АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 24 жніўня 2004
Рэйнджэрс
1:1
ЦСКА
Трабзанспор
0:2
Дынама Кіеў
Ліверпуль
0:1
ГАК
Андэрлехт
3:0
Бенфіка
Інтэр
4:1
Базель
Манака
6:0
Горыца
Макабі Хайфа
2:3
Русенбарг
Дэпартыва
3:0
Шэлбурн
Беры
2:3
Бёрнлі
Калчэстэр
2:1
Чалтенгем
Крю
4:1
Блэкпул
Дарлінгтан
0:2
Барнслі
Данкастэр
3:1
Порт Вэйл
Джылінгем
1:2
Нортхэмптан
Грымсбі Таун
1:0
Уіган
Хартлпул
2:1
Мэкклсфілд Таун
Хал
2:2
Рэксхэм
Іпсвіч
2:0
Брэнтфард
Кідэрмінстэр
1:1
Кардыф Сіці
Лідс
1:0
Хадэрсфілд
Лейтан Арыент
1:3
Борнмут
Лінкальн Сіці
3:1
Дэрбі Каўнці
Олдхэм
2:1
Сток Сіці
Пітэрбара
0:3
МК Донс
Куінз Парк Рэйнджэрс
3:0
Суонсі
Ротэрхэм
2:1
Чэстэрфілд
Рашдэн
0:1
Суіндан
Шэфілд Юнайтэд
4:1
Стокпорт
Сандэрленд
3:0
Чэстэр Сіці
Транмер
2:1
Толбат
Уотфард
1:0
Кембрыдж
Вест Хэм
2:0
Саўтэнд
Уікам
0:1
Брысталь Сіці
Ёвіл
3:2
Плімут
Іртыш Паўладар
3:0
Spartak Semey
Атырау
2:0
Ардабасы
Астана-1964
3:1
Ясы-Сайрам
Экібастуз
0:1
Усход Усць-Каменагорск
Шахцёр Караганда
0:0
Алма-Ата
Жэтысу
1:1
Акжэтпес
Актабэ
2:0
Тараз
Bettws FC
2:1
Бары Таун
Caerleon AFC
1:4
Taff's Well AFC
AFC Lwydcoed
5:1
Gwynfi United FC
Briton Ferry Llansawel AFC
0:2
Bridgend Town
Dinas Powys FC
0:2
Cardiff Grange Harlequins
Holywell Town FC
4:1
Llanfairpwll FC
Олфрэтон Таун
0:2
Хінклі
Хэрагіт
5:1
Гэйнсбара Трыніці
Кетэрынг
1:0
Рэддзітч Юнайтэд
Ланкастэр Сіці
3:1
Воксхолл Мотарс
Нанітон Бора
4:3
Стаффорд Рэйнджэрс
Runcorn FC Halton
1:1
Стэйлібрыдж
Саўтпорт
1:2
Эштан Юнайтэд
Уорксоп Таун
2:1
Хакнэл Таун
Бішоп Стортфард
2:0
Сэнт-Олбанс Сіці
Хэйз
3:1
Ньюпорт
Мэргіт
0:6
Грэйс Атлетык
Сатан Юнайтэд
0:0
Істборн Бора
Уэлінг Юнайтэд
0:2
Кембрыдж Сіці
Бэмбер Брыдж
2:1
Марын
Брыдлінгтан Таун
1:1
Фрыклі Атлетык
Фарслі
1:1
Бліт Спартанс
Прэскат Кейблз
0:1
Хайд
Рэдкліф Бора
1:2
Берскау
Уэйкфілд
2:2
Оссет Таун
Уоркінгтан
5:0
Пенімур
Бат Сіці
1:0
Тывертан Таун
Бэдфард Таун
0:2
Хэмел-Хэмпстэд
Чэшам Юнайтэд
3:2
Гластэр
Сайрэнсэстар Таун
1:1
Хенсфард Таун
Данстэбл Таун
4:1
Кінгс Лін
Хэйлсауэн
2:0
Бэнберы Юнайтэд
Хітчын Таун
0:1
Грантэм Таун
Рагбі Таун
1:2
Эйлсбэры Юнайтэд
Стэмфард
1:1
Хістан
Давер Атлетык
1:2
Уортынг
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Нортвуд
Хэрроу Бора
1:3
Хэндон
Хэйбрыдж Свіфтс
0:3
Стэйнс Таун
Лейтан
0:4
Фолкстан Інвікта
Солсберы Сіці
1:0
Кінгстаніян
Тонбрыдж Энджэлс
2:2
Слаў Таун
Уілдстан
2:3
Білеракэй Таун
Віндзор і Ітан
1:1
Істлі
Едзін
1:1
Брэйнтры Таун
Чорлі
3:2
Колвін Бэй
Іствуд Таун
1:0
Тэлфард Юнайтэд
Норт-Ферыбі Юнайтэд
2:4
Мозлі
Ростэр
0:2
Белпер Таун
Расэндэйл Юнайтэд
1:2
Грэслі
Стоксбрыдж Парк Стылз
2:2
Ilkeston Town FC (1945)
Уорынгтон Таун
0:4
Кендал Таун
Бедварт Юнайтэд
0:2
Сатан-Колдфілд Таун
Брэкнэл Таун
2:3
Эшфард Таун
Бромсграў Роверс
2:1
Корбі Таун
Кліўдан Таун
1:2
Стаўрпарт Свіфтс
Ігэм
1:6
Оксфард Сіці
Іўшэй Юнайтэд
0:2
Тонтан Таун
Марлоў
3:2
Суіндан Супермарын
Тэйм
0:2
Бернэм
Йейт Таун
2:3
Сіндэрфард Таун
АФК Уімблдон
2:0
Бэнстыд
Бромлі
4:0
Уайтліф
Карынціян-Кэжуалс
0:5
Крэй Уандэрэрс
Далвіч Хэмлет
1:3
Метрапалітан Поліс
Гасцінгс Юнайтэд
1:1
Кройдан Атлетыкс
Лэзерхэд
1:0
Эшфард Юнайтэд
Молсі
1:0
Бэшлі
Туцінг энд Мітчэм
1:2
Хоршам
Бартан Роверс
1:2
Уолтэм
Іст-Таррак Юнайтэд
1:0
Баркінг энд Іст Хэм
Грэйт Уэкерынг Роверс
3:3
Эрыт энд Бельведэр
Лейтан Таун
1:2
Фішэр Атлетыкс
Малдон энд Типтри
4:3
Эйвлі
Сытынгбэрн
1:2
Дартфард
Цілберы
1:1
Чэтэм Таун
Аксбрыдж
5:0
Эрлсі Таун
Уінгейт энд Фінчлі
2:1
Харлоу Таун