АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 01 лютага 2006
Портсмут
1:1
Болтан
Астан Віла
1:1
Чэлсі
Манчэстэр Сіці
3:0
Ньюкасл
Арсенал
2:3
Вест Хэм
Ліверпуль
1:1
Бірмінгем
Блэкбэрн
4:3
Манчэстэр Юнайтэд
Талука
2:1
Веракрус
Тыгрэс
1:0
Сантас Лагуна
Эстудыянтэс Тэкас
2:1
Крус Асуль
Чыапас
1:1
Сан-Луіс
Атлас
1:0
Мантэрэй
Пумас
0:0
Некакса
Котон Спорт
2:0
Kadji Sport Academy de Douala
Sahel FC de Maroua
0:0
Fovu Club de Baham
Sable de Batié
1:0
Юньён Дуала
Les Astres FC de Douala
1:1
Bamboutos de Mbouda
Foudre d'Akonolinga
2:1
Impôts FC de Yaoundé
Canon de Yaoundé
4:0
AS Aigle Royal Menoua
Mount Cameroon FC de Buéa
2:2
Fédéral Sporting FC du Noun
Racing
1:2
Espérance de Guider
Эёлікас
1:0
Радос
Астэрас
2:0
Ахаікі
Візас
1:2
ФК Ахарнаікас
Дыягорас
0:0
Апалон Смірніс
Этнікас Пірэй
3:0
Ацаленіос
Іянія-2000
1:2
Месініякас Каламата
Керацыні
0:2
Т'ела
Chalkis
1:1
Агіяс Дзімітрыяс
Палікастра
3:0
Анагеннісі
Ціхуана
1:0
Пуэбла
Тампіка Мадэра
1:1
FC Coyotes de Sonora
Reboceros La Piedad
0:0
Карэкамінос
Керэтара
2:0
Лобас
Zacatepec FC
1:0
Tabasco
Індыёс
2:0
CF Rayados de Monterrey Premier
Cruz Azul Oaxaca
2:0
Albinegros de Orizaba
Atlético Mexiquense
3:0
CF Alacranes de Durango
Club Tigres de la UANL Premier
2:1
Леон
Ірапуата
0:0
Chivas Coras
Газіянтэпспар
1:0
Тарсус Ідман'юрду
Дэнізліспор
2:0
Фаціх Карагюмрюк
Каньяспор
2:0
Інэгелспор
Алтай Ізмір
0:4
Кайсерыспор
Бешыкташ
3:0
Самсунспор
Сантакрусена
0:0
Эрэдыяна
Картахінес
2:1
Раманенсе
Алахуэленсе
1:2
Мунісіпаль Ліберыя
Пунтарэнас
1:2
Дэпартыва Сапрыса
Кармэліта
2:0
Брухас
Сантас дэ Гуапілес
0:0
Перэс Селядон
Атлетыка Алагоіньяс
0:1
Баія
Камасары
2:0
SC Camaçariense
Кола-Кола Баія
5:2
Itabuna EC
EC Ipitanga da Bahia
4:2
Catuense Futebol
Juazeiro BA
3:1
Флуміненсе Фейра-дзі-Сантана
Віторыя
2:1
EC Poções
Нова-Ігуасу
3:2
Партугеза-РЖ
Флуміненсе
0:1
Кабафрыенсе
Фрыбургенсе
1:1
Васка да Гама
Волта-Радонда
3:1
Мадурэйра
Батафага
0:2
Амерыка Рыа-дэ-Жанейра
Фігейрэнс
2:1
Аваі
Гуарані Пальоса
1:1
CA Hermann Aichinger Ibirama
Шапекаэнсе
3:4
Жувентус Жарагуа
Марсіліо Дыяс
1:2
Метрапалітана Блуменау
Бруску
1:1
Крысіума
Caxias FC
1:1
Жаінвіль
Іпатынга
0:0
Атлетыка Мінейра
Крузэйра
5:2
Democrata FC
УРТ
1:2
Гуарані Мінэйра
Віла Нова
3:1
Дэмакрата
Баа Эшпарце
3:0
Уберландыя
Амерыка Мінейра
3:0
Калдэнсе
Атлетыка Паранаэнсе
4:3
Сіянорці
Francisco Beltrão FC
2:0
Рыа-Бранка Паранагуа
Іраці
4:1
Насьёнал Атлетыка
Жанкіта Малуселлі
3:1
Sociedade Uniao Esportiva Galo Maringa
AER Engenheiro Beltrão
0:2
Парана
Алекрын
1:1
АБС
AC Coríntians
2:3
São Gonçalo FC
Macau EC
1:1
СКСК
Патыгуар
1:0
Амерыка Натал
Potiguar Esporte Clube
1:2
Бараўнас
ACD Potyguar Seridoense
0:0
АССУ
Карынтыанс
5:0
Сан-Бэнту
Гуарані Кампінас
3:2
Rio Branco EC
Сан-Каэтана
1:1
Можы-Мірын
Noroeste
1:0
Партугеза
Portuguesa Santista
0:1
Paulista
Браганціна
0:1
América FC (São Paulo)
Марылія
0:2
Сан-Паўлу