АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 17 чэрвеня 2007
Сельта
2:1
Хетафэ
Расінг
0:2
Бетыс
Валенсія
3:3
Рэал Сасьедад
Атлетык
2:0
Левантэ
Эспаньёл
1:3
Дэпартыва
Хімнастык
1:5
Барселона
Асасуна
1:2
Атлетыка
Севілья
0:1
Вільярэал
Рэал Мадрыд
3:1
Мальёрка
Рэкрэатыва
1:1
Сарагоса
Грэміа
0:2
Крузэйра
Карынтыанс
0:0
Парана
Фламенга
2:2
Інтэрнасьёнал
Гойяс
3:1
Палмейрас
Атлетыка Мінейра
4:1
Фігейрэнс
Сан-Паўлу
2:0
Васка да Гама
Атлетыка Паранаэнсе
1:1
Флуміненсе
Рудар Прыедар
4:1
Jedinstvo Brčko
Маладосць Гацко
6:3
Sloboda Novi Grad
FK Famos Vojkovići
1:0
Гласінац
FK Borac Šamac
6:0
FK Ljubić Prnjavor
FK Drina HE Višegrad
2:1
FK BSK Banja Luka
Слога Добай
1:1
Казара
Дрына Зворнік
1:0
Лакташы
Omladinac Banja Luka
0:6
Рудар Углевік
Мадагаскар
0:2
Габон
Мазамбік
0:0
Сенегал
Камерун
2:1
Руанда
Ангола
3:0
Эсваціні
Конга
1:1
ПАР
Нігер
1:3
Нігерыя
Ліберыя
0:0
Экватарыяльная Гвінея
Бенін
4:1
Таго
Лівія
3:1
Эфіопія
Малі
6:0
Сьера-Леонэ
Högaborgs BK
3:1
Laholms FK
Enskede IK
1:6
Eskilstuna City
IFK Eskilstuna
1:1
Värmbols
Vartans
1:2
Sandvikens IF
Älvsjö AIK FF
2:3
Фрэй
IF Heimer
0:4
Smedby
FK Linköping
0:3
Tord
Vallentuna BK
4:1
Hudiksvalls Forenade FF
Будэн
2:0
Gröndals IK
Valsta Syrianska
3:3
Эстэрсунд
Квідынг
0:0
Вестра Фрэлунда
Torslanda IK
2:3
Энгельхольм
FC Gute
1:1
Нарбю
Falu FK
2:2
Васалунд
Умеа
5:0
IFK Timrå
Сюрыянска
1:1
АФК Эскільстуна
Хускварна
0:1
Skärhamn
Pyunik FC II
0:1
Shirak FC II
Mika FC II
1:1
FC Urartu II
Gandzasar FC II
0:4
FC Ararat Yerevan II
Patani Yerevan
1:4
Dinamo Yerevan
Porto Alegre FC
1:1
Grêmio Esportivo Bagé
EC 14 de Julho
1:1
Крузэйра Порту-Алегры
Пелотас
2:0
SC Rio Grande
SC Internacional B
4:0
EC Internacional de Santa Maria
Cachoeira do Sul FC
1:2
SER Santo Ângelo
Sociedade Esportiva e Recreativa São Gabriel
3:2
Авэніда
SER Panambi
1:1
Іпіранга
Sagawa Shiga
2:1
Гіфу
Татыгі
1:1
Ryutsu Keizai University
Alos Hokuriku
1:0
Sagawa Printing Kyoto SC
Arte Takasaki
1:1
FC Kariya
Tokyo Musashino City
1:2
Mizushima
Гайнары Тотары
1:1
JEF United Ichihara Chiba II
YKK AP
1:0
Honda
Роаса Кумамота
3:0
Blaublitz Akita
Sony Sendai
4:1
Рукю
Puistolan Urheilijat
1:2
Кувсанкоскі
Гністан
1:1
Laajasalon Palloseura
МП
2:1
FC Jyväskylä Blackbird
Warkaus JK
3:1
Malmin Palloseura
FC City Stars
6:1
Mipk Mikkeli
Ракуунат
0:4
FC Kontu
Someron Voima
0:1
Экеняс
Delfines Del Este FC
0:3
Club Atlético Pantoja
Casa Espana
0:0
Montellano
Jarabacoa FC
2:3
Club Barcelona Atletico
Atlético San Cristóbal FC
0:0
Moca
АСЕК Мімозас
2:2
Stella Club d'Adjamé
Севе Спорт
0:0
Sabé Sports de Bouna
Réveil Club de Daloa
0:0
Stade d'Abidjan
Спортынг Ганьоа
1:1
Issia Wazi
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
1:0
Lagoke FC Daloa
Lancashire Steel FC
1:1
Motor Action
Chapungu United
1:1
Monomotapa FC
Njube Sundowns FC
0:0
CAPS FC
Lengthens FC
0:0
Dynamos FC
Eastern Lions
1:0
Black Rhinos FC
КЭФС Юнайтэд
0:0
Hwange FC
Bane Raška
2:4
FK Sloga Požega
FK Vujić Voda Valjevo
3:2
FK Jedinstvo Ub
FK Loznica
5:2
FK Metalac Kraljevo
FK Takovo
1:1
Раднічкі Крагуевац
FK Sloboda Čačak
0:4
FK Morava Velika Plana
Sloga Kraljevo
2:1
Младзі Раднік
FK Čačak
1:1
FK Budućnost Valjevo
FK Rudar Kostolac
4:2
Jadar
FK Požarevac
1:0
Металац
FK Palilulac Beograd
0:1
FK PKB Padinska Skela
FK Sinđelić Beograd
1:1
OFK Balkan Mirijevo
FK Teleoptik Zemun
5:0
FK Budućnost Dobanovci
FK Dorćol Beograd
1:1
Srem Jakovo
FK Beograd
0:1
Hajduk Beograd
FK Železničar Beograd
3:2
BPI Pekar Beograd
FK Sopot Beograd
2:3
FK Radnički Obrenovac
Калубара
4:2
Milutinac
Timok Zaječar
1:2
OFK Sinđelić 1918
Toplicanin Prokuplje
1:1
OFK Bor
Kosanica
0:3
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
FK Đerdap Kladovo
1:2
Sloga Leskovac
FK Dubočica Leskovac
1:0
Trayal Kruševac
Ягадзіна
4:2
Car Konstantin
FK Železničar Niš
2:0
FK Jedinstvo Paraćin
Morava Vladičin Han
2:1
OFK Nis
FK Svrljig
1:1
FK Kopaonik Brus
Radnicki Beograd
2:0
Posavac
Virginia Beach Piranhas
1:0
Richmond Kickers Future
Fresno FC II
0:0
San Jose Frogs
USFC Blue Star
3:2
Lancaster Rattlers
West Michigan Edge
2:1
Toronto Lynx SC
Westchester Flames FC
10:2
Vermont Voltage SC
Dallas-Fort Worth Tornados
4:2
New Orleans Jesters
Reading United
3:1
Northern Virginia Royals
LA Laguna
5:0
Bakersfield Brigade
San Fernando Valley Quakes
0:0
Ventura County Fusion
Kansas City Brass
2:0
Saint Louis FC II
Orlando City B
5:0
Cocoa Expos
Сэннэр'юске
2:2
Brabrand IF
Херфельгу
8:1
BK Fremad Amager
АБ
2:0
Thisted
Hellerup IK
1:0
Ølstykke FC
Фрэдэрысія
2:1
Няствед
Aarhus Fremad
1:2
Люнгбю
Фрэм
3:2
КБ
Kolding FC
0:2
Орхус
Мегаспорт Алматы
1:0
Жамбыл
Каспій
0:0
Акжайык
Гарняк Хромтаў
0:0
Актабе-Жас
Цэсна
11:0
Мунайлы
Жэтысу-Б
3:0
Жастар
Батыр
0:3
Іртыш-2 Паўладар
Шахцёр-Юнацтва
3:0
Spartak Semey
Жэтысу-Сункар
6:1
Усход-2 Усць-Каменагорск
Шахцёр-Булат
0:1
Экібастуз (стары)
Казахмыс
5:1
Рахат
Табол-2
2:4
Авангард Петрапаўлаўск
Азбест
0:3
Aksu Stepnogorsk
Будзё-Глімт
5:0
Рэўфос
Хеўгесун
2:4
Мольдэ
Конгсвінгер
0:1
Лоў-Хам
Ман-Кам
1:2
Сарпсбарг-08
Нутодэн
4:0
Ханефос
Скейд
0:2
Сагндаль
Трамсдален
1:1
Бруне
Presidente Hayes
1:0
Хенераль Кабальера
Сэра Партэнё Прэзідэнце-Франка
0:0
Хенераль Марцін Ледэсма
Фернанда дэ ла Мора
0:1
Сільвіо Пеціросі
Рубіё Нью
1:1
Хенераль Дыяс
Спартова Іценьё
3:1
Club Choré Central
Навакузнецк
0:0
Балтыка
Сібір
5:3
Тарпеда
СКА Хабараўск
1:1
КАМАЗ
Зорка Іркуцк
4:0
Мардовія
СКА Растоў
2:1
Носта
Салют (да 2014)
2:1
Садовік
Дынама Бранск
2:0
Шыннік
Авангард Курск
2:0
Тэкстыльшчык
Ахмат
3:0
Спартак-МЖК
Анжы
2:1
Урал
Уніён Сан-Феліпе
5:2
Сан-Луіс Кіёта
Сант'яга Морнінг
1:1
Дэпартэс Тэмуко
Provincial Osorno
3:1
Рэйнджэрс Талька
Левадыя-2
7:0
Ныме Калью
Тамека-3
1:1
Тулевік-2
Элва
1:5
FC TVMK Tallinn II
Valk 494 Tartu
1:1
Калеў Сіламяэ
Флора-2
1:0
Валга
Сенан Белмары
4:1
Саган Тосу
Авіспа Фукуока
2:0
Зеспакусацу Гума
Міта Холіхак
3:0
Эхіме
Серэса Осака
1:0
Мантэдыё Ямагата
Дынама Барнавул
6:0
Zarya Leninsk
Акіян
2:1
Амур-2010
Змена Камсамольск-на-Амуры
2:1
Сахалін
Shakhtyor Prokopyevsk
0:2
Іртыш Омск
Сібірак
2:0
Енісей
Таганрог
4:1
Ротар
Волга Цвер
3:0
Змена-Зеніт
Сталь Алчевск
0:1
Зара
ФК Харкаў
2:0
Крыўбас
Шахцёр
0:2
Металург Запарожжа
Карпаты
0:1
Чарнаморец Адэса
Арсенал Кіеў
0:1
Дынама Кіеў
Ворскла
3:0
Марыупаль
Таўрыя
2:0
Металург Данецк
Днепр
0:2
Металіст
Hà Nội
1:2
Біньзыонг
Намдзінь
2:2
Хаангань Зялай
Thep Mien Nam Cang Sai Gon
1:0
Сонглам Нгеан
Біньдзінь
3:2
Hoa Phat Ha Noi
Кханьхоа
2:1
Лонган
Брэмптан Юнайтэд
1:3
Сэнт-Катарынс Вулвз
СК Таронта
1:1
Таронта Кроэйша
Труа-Рыўер Атак
1:2
Сербіян Уайт Іглз
Норс Ёрк Эстрос
3:2
Ёрк Рыджн Шутэрс