АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 красавіка 2007
Бастыя
1:2
Крэтэй
Кан
0:1
Грэнобль
Дыжон
2:1
Тур
Лібурн
1:0
Аяча
Мец
2:0
Шатару
Манпелье
1:1
Генгам
Ньёр
2:0
Ам'ен
Рэймс
1:0
Геньён
Істр
3:2
Страсбур
Апелдорн
0:3
Эмен
Вендам
0:1
Камбюр
Дэ Графсхап
4:2
Волендам
Дэн Босх
3:0
Алмеры Сіці
Дордрэхт
1:0
Зволле
Фартуна Сітард
0:2
Гоу Эхед Іглс
Харлем
1:1
Топ Ос
Хелмонд Спорт
2:1
Тэлстар
Расэндал
0:2
Эйндховен
Венлі
0:0
Маастрыхт
Баржомі
5:1
Тарпеда Кутаісі
Амеры
1:0
Сіёні
Дзіла
3:1
Кахэці
Дынама Тбілісі
2:2
Зестафоні
Дынама Батумі
0:1
Лакаматыў Тбілісі
Чыхура
1:0
Мерані Тбілісі
ВІТ-Джорджыя
0:0
Тбілісі
Хапаэль Раанана
1:4
Хапаэль Хайфа
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
4:2
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
Hapoel Jerusalem
1:2
Hapoel Bnei Lod FC
Хапаэль Беэр-Шэва
1:3
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
Хапаэль Акко
1:3
Макабі Ахі
Al Ittihad Ibb
1:0
Al Rasheed Ta'izz
Al Nasir
0:3
Al Ahli San'a
Al Sha'ab Hadhramaut Mukalla
0:0
Al Tilal
Al Wahda San'a
0:1
Al Saqr Ta'izz
Оран
1:0
Хусэйн Дэй
Параду
1:0
АСМ Оран
Бордж Бу Арэрыдж
2:1
МК Алжыр
Батна
0:1
Шлеф
УСМ Алжыр
1:0
Кабілі
Белуіздад
2:0
Беджая
Граткорн
1:3
Парндорф
Адміра Вакер
1:1
Аўстрыя Вена II
Лустэнаў 07
0:1
ЛАСК
Капфенберг
1:1
Леабэн
Шваненштадт
2:0
Аўстрыя Лустэнаў
Кернтэн
1:1
Хартберг
Эстудыянтэс дэ Касерас
1:1
Дэфенсорэс Бельграна
Лос Андэс
2:2
Сарм'ента
Спартова Італьяна
1:1
Атлетыка Атланта
Эль Парвенір
1:1
Дэпартыва Арменіо
Дэфенсорэс дэ Камбасерэс
0:1
Альмірантэ Браўн
Барусія Дортмунд-2
1:0
Вуперталь
Любек
0:1
Магдэбург
Вільхельмсхафэн
1:0
Аснабрук
Саарбрукен
5:2
Мюнхен-2
Шпартфройндэ Зіген
1:3
Веен
Ройтлінген
0:1
Штутгартар Кікерс
Баварыя-2
1:2
Пірмазенс
Клефэ
2:1
Кёльн-2
Зандхаўзен
4:0
Фрайберг
Эшбарн
0:1
Вікторыя Ашафенбург
KSV Klein-Karben
1:1
Баунаталь
Нойруппін
2:2
Людвігсфельдэ
Тэніс Барусія
1:0
Бабельсберг
SC Fürstenfeldbruck
1:1
Хаймштэтэн
Аўэрбах
1:1
FC Energie Cottbus II
TuS Mayen
0:1
Айнтрахт Трыр
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
4:0
SG 06 Betzdorf
Зоб Ахан
2:2
Пайкан
Фулад
3:1
Рах Ахан
Імша Керман
0:0
Абумаслем
Сайпа
0:1
Эстэгляль Ахваз
Эстэгляль
3:0
Барг Шыраз
Корк Сіці
0:0
Шэмрак Роверс
Драэда Юнайтэд
3:0
Слайга Роверс
Голуэй Юнайтэд
1:1
Лонгфард Таун
Сэнт-Патрыкс
0:0
Багеміян
Уотэрфард Юнайтэд
0:1
Дэры Сіці