АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 красавіка 2008
Дарыда
0:1
Савіт
Гомель
2:0
Дынама Брэст
Дняпро Магілёў
2:2
Шахцёр Салігорск
Граніт
3:0
Смаргонь
Віцебск
0:0
СКВІЧ
Тарпеда-БелАЗ
0:0
БАТЭ
Нёман
1:2
Нафтан
Дынама Мінск
2:0
Партызан-2002
Бірмінгем
1:1
Эвертан
Болтан
1:0
Вест Хэм
Дэрбі Каўнці
0:6
Астан Віла
Рэдынг
0:2
Фулхэм
Сандэрленд
1:2
Манчэстэр Сіці
Тотэнхэм
1:1
Мідлзбра
Портсмут
0:0
Ньюкасл
Вердэр
5:1
Шальке
Бохум
1:1
Герта
Энергі
1:0
Армінія
Гановер
2:1
Айнтрахт Франкфурт
Карлсруэ
1:2
Ганза
Гамбург
0:1
Дуйсбург
Ліён
1:1
Рэн
Ле-Ман
3:0
Асер
Лар'ян
1:0
Ланс
Мец
1:2
Марсэль
Ліль
2:1
Нансі
Сашо
1:1
Сэнт-Эцьен
Валансьен
2:0
Страсбур
Манака
0:2
Тулуза
Прэстан
1:2
Барнслі
Кардыф Сіці
3:1
Блэкпул
Лестэр
1:1
Калчэстэр
Хал
1:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Крыстал Пэлас
2:0
Сканторп Юнайтэд
Бёрнлі
1:2
Шэфілд Юнайтэд
Чарльтан
1:1
Саўтгемптан
Ковентры
1:2
Сток Сіці
Брысталь Сіці
0:0
Вулверхэмптан
Вест Бромвіч
1:1
Уотфард
Шарлеруа
3:1
Генк
Эксельсіёр Мускрон
0:2
Зюлтэ-Варэгем
Мехелен
1:0
Гент
Дэндэр
1:1
Брусель
Монс
1:1
Руселары
Сэнт-Труйдэн
0:2
Вестэрла
Чэнду Цяньчэн
2:1
Далянь Шыдэ
Гуанчжоу Сіці
1:1
Ханчжоу Грынтаўн
Гуанчжоу
0:1
Бэйцзін Жэньхэ
Шаньдун Тайшань
3:1
Ляанін Хувінь
Кансадоле Сапара
2:1
Джубіла Івата
Ёкагама Ф. Марынас
2:0
Касіва Рэйсал
Сімідзу С-Палс
0:2
Нагоя Грампус
Джэф Юнайтэд
2:4
Омія Ардзія
Токіа Вердзі
1:2
ФК Токіа
Аіта Трыніта
0:0
Кавасакі Франтале
Фразінонэ
3:3
Асколі
Вічэнца
2:1
Авеліна
К'ева
1:1
Балоння
Альбінолефэ
2:3
Брэшыя
Мадэна
1:2
Лечэ
Піза
0:0
Месіна
Ровена
1:0
П'ячэнца
Чэзена
1:2
Рыміні
Бары
2:1
Спецыя
Мантава
2:1
Трэвіза
Грасета
1:2
Трыестына
LKS Kmita Zabierzów
1:0
Вісла Плоцк
Падбескідзэ
1:0
Палонія
ZKS Stal Stalowa Wola
0:1
ŁKS 1926 Łomża
Катавіцэ
1:1
Пяст
Лехія
2:0
Мотар Люблін
Лідс
3:2
Карлайл Юнайтэд
Лутан
1:2
Брайтан
Борнмут
2:1
Брыстоль Роверс
Ёвіл
0:3
Крю
Порт Вэйл
0:0
Хадэрсфілд
Олдхэм
2:0
Лейтан Арыент
Хартлпул
0:1
Мілуал
Саўтэнд
1:1
Нортхэмптан
Транмер
0:2
Нотынгем Форэст
Джылінгем
1:2
Суонсі
Чалтенгем
1:2
Уолсол
Нотс Каўнці
1:0
Акрынгтон Стэнлі
Брэнтфард
2:2
Брэдфард
Барнет
3:0
Беры
Моркэм
1:1
Чэстэрфілд
Дарлінгтан
0:1
Херэфард Юнайтэд
Чэстэр Сіці
1:2
Лінкальн Сіці
Мэкклсфілд Таун
0:0
Мэнсфілд Таун
Дагенхэм
1:1
Рочдэйл
Грымсбі Таун
0:1
Ротэрхэм
Пітэрбара
0:1
Стокпорт
МК Донс
2:2
Уікам
Звіезда
2:0
NK Troglav Livno
NK Bratstvo Gračanica
1:1
Будучнаст Банавічы
FK Ozren Semizovac
4:0
Бротне
Radnički Lukavac
1:1
Босна
Градзіна
2:2
Ігман
NK Drinovci
3:1
FK Rudar Kakanj
ГОШК
2:1
NK Iskra Bugojno
NK Kresevo Stanic
1:1
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
Слога Добай
2:0
FK Borac Šamac
Proleter Teslić
2:0
FK BSK Banja Luka
FK Sutjeska Foča
1:0
Раднік
FK Jedinstvo Crkvina
0:1
Казара
Маладосць Гацко
1:0
FK Famos Vojkovići
Sloboda Novi Grad
3:0
FK Drina HE Višegrad
Рудар Углевік
2:2
FK Ljubić Prnjavor
Барац Лазня-Лука
2:0
Дрына Зворнік
Ikast FS
2:2
Brabrand IF
Brøndby IF II
7:1
BK Skjold
Odense BK II
2:0
Esbjerg fB II
Naesby BK
2:4
Aarhus Gymnastikforening II
Хобра
1:1
Vanløse
Aalborg BK II
1:3
Varde IF
Amager Boldklub af 1970
0:3
FC Fyn
Brønshøj BK
3:2
Værløse BK
Б-93
0:2
Stenløse BK
Boldklubben 1908
1:2
BK Glostrup Albertslund
BK Søllerød-Vedbæk
1:3
BK Fremad Amager
Левангер
0:1
Ельсас
Осанэ
2:1
Вард
Ларэнског
2:2
Modum FK
Фола
1:0
Рэўфос
Østsiden
1:0
Стрэммен
Ранхейм
3:1
Steinkjer
Korsvoll IL
2:0
Groruddalen BK
Крысціянсунд
3:1
Стрынхейм
Бюосен
4:1
KIL / Hemne
Рандаберг
1:1
Нест-Сотра
Vindbjart
1:4
Ставангер
Уль Кіса
2:2
Skjetten Fotball
Eidsvold TF
3:2
Lofoten FK Svolvær
Nov Milenium Susica
2:0
Тэтэкс
Брэгалніца
1:1
FK Alumina Skopje
Гарызонт Турнава
0:1
Беласіца Струміца
Улазрымі-77
4:1
Склад Югамагнат
Дрыта Багавінне
2:3
Металург Скоп'е
Охрыд
1:2
Miravci
FK Karaorman 2017 Struga
1:1
FK Vardar Negotino
Lokomotiva
2:0
Маджары-Салідарнасць
Падбрэзава
1:1
ŠK Futura Humenné
FK Slovan Duslo Šaľa
4:0
MFK ADV Stará Ľubovňa
Рымаўска-Собота
1:1
Інтэр Браціслава
FK Slavoj Trebišov
0:2
FK Mesto Prievidza
Татран
1:0
LAFC Lučenec
FC Viktoria Plzeň II
2:1
Летаград
SK Dynamo České Budějovice II
4:0
Колін
1.FK Příbram II
0:2
Карлавы Вары
Vysočina Jihlava II
4:0
Ганацкая Славія Кромержыж
Фрыдэк-Містэк
0:1
Забржэг
Муценіцы
2:1
Сігма II
Бржэцлаў
2:1
Дольні Беняшоў
Влашым
3:0
Табарска
Райхенау і Уніён
0:1
FC Rot-Weiß Rankweil
Куфштайн
3:0
Blau-Weiß Feldkirch
Дорнбірн
2:1
Зеекірхен
Хард
1:2
Хохст
Сак Клагенфурт
3:0
Бляйбург
Адміра Вакер
0:0
Рапід Вена II
SC Eisenstadt
0:2
Матэрсбург II
Innsbrucker AC
0:6
СК Брэгенц
Яньбянь Фудэ
1:0
Beijing Institute of Technology FC
Shenyang Zhongze FC
1:1
Чунцын Лянцзян
Сычуань Гуаньчэн
1:0
Цзянсу Сунін
Харбін Ітэн
4:3
Wuxi Zhongbang
Nanjing Yoyo FC
1:0
Шанхай Шэнсінь
Tobermore United
0:4
Ballyclare Comrades FC
Banbridge Town FC
1:6
Bangor FC
Ардс
2:1
Кэрык Рэйнджэрс
Лофгал
1:0
Dundela FC
Lurgan Celtic
3:2
Harland and Wolff Welders FC
Coagh United
2:1
Portstewart FC
Утсіктэн
1:0
Варберг
FK Linköping
1:1
IK Sleipner
Lindsdals IF
2:0
IK Tord
Ljungby IF
4:0
Lindo FF
Jonsereds IF
0:0
Ahlafors
Högaborgs BK
0:0
Nike
Sölvesborgs GoIF
0:3
Kristianstads FC
Lunds BK
2:3
Markaryds IF
FC Höllviken
5:0
Asmundtorps IF
IFK Klagshamn
3:3
Akademi Helsingborgs IF
Manzini Wanderers
2:0
Umbelebele Jomo Cosmos
Illovo FC
1:0
Midas Mbabane City
Mhlambanyatsi Rovers FC
1:0
Eleven Men in Flight FC
Denbigh Town FC
4:2
Lex XI Glyndwr FC
Балю Таун
4:1
Buckley Town
Llanfairpwll FC
3:3
Llandyrnog United FC
Penrhyncoch
1:1
Флінт Таун Юнайтэд
Mynydd Isa
4:0
Holyhead Hotspur
Guilsfield FC
2:1
Ландыдна
Cambrian & Clydach Vale FC
0:1
Ton Pentre
Croesyceiliog AFC
3:1
Maesteg Park AFC
Cwmbran Town
0:2
Pontardawe Town FC
Dinas Powys FC
3:0
Понтыпрыд Юнайтэд
Aberdare Town FC
1:2
Caerleon AFC
Goytre United FC
11:0
Garw Athletic FC
Newport YMCA AFC
5:0
Bridgend Town
Glantraeth FC
2:4
Престатін Таун
Камен Інград
1:2
Істра 1961
Свяцеры
4:0
Solin
Марсонія
1:0
HNK Trogir
HNK Segesta Sisak
1:0
Памарац
NK Belišće
0:1
NK Slavonac Stari Perkovci
NK Mosor Zrnovnica
1:1
NK Vukovar '91
АНС Снэкаў
2:1
АКВ
ДОВА
1:1
ЛРК Лердам
Тэр Ледэ
1:1
Дота
Рэйнсбург Бойз
2:3
Лісе
ПКК 83
1:3
ХХК
Oranje Nassau
1:0
Генэмейдэн
Changwon City Government FC
3:1
Yesan FC
Hongcheon Idu FC
2:2
Коян Зайкра
Gyeongju HNP
1:3
Busan Transportation Corporation FC
Ulsan Dolphins
2:1
Kookmin Bank
Gimhae City Government FC
1:1
Чхунчжу
Daejeon Korail FC
1:0
Сувон Сіці
Cheonan City
1:1
Gangneung City Government FC
Samcheok
3:0
Gyeongju Citizen
Cheongju City
1:2
Gwangju Gwangsan
Yesan United FC
1:1
Пучхон-1995
Seoul Pabal FC
0:1
Jeonju Ongoeul FC
Yongin
2:1
Namyangju United FC
Goyang Citizen
0:6
Seoul United
Pocheon FC
1:1
Changwon United
Yangju Citizen
0:1
Jeonju EM FC
Team Viborg Fodbold Women
1:3
Vejle BK Women
Varde IF Women
0:5
Skovbakken IK Women
Sønderjysk Elitesport Fodbold Women
3:1
Odense Q Women
CD Árabe Unido
1:2
CD Atlético Chiriquí
CA Veragüense
1:2
Tauro FC
San Francisco FC
1:2
AF Sporting San Miguelito
Alianza FC Panama
1:1
CD Plaza Amador
CS Forex Braşov
3:1
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
Focşani
1:0
FCM Dunărea Galaţi
FC Delta Tulcea
0:1
Атопень
AFC Astra Giurgiu II
2:4
Спортул
Прагрэсул
2:0
Баташані
AS FC Precizia Săcele
0:1
FC Municipal Câmpina
Бакэу
0:0
FC Prefabricate 05 Modelu Calarasi
FC Drobeta-Turnu Severin
1:1
Arieşul Turda
Mureşul Deva
3:0
Caracal
CF Liberty Oradea
2:0
FCM Târgovişte
FC CFR Timişoara
3:0
Hunedoara
FC Municipal Resita
1:3
Уніра Альба-Юлія
AFC Arieşul 1907 Turda
0:1
CS Politehnica Timişoara
SCM Râmnicu Vâlcea
1:2
Жыул
CS Inter Gaz Bucureşti
1:4
Петралул
Ozana Târgu Neamţ
2:0
Oţelul II
Bujori Târgu Bujor
0:2
CS Juventus Falticeni
CSM Rova Rosiori de Vede
1:2
FC Cisnădie
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
0:5
ACS Fortuna Covaci
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
2:0
Stella Club d'Adjamé
ASC Ouragahio
2:1
ES Bingerville
Africa Sports
0:6
Спортынг Ганьоа
Сальнок
4:0
Vecses FC
Orosháza FC
2:2
Kazincbarcika
Tuzsér SE
1:2
Tököl Városi SK
Вац
1:3
BKV Előre SC
Дунауйвараш
4:3
Soroksar
Kozarmisleny
2:2
Budaörsi SC
Komlói Bányász SK
4:2
Kaposvölgye
Кечкемет
2:0
Jászberényi
Integral DAC Gyor SE
2:3
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Wikki Tourist
2:0
Sunshine Stars FC
Prime FC
1:0
Jos University Teaching Hospital FC
Niger Tornadoes
1:1
Кано Піларс
Bendel Insurance
3:2
Akwa United FC
Sharks FC
3:1
Gombe United FC
Moyola Park FC
0:1
Annagh United FC
Queens University
0:0
Ballymoney United
Wakehurst
2:1
Brantwood
Oxford United Stars
2:1
Chimney Corner
Glebe Rangers
1:1
Dergview FC
Балінамалард Юнайтэд
1:1
Psni FC
Док Суд
1:1
Эль Парвенір
Хуста Хасэ дэ Уркіса
0:2
Сан-Мігель
Арсенціна дэ Мерла
1:1
Барракас Балівар
Барракас Сентраль
1:0
Экскурс'ёністас
Лухан
0:1
Дэпартыва Лаферэра
Хенераль Ламадрыд
2:2
Вілья Сан Карлас
Архентына дэ Росарыё
0:0
Каньюэлас
Віктарыяна Арэнас
0:2
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Пуэрта Нуэва
3:3
УАІ Уркіса
Ітусайнга
1:2
Атлас Буэнас-Айрэс
Дэпартыва Муньіс
0:2
Клайпале
Атлетыка Лугана
3:1
Юпанкі
Сэнтраль Бальестэр
0:0
Архентына дэ Кільмес
Čelarevo
1:1
Ягадзіна
OFK Mladenovac
0:1
Нові-Пазар
RFK Novi Sad 1921
1:1
Слабада Вужыцэ
Металац
0:0
Srem Sremska Mitrovica
Борча
1:0
Раднічкі Ніш
Важдавац
0:1
Младосць Апацін
Явар
4:2
Земун
Queensland Academy of Sport Football Program
3:3
Whitsunday Miners
Bundaberg Spirit FC
2:0
Capricorn Cougars FC
Redlands United FC
1:4
Sunshine Coast
Brisbane Strikers
3:1
Logan United FC
Дэсель Спорт
0:0
Велдвезелт
Спрымон Комблен
0:1
Уайт Стар
Сярэн
1:1
Ла Каламін
Тонгерэн
0:1
Цюрнхаўт
Аўдэнардзе
2:2
Саттэгем
Lokomotiva Beograd
1:2
FK Radnički Obrenovac
FK Palilulac Beograd
1:2
FK Sopot Beograd
Timok Zaječar
2:0
Sloga Leskovac
FK Svrljig
3:1
FK Železničar Niš
OFK Nis
2:4
FK Balkanski Dimitrovgrad
Ozren Sokobanja
0:1
FK Dubočica Leskovac
Spartak Subotica
2:1
Radnički Nova Pazova
Інджыя
1:1
FK Palić
Radnički Sombor
0:1
Спартак Субоціца
FK Morava Velika Plana
2:0
FK Šumadija 1903 Kragujevac
FK Sloboda Čačak
1:0
FK Požarevac
FK Metalac Kraljevo
2:0
Раднічкі Крагуевац
La Horquetta Rangers FC
1:2
Defence Force FC
W Connection
4:1
Ma Pau SC
Morvant Caledonia United FC
1:4
United Petrotrin
Tobago United FC
0:3
Joe Public FC
San Juan Jabloteh
2:0
Athletic Club Port of Spain
Launceston United SC
0:5
Northern Rangers
Somerset FC
1:3
Prospect Knights FC
Riverside Olympic FC
3:2
Ulverstone FC
Launceston City FC
1:2
Burnie United FC
Clarence United
3:4
Olympia Warriors
Kingborough Lions United SC
0:0
New Town Eagles FC
CD Cenicero
2:2
CP Calasancio
Мальёрка Б
3:0
Ferriolense
CD Cala d'Or
1:0
Спортынг Маханес
СД Віторыя
2:5
CD Baskonia
Atlético Villacarlos
1:3
CD Soledad
Сан-Хуан
2:1
CD Itaroa Huarte
Аянэса
2:0
Yagüe
CF Ciudad de Alfaro
4:1
CA Vianés
Сарагоса Б
1:5
Сарыньена
SD Colloto
1:2
Туілья
CD Santanyi
0:2
Бінісалем
Барселона Б
2:0
UE Rapitenca
Atlético Deva
0:2
Velarde CF
Ribamontán al Mar
2:1
AD Trasmiera
Bezana
0:1
SD Reocín
CA Artajonés
2:1
CD Aoiz
Валье Эгуэс
1:1
Сірбанера
CD Oberena
1:2
CD Iruña
Lourdes
4:1
CD Idoya
Beasain
0:2
Толаса
Арэнас
0:4
Герніка
Дуранга
2:1
Лаўдыё
CD Huracán Z
1:1
CD Íscar
Numancia II
2:1
UD SANTA MARTA
CD Elgoibar
0:0
Партугалеце
AD Fundación Logroñés
0:8
Калаора
Villegas
0:2
Arnedo
Мурса Б
2:2
CD Alquerías
Navarro
1:0
Siero
Манакор
4:0
CD Margaritense
Эскабяда
6:0
SD Buelna
Мутыльвера
2:0
Тудэлена
CD Lalín
2:1
CD Ourense II
Атлетыка Санлукеньё
4:1
Сан-Роке
Los Barrios
1:1
Лос-Паласіёс
Ayamonte CF
2:2
AD Cartaya
Las Zocas
1:1
UD Tegueste
UD Juventud Barrio del Cristo
1:1
Jove Español
SD Eibar II
1:0
Алавес Б
Салья
0:2
Лагун Анак
Амараб'ета
1:1
Zarautz KE
Burgos CF II
1:0
La Granja
CF Ardoi Futbol Elkartea
1:2
Txantrea
Арыентасьён Марыціма
1:0
UD Balos
Narón Balompé Piñeiros
2:0
Céltiga FC
Dos Hermanas CF
1:0
AD Cerro del Águila
Атлетыка Гранадзілья
3:0
Atlético Arona
УРС Цэнтр
3:0
Цюрканне Феманвіль
Эш
3:1
Спа
Жамуань
2:0
Мэю
Malmundaria
2:2
Суань Спорт
Сінт-Ленартс
0:3
Хасэлт
Юі
1:3
Гел-Мераут
Ганню
1:1
Хогстратэн
Леаполдсбург
0:2
Вітгор Спорт
RCSJ de Grivegnée
0:0
Аверпелт
Хедэн-Золдэр
2:0
Тэс Спорт
Ліле
4:1
Ба-Оа
Гент-Зэхавен
0:0
Хайст
RKTSV Kerkrade Women
1:1
HZVV Women
Wartburgia Women
2:4
RCL Women
SV Fortuna Wormerveer Women
1:0
vv Sterk Door Combinatie Women
Swan United FC
3:1
Cockburn City
Sorrento
3:1
Maddington White City
Armadale SC
1:3
Inglewood United SC
Mandurah City SC
2:1
Floreat Athena FC
ECU Joondalup
2:2
Perth SC
Ваяводзіна
1:1
Партызан
Барац
1:1
Напрэдак Крушевац
Чукарычкі
0:1
Хайдук Кула
Младасць Лучані
3:1
АФК
Смедэрэва
1:1
Банат
Црвена Зорка
4:1
Уцяканні
Томары
1:1
Камза
Цяпелена
0:2
Эрзені
Грамшы
1:0
Паградзецы
Люшня
1:0
Сопаці
Лячы
3:0
Білішт
Бюліс
3:0
Скрапары
Люфтэтары
4:1
Апалонія
Турбіна Цэрык
1:1
Нафтатары
Ада
2:1
Бурэлі
Інстытута
2:0
Кільмес
Нуэва Чыкага
1:2
Індэпендыентэ Рывадавія
Альмірантэ Браўн
2:1
Альдасіві
Дэфенса і Хустысія
0:1
Тальерэс
Чакарыта Хуніёрс
0:1
Альмагра
Намюр
1:1
Ломэл
Остэндэ
5:2
Цюбіз
Турнэ
1:1
Беверэн
Васланд-Беверэн
0:0
Дэйнзе
Льерс
1:0
Эйпен
Эксельсіёр Віртан
2:1
Юніён
СБ Гел
0:1
ВВ Хаме
Кортрэйк
5:1
Цінен
Бакі Хуніёрс Гартуй
2:1
Акадэмія Багата
Рэал Сан-Андрэс
1:2
Атлетыка Ла-Сабана
Багата
0:0
Атлетыка Калі
Тыгрэс дэ Соача
1:0
Сукрэ
Патрыётас
0:1
Форталеса
Барранкілья
0:0
Леанес
Расінг Касабланка
1:0
Club Wafa Widad
Hilal Association de Nador
1:4
Rachad Bernoussi
Шабаб Махамедыя
1:1
Tihad Athlétique Sport de Casablanca
Юсуфія
1:1
Sidi Kacem
УТС
2:1
Chabab Houara
US Témara
2:1
АС Сале
Шабаб
2:1
Ітыхад Танжэр
RSS Settat
1:1
Union Mohammédia
Карэкамінос
1:1
Académicos Guadalajara
Леанес Неграс
1:2
Крус Асуль Ідальга
Atlético Mexiquense
0:1
Дорадас
Club Monarcas Morelia Premier
0:0
Club Tigres de la UANL Premier
Club Pumas Morelos
2:0
Ціхуана
Tecos UA de Guadalajara II
2:1
Тампіка Мадэра
Ubuntu Cape Town
1:1
Western Province United
Hanover Park FC Cape Town
1:1
Ikapa Sporting Cape Town
Марыцбург Юнайтэд
3:1
Durban Stars
Atlie
1:2
Палакване Сіці
Дэпартыва Мальданада
0:3
Asociación Atlética Durazno FC
Расінг Мантэвідэа
1:1
Рэнцістас
Эль-Танцы Сіслей
0:1
La Luz
Сэра Ларго
2:3
Вілья Эспаньола
Бостан Рывер
2:3
Роча
Сэрыта
2:1
Пласа Калонія
Суд-Амерыка
0:0
Huracán Buceo
Атэнас
1:2
Basáñez
Банік Сакалоў
1:0
Багеміян Стржыжкоў
Дукла Прага
2:2
Градзец Кралаве
Фульнек
1:1
Зеніт Часлаў
Глучын
0:0
Тршынец
Славацка
0:0
Оламаўц
Рэал Сасьедад Б
1:0
Пенья Спорт
Рэал Хаэн
1:0
Бетіс Б
Асасуна Б
0:3
Сестаа
Ібіца-Эйвіса
1:1
Тэраса
Дэпартыва Гвадалахара
0:0
ФК Лаграньес
Атлетык Б
0:0
Панферрадына
Уэска
0:3
Лемона
Трыстан Суарэс
2:1
Тэмперлей
Сэнтраль Кордава
0:1
Ол Бойз
Дэфенсорэс Бельграна
1:3
Браўн дэ Андроге
Дэпартыва Эспаньёл
2:3
Камунікасьёнэс Буэнас-Айрэс
Акасуса
0:1
Дэпартыва Морон
TKS Rega Trzebiatów
3:0
KS Kujawiak Włocławek
CKS Zdrój Ciechocinek
1:0
KS Mieszko Gniezno
KP Chemik Police
3:2
GKS Cartusia Kartuzy
FAF Elana Toruń
1:1
MG LKS Victoria Koronowo
GP TS Avia Świdnik
0:2
Рэсовія
Сандзецья
2:0
KS Przebój Wolbrom
Hetman Zamosc
3:1
Naprzód Jędrzejów
LKS Nadnarwianka Pułtusk
2:1
KKS Orzeł Kolno
GKS Mazowsze Grójec
0:0
KS Warmia Grajewo
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:3
Piotrków Trybunalski
KS Gawin Królewska Wola
0:0
MKP Arka Nowa Sól
MKS Wierna Małogoszcz
1:1
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
KS Wisłoka Dębica
1:3
КСЗА
Сталь Жэшаў
0:0
KS Kolejarz Stróże
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
2:3
Дальцан
Вігры
2:1
Радамяк
KS Stal Glowno
0:3
ZKS Olimpia Elbląg
Unia Janikowo
1:2
KKS Rodlo Kwidzyn
Котвіца Калабжэг
1:1
KS Wierzyca Pelplin
Розвуй Катавіцы
3:0
Ключбарк
TS 1910 Koszarawa Zywiec
2:4
Медзь
Zielona Góra
2:2
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Walka Makoszowy
3:0
Хробры
KP Unia Kunice Zary
0:1
Gorzów Wielkopolski
MKS Polonia Słubice
3:0
MKS Pogoń Świebodzin
Ракаў
2:0
LKS Skalnik Gracze
Гурнік Ленчна
4:2
BKS Lada Bilgoraj
Nielba Wągrowiec
0:1
Флота
Світ
3:0
UKS SMS Łódź
Сочы-04
1:0
Энергія Волжскі
Спартак-УГП Анапа
0:0
Алімпія Валгаград
Сяброўства Майкоп
1:0
Валгар
Nika Krasnyi Sulin
0:0
Краснадар
Аўтадор
1:2
Дынама Стаўрапаль
Краснадар-2000
0:2
Таганрог
Астрахань
1:1
Дагдызель
Ротар
0:2
Батайск-2007
Газпром-Трансгаз
0:0
Жамчужына-Сочы
Рот-Вайс Эрфурт
3:1
Вердэр-2
Кікерс Эмдэн
2:0
Ферль
Бабельсберг
0:1
FC Energie Cottbus II
Уніян Берлін
1:1
Вуперталь
Рот-Вайс Ален
3:0
Любек
Айнтрахт Браўншвейг
2:1
Гамбург-2
Ян Рэгенсбург
0:2
Гесэн-Касель
Пфулендорф
0:0
Баварыя-2
Мюнхен-2
2:2
Ройтлінген
Франкфурт
2:0
Аален
Унтэрхахінг
1:1
Ваккер Бургхаузен
Форфар Атлетык
1:4
Альбіён Роверс
Арброт
0:1
Іст Стэрлінгшыр
Дамбартон
0:0
Мантроўз
Элгін Сіці
2:3
Странрар
Стэнхаўсм'юір
0:1
Іст Файф
СВ Шафхаўзен
3:1
Рэд Стар Цюрых
Мутэнц
3:1
Цуг
FC Zürich II
5:1
Кюснахт
Рапперсвіль-Ёна
3:0
Мендрыса-Стабіё
Ювентус Цюрых
3:4
Туген
Кройцлінген
2:1
Winterthur II
Ліс
2:2
Шотц
FC Basel II
1:1
Ольтэн
Мюнзінген
2:0
Ванген
Олд Бойз
0:0
Лаўфэн
Малле
3:3
УЖС
Фрыбур
3:1
Ньён
Бе
0:0
Нацёр
Этуаль Каруж
2:3
Дзюдынген
Саўеза
0:2
FC Sion II
Цафінген
4:3
Залатурн
Біль-Б'ен
1:1
FC Luzern II
Грэнхен
0:3
BSC Young Boys Bern II
Бадэн
2:1
FC Brugg
Бьяскезі
4:0
Херызау
Марціньі Спортс
4:2
Ля-Тур / Ле-Пак'е
Мерэн
1:1
Больм
Кроўлі
1:1
Уэймут
Олдэршот
1:0
Бертан
Оксфард Юнайтэд
5:1
Фарслі
Грэйс Атлетык
3:3
Halifax Town AFC
Кідэрмінстэр
1:1
Хістан
Эксэтэр
2:1
Нортвіч Вікторыя
Форэст Грын
0:1
Рашдэн
Олтрынхем
3:1
Солсберы Сіці
Кембрыдж
1:2
Стаффорд Рэйнджэрс
Стывенідж
1:3
Торкі
Ёрк Сіці
2:3
Уокінг
Хемніцэр
1:0
Айленбург
Гера
1:2
Цвікау
Borea
2:0
Будзіса
Айнтрахт Франкфурт-2
0:1
Дармштат
Вікторыя Ашафенбург
1:0
KSV Klein-Karben
FSC Lohfelden 1924
3:0
RSV Würges
1. FC Schwalmstadt
5:2
SC Borussia 04 Fulda
SG Eintracht 05 Wetzlar
1:1
Баварыя Альценаў
Buchonia Flieden
0:2
SV Wehen Wiesbaden II
TSG Wörsdorf 1887
2:0
Баунаталь
1. FC Germania 08 Ober-Roden
0:0
Вальдгірмес
Фернвальд
0:0
SG Rot-Weiss Frankfurt
Мемінген
1:1
Баварыя Хоф
Танхаўзен
5:1
1. FC Bad Kötzting
Санкт-Паўлі-2
4:1
Айнтрахт Нордхорн
Хаймштэтэн
2:1
Швайнфурт
Бергедорф 85
0:1
Хеслінген
Ансбах
1:0
Нюрнберг-2
Гройтэр-2
0:0
Байройт
Алеманія II
3:2
Шварц-Вайс Эсэн
Фартуна-2
0:0
FC Germania Dattenfeld 1910
Штрэлен
0:2
Бон
Idar Oberstein
5:1
Bad Kreuznach
TuS Mayen
1:1
Рот-Вайс Хасбарн
Хаўэнштайн
0:0
Варматыя Вормс
Мехтэрсхайм
0:2
SpVgg EGC Wirges
Айнтрахт Трыр
1:3
Саарбрукен
Майнц-2
1:0
Borussia Neunkirchen
Мангайм
3:1
Нэтынген
Фрайбург-2
2:1
VfL Kirchheim unter Teck
Асторыя
2:0
Нарманія Гмюнд
СВ Лінкс
1:3
Ульм
Фрайберг
0:3
Вальдхоф
Хайдэнхайм
4:0
Stuttgarter Kickers II
Turu Dusseldorf
1:2
Юрдынген
TSV 1846 Crailsheim
0:0
Філінген
Клоппенбург
3:0
Гановер-2
FC Kempten
2:2
Вайдэн
Бейсінгсток Таун
1:1
Люіс
Богнар-Рыджыс Таун
1:0
Сэнт-Олбанс Сіці
Брэйнтры Таун
0:0
Ньюпорт
Бромлі
2:1
Хавант энд Уотэрлувіл
Кембрыдж Сіці
5:1
Уэстон-супер-Мар
Дорчэстэр Таун
1:0
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Істборн Бора
0:0
Бат Сіці
Істлі
1:1
Хэмптан энд Рычманд Баро
Фішэр Атлетыкс
2:0
Таррок
Мэйдэнхэд Юнайтэд
5:0
Бішоп Стортфард
Сатан Юнайтэд
1:2
Уэлінг Юнайтэд
Тэлфард Юнайтэд
3:1
Хэрагіт
Олфрэтон Таун
1:2
Берскау
Бліт Спартанс
6:0
Вустэр Сіці
Гэйнсбара Трыніці
2:1
Лей Джэнесіс
Хінклі
2:1
Хайд
Хакнэл Таун
2:2
Нанітон Бора
Рэддзітч Юнайтэд
0:5
Барроу
Саўтпорт
0:1
Кетэрынг
Стэйлібрыдж
4:1
Воксхолл Мотарс
Тэмуорт
1:1
Бостан Юнайтэд
Уоркінгтан
1:1
Саліхал Мурс
Хэндон
2:1
Чэлмсфард Сіці
Хорнчэрч
1:0
Уілдстан
Эшфард Таун
1:4
АФК Уімблдон
Хэйбрыдж Свіфтс
4:1
Борэм Вуд
Фолкстан Інвікта
1:1
Іст-Таррак Юнайтэд
Каршэлтан Атлетык
0:1
Гасцінгс Юнайтэд
Рамсгейт
3:2
Хоршам
Лейтан
2:4
Мэргіт
Харлоу Таун
0:1
Стэйнс Таун
Білеракэй Таун
2:2
Тонбрыдж Энджэлс
Хэрроу Бора
0:1
Мэйдстан Юнайтэд
Іствуд Таун
3:2
Оссет Таун
Флітвуд Таун
2:1
Бакстан
Фрыклі Атлетык
2:1
Ilkeston Town FC (1945)
Гейтсхед
3:0
Прэскат Кейблз
Хенсфард Таун
0:2
Эштан Юнайтэд
Аблічча Таун
2:3
Стэмфард
Лінкальн Юнайтэд
2:3
Норт-Ферыбі Юнайтэд
Уітбі Таун
2:0
Марын
Уіттан Албіён
1:0
Гайзлі
Уорксоп Таун
1:1
Кендал Таун
Бэнберы Юнайтэд
1:1
Хэмел-Хэмпстэд
Сайрэнсэстар Таун
2:1
Бромсграў Роверс
Кліўдан Таун
2:1
Чэсант
Корбі Таун
1:0
Тывертан Таун
Кінгс Лін
2:1
Брэклі Таун
Мэнгатсфілд Юнайтэд
1:0
Бэдфард Таун
Рагбі Таун
4:0
Йейт Таун
Суіндан Супермарын
0:0
Мэртайр Тайдфіл
Бат
4:2
Гластэр
Хітчын Таун
2:0
Бэшлі
Сполдынг Юнайтэд
1:2
Кэмэл Лэйрд
Эндавер
2:1
Тэтчэм Таун
Брэкнэл Таун
3:0
Хілінгдан Баро
Бернэм
2:3
Фліт Таун
Дидкот Таун
1:1
АФК Хэйес
Гаспорт Бора
1:2
Фарнбара
Оксфард Сіці
0:1
Брыджуотэр Таун
Слаў Таун
3:2
Годэлмінг Таун
Тонтан Таун
3:2
Марлоў
Аксбрыдж
3:0
Ньюпорт Айл-оф-Уайт
Вінчэстэр Сіці
2:2
Полтон Роверс
Віндзор і Ітан
2:0
Абіндон Юнайтэд
Хэрагіт Рэйлвэй
0:0
Керзон Эштан
Садберы
1:0
Эджуэйр Таун
Эрлсі Таун
0:1
Энфілд Таун
Эйвлі
1:2
Уітэм Таун
Брэнтвуд Таун
2:1
Малдон энд Типтри
Кэнві Айлэнд
1:0
Уайвенхоў
Дартфард
5:0
Цілберы
Ілфард
3:1
Уінгейт энд Фінчлі
Нортвуд
2:1
Рэдбрыдж
Уолтэм Эбі
1:2
Потэрс Бар Таун
Уолтэм
0:2
Бяры Таун
Уэйр
3:1
Грэйт Уэкерынг Роверс
Брэдфард Парк Авеню
3:1
Уэйкфілд
Чорлі
2:4
Расэндэйл Юнайтэд
Клітэра
2:3
Ньюкасл Блю Стар
Скелмерсдэйл Юнайтэд
1:2
Рэдкліф Бора
Вудлі Спортс
1:1
Брыдлінгтан Таун
Берджэс Хіл Таун
0:1
Далвіч Хэмлет
Чыпстэд
1:2
Уолтан Кэжуалс
Кінгстаніян
1:0
Кройдан Атлетыкс
Лэзерхэд
4:1
Істбарн Таун
Метрапалітан Поліс
0:1
Давер Атлетык
Сытынгбэрн
2:1
Чэтэм Таун
Туцінг энд Мітчэм
2:0
Крэй Уандэрэрс
Уолтан энд Хершам
5:2
Уайтліф
Стоксбрыдж Парк Стылз
1:0
Кідсгроўв Атлетык
Шэфілд
2:0
Грэслі
Юнайтэд оф Манчэстэр
5:2
Ланкастэр Сіці
Алсагер
0:1
Шэпшэд Дынама
Брыгг Таун
0:2
Уорынгтон Таун
Колвін Бэй
1:1
Рэтфард Юнайтэд
Грантэм Таун
1:0
Гул
Нантвіч Таун
4:1
Белпер Таун
Эйлсбэры Юнайтэд
1:0
Бедварт Юнайтэд
Беркхэмстыд Таун
3:2
Сіндэрфард Таун
Чэйзтаўн
2:0
Бішоп′з Кліў
Іўшэй Юнайтэд
2:2
Бартан Роверс
Малверн
1:1
Рашэл Алімпік
Стаўрбрыдж
1:0
Ротвел Таун
Стаўрпарт Свіфтс
3:3
Ромулус
Сатан-Колдфілд Таун
1:0
Лейтан Таун
Вудфард Юнайтэд
1:3
Лемінгтон
Анісілас
4:0
Olympos Xylofagou FC
Эрміс
3:2
Эносіс Неон
MEAP Nisou
1:2
Анагенсісі Дзерынія
Айя-Напа
6:0
Akritas
АПЕП
2:2
Атромітос Гераскіпу
АЕП
0:2
Дыгеніс Акрытас
ASIL
2:4
Omonia Aradippou
Днепр
1:3
Шахцёр
Металург Данецк
2:1
Нафтавік-Укрнафта
Чарнаморец Адэса
0:1
Арсенал Кіеў
Дынама Кіеў
3:0
Таўрыя
Бней Сахнін
2:0
Хапаэль Кфар-Сава
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
3:1
Макабі Тэль-Авіў
Макабі Хайфа
0:0
Макабі Пэтах-Тыква
Бней Іегуда
2:0
Ашдод
Макабі Нетання
3:0
Хапаэль Тэль-Авіў
Дынама Сіці
6:0
Флямуртары
Партызані
2:0
Шкумбіні
Улазнія
0:0
Эльбасані
Беса
2:1
Тырана
Бесядзьле
1:1
Кастрыёці
Скендербеу
0:2
Тэўта
Беласіца
0:1
Лакаматыў Сафія
Бацеў-1912
4:0
Марэк
Спартак Варна
2:0
Пірын
Літэкс
1:1
Славія Сафія
Чарнаморец Бургас
0:1
Чорна Мора
ЦСКА Сафія
2:0
Лакаматыў Плоўдзіў
Леўскі
3:0
Відзіма-Ракоўскі
Саравак
0:1
ДПММ
Perlis
4:0
ПДРМ
Кедах
2:1
Тэрэнгану
Пенанг
4:1
Селангор
Дарул Такзім
2:1
UPB-MyTeam FC
Негеры-Сембілан
3:1
Перак
Балімена Юнайтэд
2:0
Калрэйн
Лісберн
0:1
Данегал Селтык
Партадаўн
0:1
Гленавон
Лінфілд
0:0
Глентаран
Дангэнан Свіфтс
0:1
Інстыт'ют
Limavady United FC
2:3
Ларн
Armagh City FC
1:2
Ньюры
АГМК
1:0
Андыжан
Бухара
2:1
Навбахор
Насаф
2:0
Металург Бекабад
Сагдыяна
2:4
Машал
Нафтчы Фергана
1:0
Лакаматыў Ташкент
Уз-Донг-Жу
1:1
Дынама Самарканд
Карнарвон Таун
1:0
Аберыствіт
Ніт
2:2
Caersws FC
Гап Конназ Куэй
0:1
Ланелі
Ньютаун
1:0
Кефн Друідз
Рыл
5:0
Порт-Толбат Таун
Кармартэн Таун
0:0
CPD Porthmadog FC
Хаверфордвест
1:0
Welshpool Town
Меджымур'е
1:2
Дынама Заграб
Задар
1:3
Хайдук
Вараждзін
1:1
Шыбенік
Славен
2:0
Цыбалія
Інтэр Запрэшыч
0:0
Заграб
Осіек
1:0
Рыека
Будучнаст
2:0
Цітаград
Могрэн
2:0
Зэта
Рудар Плеўля
2:0
Суцьеска Нікшыч
Грбаль
1:0
Бакель
Ком
2:0
Дзячыч
Петравац
0:1
Лоўчаны