Паўладар
3:0
Шахцёр Караганда
Экібастуз
2:0
Астана-1964
Табол
1:0
Ардабасы
Акжэтпес
2:1
Spartak Semey
Актабэ
4:1
Акжайык
Кызыл-Жар
4:1
Тараз
Steel Trans Licartovce
4:0
FK Slovan Duslo Šaľa
Падбрэзава
1:1
ВСС Кошыцэ
Сенец
2:2
Рымаўска-Собота
MFK Vranov nad Topľou
2:1
Družstevník Bác
ŠK Futura Humenné
1:2
Нітра
FK REaMOS Kysucký Lieskovec
2:2
Rapid
ДАК
2:6
Татран
Сеніца
1:1
FK Mesto Prievidza
Граніцэ
1:3
Долні-Коўніцы
Прасцееў
0:2
Postorna
Быстршыцэ-пад-Гасцінем
2:1
FC Baník Ostrava II
Фрыдэк-Містэк
0:1
Ганацкая Славія Кромержыж
Знаход Дзештне
2:2
1.FK Příbram II
Хомутаў
0:1
Brevnov
Колін
3:1
Strizkov
Ухань Гуангу
3:1
Chengdu Wuniu
Harbin Guoli
3:1
Xi' an Anxinyuan
Чанчунь Ятай
1:1
Xiamen Hongshi
Цзянсу Сунін
1:1
Wuxi Zhongbang
Хэнань Суншань Лунмэнь
1:1
Гуандун
Dalian Changbo
2:0
Shenzhen Kejian
Guangdong Dongguan
2:0
Nanjing Yoyo FC
Hunan Xiangjun
1:1
Ханчжоу Грынтаўн
Kaskö IK
1:1
FC Rauma
Maskun Palloseura
1:0
Forssan Jalkapalloklubi
ТПУ
1:0
Муса
Карсхольм
0:3
ОЛС
Кемі
2:2
Terjarv Ungdoms SK
Кійста
6:0
FC Rio Grande
Клубі-04
3:0
Эспоа
Сан-Марцін дэ Мендоса
2:0
Хімнасія дэ Хухуй
Ціра Федэраль
0:1
Уракан
Хувентуд Антаніяна
0:0
Гадой Крус
Бельграна
4:0
Лос Андэс
Каі
0:1
Інстытута
Дэфенсорэс Бельграна
2:1
Хімнасія Кансэпсьён
Дэфенса і Хустысія
1:2
Альмагра
Эль Парвенір
0:1
Уніён Санта-Фе
Уракан Трэс-Араёс
3:0
Архентынос Хуніёрс
Lisma Mordoviya
2:3
Сокал
Балтыка
2:1
Арсенал Тула
Нафтахімік
0:2
Том
Ахмат
2:0
Чарнаморец Наварасійск
Спартак Нальчык
0:0
Анжы
Махачкала
1:0
СКА Хабараўск
КАМАЗ
0:2
Навакузнецк
FC Uralan Elista
4:0
Прамень Уладзівасток
Дынама Бранск
1:0
Арол
Gazovik-Gz
0:2
Металург Ліпецк
Мантэдыё Ямагата
1:1
Ёкагама
Авіспа Фукуока
1:0
Міта Холіхак
Вентфарэт Кофу
1:1
Саган Тосу
Вегалта Сендай
1:1
Кансадоле Сапара
Сенан Белмары
2:2
Кіёта Санга
Сахсен Лейпцыг
0:2
Рот-Вайс Эсэн
Саарбрукен
2:1
Швайнфурт
Баварыя-2
1:0
Веен
Аален
4:1
Рот-Вайс Эрфурт
Штутгартар Кікерс
1:4
Штутгарт-2
Фойхт
5:0
Эльферсберг
Кікерс Офенбах
1:2
Хофенхайм
Шпартфройндэ Зіген
4:0
Майнц-2
Эшбарн
0:6
Аўгсбург
Кайзерслаўтэрн-2
1:1
Пфулендорф
Прайсен
1:0
Ватэншайд
Вердэр-2
0:2
Гамбург-2
Юрдынген
1:0
Дынама Дрэздэн
Айнтрахт Браўншвейг
3:2
Санкт-Паўлі
Барусія Дортмунд-2
0:2
Хемніцэр
Кёльн-2
1:1
Хольштайн
Ноймюнстэр
2:1
Вуперталь
Шальке-2
2:4
Падэрборн