АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 07 студзеня 2007
Сарагоса
2:1
Севілья
Хетафэ
1:1
Барселона
Бетыс
1:0
Сельта
Левантэ
2:0
Расінг
Мальёрка
1:3
Атлетык
Эспаньёл
0:1
Рэкрэатыва
Дэпартыва
2:0
Рэал Мадрыд
Вільярэал
0:1
Валенсія
Манчэстэр Юнайтэд
2:1
Астан Віла
Шэфілд Уэнсдэй
1:1
Манчэстэр Сіці
Кардыф Сіці
0:0
Тотэнхэм
Эвертан
1:4
Блэкбэрн
Феньі
1:2
Монса
ПСЖ
3:0
Нiм
Клермон
3:1
Дзюнкерк
Баённа
1:2
Ліён
Жарвіль
1:0
Амневіль
Буа-Гіём
0:1
Вальтыжор Шатабрыян
Палеза
0:4
Лан
Арыс
1:1
Ларыса
Іонікас
1:3
Эргатэліс
Апалон Понту
1:0
Керкіра
Панацінаікос
1:0
Эгалеа
Паніяніас
2:1
Іракліс
Ксанці
0:0
Алімпіякос
Рэал Мадрыд Кастылья
0:2
Мурса
Эльчэ
1:1
Кадыс
Панферрадына
1:0
Кастэльён
Вальядалід
1:0
Алавес
Полі Эхіда
0:0
Нумансія
Сьюдад дэ Мурса
3:1
Спортынг Хіхон
УД Саламанку
2:2
Лас-Пальмас
Каламата
2:1
Пантракікос
Агратыкос Астэрас
1:1
Месініякас Каламата
Нікі Волас
1:0
Калітэя
Касторыя
3:1
Ілізіякас Зографу
Трасівулас
1:0
Этнікас Астэрас
ПАС Яніна
1:0
Хайдары
Верыя
0:0
Астэрас
Montego Bay United FC
1:1
Boys Town
Reno FC
1:0
Tivoli Gardens FC
Arnett Gardens FC
2:0
Naggo Head FC
Portmore United FC
4:1
Wadadah FC
August Town FC
2:3
Harbour View FC
Waterhouse FC
0:1
Village United FC
Энугу Рэйнджэрс
3:0
Adamawa United
Wikki Tourist
2:0
Ocean Boys FC Brass
Prime FC
1:0
Кано Піларс
Kaduna United FC
0:0
Heartland FC Owerri
Bendel Insurance
0:0
Akwa United FC
Gombe United FC
0:0
Лобі Старз
El Kanemi Warriors FC
1:0
Zamfara United FC
Bayelsa United FC
0:0
Эньімба
Петары
2:1
U.A. Maracaibo B
Caracas II
0:4
Эстудыянтэс дэ Мерыда
Дэпартыва Лара
0:0
Атлетыка Эль-Віхія
Ансаатэгі
2:2
Уніён Лара
Юсуфія
1:2
US Témara
Club Wafa Widad
2:1
Sidi Kacem
ФЮС
2:0
RSS Settat
Кенітра
3:1
Расінг Касабланка
РСБ
0:1
Шабаб Махамедыя
Маракен
0:0
Chabab Houara
Union Mohammédia
0:0
Hilal Association de Nador
УТС
0:0
Rachad Bernoussi
Кейптаўн Сіці
5:0
Western Province United
OR Tambo District
2:4
Winnerspark Pietersburg
PJ Stars Kings
3:2
Ikapa Sporting Cape Town
Расінг Б
3:2
Хімнастыка Торрелавега
Алькоркон
1:1
Пуэртальяна
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
2:0
СД Оўрэнс
Рая Вальекана
1:1
Універсідад Лас-Пальмас
Кабення
3:1
Лансаротэ
Пахара Плаяс
1:3
Понтэведра
Арыентасьён Марыціма
3:2
Сельта Б
Расінг Фероль
1:0
Атлетыка Мадрыд Б
Луга
1:1
Леганес
Talavera CF
3:1
Фуэнлабрада
Лемона
0:1
Эйбар
Рэал Сасьедад Б
0:1
Паленсія
Рэал Уніён
1:0
Вальядалід Б
Альфара
0:1
КД Лаграньес
Бургос
3:0
Універсідад Аўеда
Марына дэ Луанка
1:0
Рэал Аўеда
Культураль Леанеса
1:0
Амурыа
ФК Лаграньес
1:1
Сестаа
Гіхуэла
0:0
Баракальда
КФ Самара
0:1
Атлетык Б
Расінг Партуэнсе
5:0
Малага Б
Эсіха
1:1
Гранада
Вільянуэва
0:2
Сэра Рэес
Рэал Хаэн
2:0
АД Сеута
Картахена
3:1
ФК Эстрэмадура
Асасуна Б
2:3
УЭ Лейда
Алікантэ
2:0
Барбастра
Левантэ Б
1:1
Сант-Андрэу
Вільяхояса
0:0
Л′Апіталет
Эльдэнсе
1:0
Фігерэс-Вілажуіга
Барселона Б
0:0
Бадалона
Эспаньёл Б
2:0
Алькаяна
Граменет
0:0
Арыуэла
Тэраса
1:0
Валенсія Б
Уэска
3:2
Бенідорм
Баса
3:1
КД Алькала
Мерыда УД
0:1
Агілас (да 2010)
Вільянавенсе
0:2
Лінарэс
Марбелья
3:0
Севілья Б
Мелілья
0:1
Кордоба
Акадэміка
2:1
Віторыя Сетубал
Эштрэла Амадора (да 2011)
2:1
Фейрэнс
Мая
2:0
Лагоа
Брага
5:2
Партыманенсе
Гандамар
3:0
Рыу Маёр
Парэдзеш
2:4
Белененсэш
Порту
0:1
Атлетыку Партугал
Эштарыл
1:1
Санта-Клара
Сертаненсе
1:0
Лузітанія
Пеналва
2:1
Марыя ды Фонтэ
Насьёнал
3:0
Візела
Навал
4:0
Каза Пія
Лалетану
1:0
Эшпінью
Понтасаленсе
2:1
Алівайш і Мошкавідзі
Авеш
1:0
Алівейрэнс
Пенафіэл
1:0
Марыціму
Лейшаэш
2:1
Фамалікан
Кавіля
0:1
Мафра
Браганса
4:2
Марку
Камаша
1:0
Альяненсе
Пасуш дэ Ферэйра
1:2
Лейрыя
Сант'ягу
0:1
Адзівелаш
Жувентудзе Эвора
1:4
Піньялавенсе
Валекамбрэнсе
2:4
Варзім
Баавішта
3:1
Маседу дэ Кавалейруш
Бейра-Мар
6:0
Сантана
Дэпартыва Тачыра
0:0
Мінерас дэ Гуаяна
Карабоба
3:0
Атлетыка Маракайба
Манагас
0:1
Каракас
Самара
3:2
Партугеса
Арагуа
1:1
Трухільянас
Ашанці Голд
2:1
Секондзі Хасаакас
Кінг Файсал Бэйбз
2:1
Real Tamale United
Gamba All Blacks
1:0
Power FC
Хартс оф Оук
3:1
Асантэ Катоко
Real Sportive
1:0
Вафа
Heart of Lions
2:1
Bofoakwa Tano
Berekum Arsenal FC
1:0
Ліберці
Відад
1:0
Мекнес
Хурыбга
1:0
Хасанія
Сафі
1:2
АС Сале
Жэнэс Аль-Аюн
1:1
Ітыхад Хемісет
Тэс
2:0
Раджа Касабланка
Магрэб Атлетык
1:0
вужа