АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 23 студзеня 2005
Атлетык
4:3
Асасуна
Хетафэ
3:0
Сарагоса
Альбасеце
0:2
Севілья
Дэпартыва
4:1
Эспаньёл
Бетыс
4:0
Нумансія
Вільярэал
3:1
Валенсія
Левантэ
2:1
Рэал Сасьедад
Малага
1:0
Атлетыка
Рэал Мадрыд
3:1
Мальёрка
Месіна
1:0
Парма
Ліворна
1:0
Мілан
Фіярэнціна
1:2
Рома
Ювентус
2:0
Брэшыя
Лацыа
1:2
Сампдорыя
Удынезэ
0:2
Рэджына
Лечэ
1:0
Аталанта
Сіена
0:0
Палерма
АЕК
1:0
Эгалеа
Іракліс
2:0
Эргатэліс
ОФІ
0:0
Апалон Понту
Іонікас
0:0
Панацінаікос
Калітэя
1:1
Алімпіякос
Керкіра
0:1
ПАОК
Сельта
0:0
УЭ Лейда
Спортынг Хіхон
1:2
Алавес
УД Саламанку
2:0
Понтэведра
Мурса
0:0
Альмерыя
Полі Эхіда
2:2
Сьюдад дэ Мурса
Кадыс
0:1
Херас
П'ячэнца
0:1
Пескара
Тэрнана
1:1
Вічэнца
Трыестына
0:2
Чэзена
Катання
1:1
Арэца
Асколі
1:1
Эмпалі
Альбінолефэ
1:0
Венецыя
Трэвіза
1:0
Салернітана
Верона
2:0
Тарына
Бары
1:1
Катандзара
Унтэрхахінг
1:1
Мюнхен-1860
Дуйсбург
4:2
Дынама Дрэздэн
Рот-Вайс Эрфурт
0:1
Саарбрукен
Энергі
3:5
Кёльн
Рот-Вайс Ален
2:4
Гройтэр
Шавеш
0:0
Фэлгейраш
Марку
2:1
Алверка
Лейшаэш
4:2
Эшпінью
Навал
0:1
Авеш
Фейрэнс
3:1
Санта-Клара
Пасуш дэ Ферэйра
1:0
Варзім
Партыманенсе
0:0
Альяненсе
Centro Futebol Zico de Brasília Sociedade Esportiva
1:1
Сэйляндыя
Real FC
7:3
CA Bandeirante
Paranoá
3:0
Сабрадзіньё
Лузіянія
2:0
CdR Guará
Unaí Itapuã
0:1
Гама
Камаша
2:2
Марыціму Б
Алівайш і Мошкавідзі
0:2
Лалетану
Vasco da Gama
0:1
Эштрэла Вендаш Новаш
Рыбейра Брава
1:0
Мікаэленсе
Адзівелаш
0:1
Піньялавенсе
Уніян Мадэйра
2:1
Понтасаленсе
Барэйрэнсе
1:0
Лузітанія
Арыентал
2:1
Атлетыку Партугал
Аперарыў
0:1
Партусантэнсе
Каза Пія
4:1
Амара
Ліша
0:2
Парэдзеш
Фійнш
1:1
Лазада
Рыбейран
4:0
Салгейруш
Dragoes Sandinenses
1:0
Фрэамундэ
Педраш Рубраш
0:4
Брага Б
Уніян Ламаш
1:0
Візела
Віланавенсе
2:1
Валенсьяну
Фафі
2:1
Трафенсе
Валдэвіш
0:2
Інфешта
Вілавердэнсе
1:0
Порту Б
Пеналва
5:1
Вілафранкенсэ
Санжаанэнсе
1:0
Эштарэжа
Калдаш
1:1
Алівейра-ду-Байру
Бенфіка Каштэлу Бранку
1:3
Спортынг Помбал
Эжморыш
1:1
Пампільюза
Абрантэш
2:1
Алівейра Ашпітал
Фаціма
1:1
Кавіля
Мафра
1:0
Акадэміку дэ Візэу
Тарэенсе
2:1
Алівейрэнс
Poseidon Neon Poron
0:2
Ілізіякас Зографу
Атромітас
0:4
Панахаікі
Пансэраікас
1:0
Ларыса
Этнікас Астэрас
0:2
Акратытас
Нікі Волас
1:1
Праадэфтыкі
Левадыякас
1:0
Апалон Смірніс
Каламата
1:1
Паніліякас
Аргон
5:0
Танегіда
FC Kranenburg
2:8
ДВВ
АДА ′20
3:1
Элінквейк
Алмеры Сіці
5:1
АФК
Цюркіемспор
3:0
Schiedamse Voetbal Vereniging / SFC Martinit Combinatie
Blauw Wit Amsterdam FC
0:4
Вестландыя
Груне Стэр
2:6
SV TOP Oss Amateurs
Internos
3:2
Схейндэл
ЭВВ
1:2
Вінкенслаг
Гемерт
2:2
Эдзі ′19
Гелдроп
3:0
Мерсен
Яўры
0:1
Дэ Трэферс
Бі Кейк 1887
1:3
ХСК 21
Voetbalvereniging Germania
2:1
Баберых
Апінгедам
4:1
Рохда Ралце
Спортынг Вест Харэлбрэку
2:1
Эвергем-Сэнтр
Цінен
2:4
Ломэл
Лёвен
1:3
Дыгем Спорт
Бохолт
0:3
Велдвезелт
Вален
1:1
Алімпік Шарлеруа
Франк Барэн
1:1
Ла Каламін
Wevelgem City
2:0
Ліра
Спрымон Комблен
2:1
Тонгерэн
Дэндэрлеу
3:1
Сэнт-Ніклас
Цюрнхаўт
5:1
Барнем
Стандард Ветэрэн
1:2
Расінг Варегем
Руселары
2:0
Дэйнзе
Зюлтэ-Варэгем
3:0
Дэсель Спорт
Візе
1:1
Beringen-Heusden-Zolder
Эйпен
1:2
ВВ Хаме
Юніён
0:3
Эксельсіёр Віртан
Марбелья
2:0
Мелілья
Дытэр Сафра
0:2
Картахена
Talavera CF
2:0
Бадахос
Альхесірас
1:0
Арэнас Армілья
ФК Лорка Дэпартыва
1:1
Тамеласа
Лінарэс
0:0
Рэал Хаэн
КД Алькала
1:0
Эсіха
Севілья Б
2:0
АД Сеута
ФК Эстрэмадура
0:0
Конкенсэ
ФК Херас
0:0
Дон Беніта
Алькоркон
0:1
Рэал Мадрыд Кастылья
Рая Вальекана
2:1
Атлетыка Арцейха
Весіндарыа
1:1
Пахара Плаяс
Лас-Пальмас
2:1
Універсідад Лас-Пальмас
Фуэртэвентура
3:3
Кастыльё
Лансаротэ
2:1
Леганес
СД Оўрэнс
1:2
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
Сабадэль
1:0
Пенья Спорт
Эспаньёл Б
1:1
Кастэльён
Барселона Б
0:0
Бенідорм
Уэска
0:0
Эркулес
Граменет
1:1
Асасуна Б
Алікантэ
6:0
Алькаяна
Вільяхояса
0:0
Левантэ Б
Бадалона
2:0
Навельда
Перальта
2:0
Фігерэс-Вілажуіга
Хімнастыка Торрелавега
1:2
Атлетык Б
Марына дэ Луанка
2:1
Гіхуэла
Аро
1:0
Сестаа
КФ Самара
1:0
Рэал Уніён
Бургос
3:0
Лемона
Панферрадына
2:1
Паленсія
Амурыа
0:0
Мірандэс
Рэал Сасьедад Б
1:0
Культураль Леанеса
Алавес Б
0:3
ФК Лаграньес
Баракальда
2:0
Альфара
Пра Патрыя
0:0
Андрыя
Павія
2:0
Ачырэале
Грасета
2:0
Прата
Мантава
1:0
Новара
Віторыя Кальча
4:1
Санджованнезе
Рыміні
3:1
Самбенедэтэзэ
Чытадэла
1:3
Напалі
Фермана
2:1
К'еці
Фоджа
1:1
Беневента
Джульянава
0:1
Рэджана
Віртус Ланчана
2:1
ФК Падава (да 2015)
Марціна Франка
3:2
СПАЛ
Сора
0:0
Тэрама
Віс Пезара
0:1
Авеліна
Лумеццане
2:1
Піза
Лукезе
2:2
Фразінонэ
Спецыя
2:1
Сасары Торэс
Дыярбакырспор
1:0
Чайкур Рызеспор
Самсунспор
2:3
Газіянтэпспар
Кайсеры Эрджыеспрэч
1:4
Дэнізліспор
Трабзанспор
2:0
Малацьяспор
Бешыкташ
1:3
Каньяспор
Фенербахчэ
3:2
Анкарагюджу
That Ras
1:2
Аль-Віхдат
Al Buqa'a
3:1
Шабаб Аль-Ордон
Shabab El Hussein
1:1
Kfarsoum
Ittihad Al Ramtha Club
2:0
Аль-Ахлі Аман
Мінерас дэ Гуаяна
1:1
Карабоба
Эстудыянтэс дэ Мерыда
1:1
Дэпартыва Тачыра
Петары
5:3
Манагас
Трухільянас
0:3
Італьмаракайба
Атлетыка Маракайба
0:0
Каракас
Атлетыка Алагоіньяс
1:0
Catuense Futebol
SC Camaçariense
1:2
Баія
Флуміненсе Фейра-дзі-Сантана
1:1
EC Poções
EC Ipitanga da Bahia
2:2
Камасары
Juazeiro BA
1:1
Кола-Кола Баія
Віторыя
4:0
Palmeiras Nordeste
Анаполіс
1:0
Гаянія
Апарэсідэнсе
1:0
Віла Нова
КРАК
1:1
AE Jataiense
Goiatuba Esporte Clube
1:2
Grêmio Esportivo Inhumense
Mineiros EC
3:1
Ітумбіяра
Аваі
1:2
CA Hermann Aichinger Ibirama
Шапекаэнсе
1:1
Гуарані Пальоса
Sociedade Desportiva e Recreativa União
1:7
Фігейрэнс
Жаінвіль
1:1
Метрапалітана Блуменау
Амерыка Мінейра
0:1
Іпатынга
Democrata FC
0:1
Віла Нова
Баа Эшпарце
2:2
Гуарані Мінэйра
EC Mamoré
1:2
Valeriodoce EC
Атлетыка Паранаэнсе
2:0
Francisco Beltrão FC
Насьёнал Атлетыка
4:3
Imperio Toledo Futebol
AC Paranavaí
3:3
Іраці
Campo Mourão
3:1
Рыа-Бранка Паранагуа
Сіянорці
1:1
Курытыба
AER Engenheiro Beltrão
0:0
Парана
Roma Esporte de Apucarana
1:1
Uniao Bandeirante Futebol Clube
Палмейрас
2:1
Санта-Андрэ
Понтэ Прэта
1:2
Сантас
Партугеза
1:2
Гуарані Кампінас
Можы-Мірын
2:1
Барбарэнсэ
Уніён Сан-Жуан
4:3
Clube Atlético Sorocaba
Ітуана
4:2
Rio Branco EC
Portuguesa Santista
2:2
Інтэрнасьёнал Лімейра
América FC (São Paulo)
3:4
Сан-Паўлу