АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 23 жніўня 2005
Лакаматыў
0:1
Рапід Вена
Партызан
0:0
Артмедыя
Тун
3:0
Мальмё
Удынезэ
3:2
Спортынг
Манака
2:2
Бетыс
Панацінаікос
4:1
Вісла Кракаў
Русенбарг
3:2
ФКСБ
Ліверпуль
0:1
ЦСКА Сафія
Блэкпул
2:1
Хал
Брысталь Сіці
2:4
Барнет
Бёрнлі
2:1
Карлайл Юнайтэд
Беры
0:3
Лестэр
Чалтенгем
5:0
Брэнтфард
Крыстал Пэлас
3:0
Уолсол
Джылінгем
1:0
Оксфард Юнайтэд
Хартлпул
3:1
Дарлінгтан
Іпсвіч
0:2
Ёвіл
Лідс
2:0
Олдхэм
Лейтан Арыент
1:3
Лутан
Лінкальн Сіці
5:1
Крю
Мэнсфілд Таун
1:1
Сток Сіці
Мілуал
2:0
Брыстоль Роверс
МК Донс
0:1
Норвіч Сіці
Нортхэмптан
3:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Нотынгем Форэст
2:3
Мэкклсфілд Таун
Плімут
2:1
Пітэрбара
Прэстан
2:2
Барнслі
Рэдынг
3:1
Суонсі
Рочдэйл
0:5
Брэдфард
Ротэрхэм
3:1
Порт Вэйл
Сканторп Юнайтэд
2:1
Транмер
Шэфілд Юнайтэд
1:0
Бостан Юнайтэд
Толбат
3:2
Брайтан
Стокпорт
2:4
Шэфілд Уэнсдэй
Суіндан
1:3
Уікам
Уотфард
3:1
Нотс Каўнці
Вулверхэмптан
5:1
Чэстэр Сіці
Рэксхэм
0:1
Данкастэр
Атырау
2:2
Кайрат
Жэтысу
3:2
Шахцёр-Булат
Кызыл-Жар
1:0
Іртыш Паўладар
Шахцёр Караганда
2:0
Табол
Акжэтпес
0:0
Астана-1964
Тараз
3:4
Актабэ
Алма-Ата
2:0
Усход Усць-Каменагорск
Ардабасы
2:1
Экібастуз
Флінт Таун Юнайтэд
2:1
Halkyn United FC
Балю Таун
4:0
Gresford Athletic FC
Buckley Town
6:5
Lex XI Glyndwr FC
Тэлфард Юнайтэд
0:1
Берскау
Бліт Спартанс
0:1
Фарслі
Фрыклі Атлетык
3:0
Уітбі Таун
Гайзлі
1:0
Гейтсхед
Ilkeston Town FC (1945)
2:2
Аблічча Таун
Лінкальн Юнайтэд
0:0
Оссет Таун
Марын
3:0
Рэдкліф Бора
Мэтлак Таун
0:1
Уэйкфілд
Норт-Ферыбі Юнайтэд
5:2
Брэдфард Парк Авеню
Прэскат Кейблз
2:1
Эштан Юнайтэд
Уіттан Албіён
2:0
Runcorn FC Halton
Эйлсбэры Юнайтэд
1:0
Кінгс Лін
Чэшам Юнайтэд
4:2
Чэсант
Гластэр
1:1
Мэртайр Тайдфіл
Грантэм Таун
1:1
Хітчын Таун
Хэйлсауэн
2:2
Бэнберы Юнайтэд
Нортвуд
2:3
Бэдфард Таун
Рагбі Таун
1:3
Іўшэй Юнайтэд
Солсберы Сіці
3:0
Сайрэнсэстар Таун
Йейт Таун
1:1
Бат Сіці
Іст-Таррак Юнайтэд
1:3
Брэйнтры Таун
Хэрроу Бора
0:2
Хэмптан энд Рычманд Баро
Хэндон
1:2
Фішэр Атлетыкс
Малдон энд Типтри
0:2
АФК Уімблдон
Рэдбрыдж
2:3
Уілдстан
Слаў Таун
0:0
Лейтан
Стэйнс Таун
2:1
Мэргіт
Уортынг
2:1
Віндзор і Ітан
Уолтан энд Хершам
0:1
Бромлі
Эшфард Таун
3:1
Бікансфілд
Бедварт Юнайтэд
2:1
Брэклі Таун
Брэкнэл Таун
4:4
Данстэбл Таун
Бромсграў Роверс
4:1
Рашэл Алімпік
Бернэм
1:0
Тэйм
Сіндэрфард Таун
1:1
Тонтан Таун
Хэмел-Хэмпстэд
6:2
Лейтан Таун
Марлоў
0:2
Суіндан Супермарын
Уіленхол Таун
3:0
Сатан-Колдфілд Таун
Эшфард Юнайтэд
1:2
Уайтліф
Бэнстыд
0:2
Тонбрыдж Энджэлс
Бэшлі
0:1
Лэзерхэд
Карынціян-Кэжуалс
0:2
Гасцінгс Юнайтэд
Крэй Уандэрэрс
2:1
Метрапалітан Поліс
Кройдан Атлетыкс
3:1
Уолтан Кэжуалс
Далвіч Хэмлет
3:0
Берджэс Хіл Таун
Фліт Таун
1:1
Молсі
Хоршам
2:3
Давер Атлетык
Рамсгейт
3:2
Туцінг энд Мітчэм
Эрлсі Таун
1:0
Ротвел Таун
Борэм Вуд
7:3
Эйвлі
Чэтэм Таун
3:0
Enfield FC
Энфілд Таун
0:1
Дартфард
Грэйт Уэкерынг Роверс
2:3
Харлоу Таун
Потэрс Бар Таун
0:1
Корбі Таун
Сытынгбэрн
0:0
Уінгейт энд Фінчлі
Стэмфард
3:0
Бартан Роверс
Аксбрыдж
4:1
Баркінг энд Іст Хэм
Уолтэм
1:0
Беркхэмстыд Таун
Белпер Таун
0:1
Шэпшэд Дынама
Колвін Бэй
2:1
Вудлі Спортс
Флітвуд Таун
4:0
Клітэра
Гул
2:2
Брыдлінгтан Таун
Грэслі
0:0
Кідсгроўв Атлетык
Чорлі
2:3
Расэндэйл Юнайтэд
Сполдынг Юнайтэд
0:0
Іствуд Таун
Стоксбрыдж Парк Стылз
2:3
Мозлі
Уорынгтон Таун
0:3
Бэмбер Брыдж
Абердзін
3:0
Бервік Рэйнджэрс
Фалкірк
2:1
Партык
Гретна
0:1
Данфермлін
Кілмарнак
4:1
Стэрлінг Альбіён
Мазеруэл
2:1
Гамільтан
Пітэрхэд
2:3
Клайд
Куінз Парк
0:2
Хартс
Рэйт Роверс
1:2
Лівінгстан
Рос Каўнці
1:2
Эйр Юнайтэд
Сэнт-Джонстан
0:1
Сэнт-Мірэн
Странрар
3:1
Дандзі