АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 01 снежня 2004
Ферэнцвараш
1:2
Базель
Феенорд
2:1
Шальке
Атлетык
1:0
ФКСБ
Бешыкташ
1:1
Стандард
Аустрыя
1:1
Бругэ
Сарагоса
2:1
Днепр
Спортынг
0:1
Сашо
Паніяніас
5:2
Дынама Тбілісі
Валенсьяну
1:2
Ліша
Трафенсе
1:2
Візела
Інфешта
2:1
Брага Б
Порту Б
2:1
Фрэамундэ
Вілавердэнсе
1:0
Салгейруш
Валдэвіш
1:0
Лазада
Фафі
1:0
Парэдзеш
Віланавенсе
1:3
Фійнш
Уніян Ламаш
1:2
Рыбейран
Педраш Рубраш
0:0
Dragoes Sandinenses
Алівейра Ашпітал
2:2
Пеналва
Кавіля
3:1
Пампільюза
Акадэміку дэ Візэу
0:1
Спортынг Помбал
Тарэенсе
2:0
Алівейра-ду-Байру
Мафра
4:2
Эштарэжа
Фаціма
4:0
Вілафранкенсэ
Абрантэш
2:1
Санжаанэнсе
Эжморыш
4:0
Калдаш
Бенфіка Каштэлу Бранку
2:0
Тарызенсе
Лузітанія
2:2
Камаша
Атлетыку Партугал
3:1
Понтасаленсе
Партусантэнсе
1:0
Мікаэленсе
Амара
0:0
Піньялавенсе
Каза Пія
4:0
Эштрэла Вендаш Новаш
Аперарыў
3:2
Лалетану
Арыентал
2:0
Марыціму Б
Барэйрэнсе
2:1
Алівайш і Мошкавідзі
Уніян Мадэйра
3:0
Vasco da Gama
Рыбейра Брава
2:3
Адзівелаш
Прагрэсул
3:0
Спортул
Фарул (да 2021 года)
2:0
Ацалул
СКС Піцешці
1:1
Універсітата Краёва
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:2
Дынама Бухарэст
Persija (IPL)
1:0
Persijatim
Персіб
2:1
ПСС
ПСМС
3:1
Bontang FC
Pelita K.S. Cilegon
1:2
Персік
Persikota Tangerang
2:1
ПСІС
PSPS
1:2
Deltras
Блюмінг
2:0
Балівар
Рэал Патасі
5:2
Сан-Хасэ
Стронгест
0:1
Хорхе Вільстэрман
Уніён Тарыха
2:3
Арыентэ Петралера
Італьмаракайба
2:2
Карабоба
Эстудыянтэс дэ Мерыда
0:1
Каракас
Манагас
2:0
Дэпартыва Тачыра
Трухільянас
0:0
Атлетыка Маракайба
Петары
0:2
Мінерас дэ Гуаяна
Мэльгар
2:0
Альянсу Ліма
Спортынг Крысталь
3:0
Каранель Балоньезі
Уанка
1:0
Альянса Атлетыка
Уніён Уараль
4:2
Атлетыка Універсідад
Эстудыянтэс дэ Медысіна
1:1
Універсідад Сесар Вальеха
Універсідад Сан-Марцін
1:1
Сьенсіяна
Універсітарыё Дэпартэс
1:0
Спорт Бойз