АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 09 сакавіка 2005
Беверэн
2:2
Остэндэ
Бругэ
4:1
Брусель
Жэрміналь
3:1
Генк
Монс
1:3
Серкль Бругэ
Сэнт-Труйдэн
4:0
Льерс
Вестэрла
1:1
Лакерэн
Алімпія Тэгусігальпа
1:1
Пумас
Ды Сі Юнайтэд
2:1
Harbour View FC
Мантэрэй
2:1
Мунісіпаль
Спортынг Канзас-Сіці
0:0
Дэпартыва Сапрыса
Цыбалія
3:0
Dilj
Марсонія
2:1
NK Bjelovar
NK Vukovar '91
0:1
NK Belišće
NK Slavonija Požega
1:0
Чакавец
NK Koprivnica
0:0
SD Metalac Osijek
Solin
3:1
NK Imotski
Памарац
1:1
Шыбенік
HNK Segesta Sisak
1:2
Хрвацкі Драгаваляц
NK Novalja
1:0
NK Uskok Klis
HNK Dubrovnik 1919
0:0
NK Mosor Zrnovnica
Naftas Ivanic
3:1
Свяцеры
Кімчхон Санму
0:0
Чонбук Хёндай Мотарс
Тэчжон Сіцізэн
0:1
Пхахан Стылерс
Чэджу Юнайтэд
0:0
Соннам
Інчхан Юнайтэд
1:0
Чонам Дрэгонс
Сеул
0:1
Тэгу
Растоў
1:2
Сатурн
Чарнаморец Наварасійск
0:3
Амкар
Дынама Масква
1:1
Крылы Саветаў
Зеніт
0:0
Кубань (да 2020)
Ротар
0:3
Шыннік
Obregon
0:1
Селая
Лобас
0:1
Pachuca Jr
Сан-Луіс
4:0
CF Alacranes de Durango
Cobras
0:0
Chivas la Piedad
Guerreros FC
1:2
Club Tigres de la UANL Premier
Керэтара
1:0
Леон
Карэкамінос
2:1
Венадос
Atlético Mexiquense
1:0
Кафеталерас
Albinegros de Orizaba
2:0
Tabasco
Toros Neza UTN
2:0
Cruz Azul Oaxaca
Брэклі Таун
2:1
Сатан-Колдфілд Таун
Брыгг Таун
2:2
Вудлі Спортс
Іствуд Таун
0:1
Ilkeston Town FC (1945)
Шэпшэд Дынама
5:2
Ростэр
Аль-Файсалі
1:1
Небітчы
Іст Бенгал
0:0
Муктiджоддха
Аль-Ахед
1:0
Дэмпа
Brothers Union FC
1:1
FK Nisa Aşgabat
Перак
2:1
Тампінс Роверс
Sun Hei
6:1
Валенсія Мале
Нью Рэйдыент
2:0
Хэпі Вэлі
Лаён Сіці Сейларс
2:1
Паханг
Трэзе
2:1
Сан-Каэтана
Наутыка
1:0
Курытыба
Эспартыўна
1:2
Флуміненсе
Віла Нова
1:1
Грэміа
Пайсанду
2:0
Сеара
Сіянорці
3:0
Карынтыанс
Іпатынга
0:3
Крузэйра
Аль-Сальмія
3:1
Аль-Шорта
ПАС Хамедан
2:1
Аль-Раян
Аль-Шабаб Эр-Рыяд
1:1
Сепахан
Аль-Айн
3:0
Аль-Вахда Дамаск
Аль-Сад
2:0
Шабаб Аль-Ахлі
Нафтчы Фергана
1:0
Аль-Кувейт
Аль-Джайш Дамаск
0:2
Пахтакор
Хаангань Зялай
1:5
Сувон Самсунг Блювінгс
Шэньчжэнь
1:0
Джубіла Івата
Ёкагама Ф. Марынас
0:1
Шаньдун Тайшань
Поліс Тэра
0:1
ПСМ
Пусан Ай Парк
8:0
Біньдзінь
Персебая
1:2
Krung Thai Bank FC