АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 жніўня 2008
Прэстан
2:0
Чэстэрфілд
Чэстэр Сіці
2:5
Лідс
Лестэр
1:0
Стокпорт
Грымсбі Таун
2:0
Транмер
Крю
2:0
Барнслі
Хартлпул
3:0
Сканторп Юнайтэд
Дэрбі Каўнці
3:1
Лінкальн Сіці
Нотс Каўнці
1:0
Данкастэр
Шэфілд Уэнсдэй
2:2
Ротэрхэм
Толбат
0:1
Карлайл Юнайтэд
Вулверхэмптан
3:2
Акрынгтон Стэнлі
Беры
0:2
Бёрнлі
Рочдэйл
0:0
Олдхэм
Хадэрсфілд
4:0
Брэдфард
Мэкклсфілд Таун
2:0
Блэкпул
Уолсол
1:2
Дарлінгтан
МК Донс
1:0
Норвіч Сіці
Брайтан
4:0
Барнет
Джылінгем
0:1
Калчэстэр
Саўтэнд
0:1
Чалтенгем
Суонсі
2:0
Брэнтфард
Лутан
2:0
Плімут
Эксэтэр
1:3
Саўтгемптан
Уотфард
1:0
Брыстоль Роверс
Борнмут
1:2
Кардыф Сіці
Брысталь Сіці
2:1
Пітэрбара
Чарльтан
0:1
Ёвіл
Мілуал
0:1
Нортхэмптан
Суіндан
2:3
Куінз Парк Рэйнджэрс
Дагенхэм
1:2
Рэдынг
Іпсвіч
4:1
Лейтан Арыент
Крыстал Пэлас
2:1
Херэфард Юнайтэд
Партык
4:2
Пітэрхэд
Алоа Атлетык
0:2
Клайд
Каўдэнбіт
3:2
Альбіён Роверс
Лівінгстан
1:0
Форфар Атлетык
Рэйт Роверс
1:2
Рос Каўнці
La Horquetta Rangers FC
0:1
W Connection
Morvant Caledonia United FC
2:1
Athletic Club Port of Spain
Ma Pau SC
2:3
Defence Force FC
United Petrotrin
1:2
Joe Public FC
Ф'ярдабіггд
0:1
ИБВ
Сцьярнан
1:1
Тор
Вікінгур Рэйк'явік
1:1
КФ Ф'ядлабіггд
Вікінгур Олафсвік
1:1
Лейкнір
Селфос
2:0
Хаўкар
Акурэйры
2:1
Ньярдвік
Вільня
0:0
Банга
Радзікліс
2:0
Круоя
Йонава
1:0
Дайнава
Таўрас
7:1
Клайпеда
FK Anyksciai
0:5
Каўна Егерай
Уцяніс
2:3
Атлетас
СКА Хабараўск
3:0
Віцязь Падольск
Волга Ульянаўск
1:0
Анжы
КАМАЗ
1:0
Спортакадэміклуб
Дынама Бранск
0:0
Сібір
Чарнаморец Наварасійск
0:1
Салют (да 2014)
Балтыка
1:0
Дынама Барнавул
Кубань (да 2020)
3:0
СКА Растоў
Дынама Санкт-Пецярбург
0:0
Тарпеда Уладзімір
Пскоў-747
0:0
MVD Rossii-Krylatskoye
Zenit Izhevsk
3:2
Арэнбург
Олтрынхем
3:4
Барроу
Бертан
1:1
Нортвіч Вікторыя
Кембрыдж
2:1
Кідэрмінстэр
Форэст Грын
1:2
Солсберы Сіці
Грэйс Атлетык
1:1
Кетэрынг
Люіс
0:3
Кроўлі
Мэнсфілд Таун
1:0
Хістан
Оксфард Юнайтэд
0:1
Уэймут
Рашдэн
2:0
Эбсфліт Юнайтэд
Стывенідж
1:3
Істборн Бора
Торкі
2:1
Уокінг
Тэлфард Юнайтэд
4:2
Хінклі
Фарслі
4:1
Флітвуд Таун
Хакнэл Таун
1:2
Гэйнсбара Трыніці
Кінгс Лін
1:1
Рэддзітч Юнайтэд
Саліхал Мурс
2:2
Олфрэтон Таун
Саўтпорт
2:1
Бліт Спартанс
Тэмуорт
0:3
Стэйлібрыдж
Воксхолл Мотарс
1:1
Стаффорд Рэйнджэрс
Уоркінгтан
0:0
Хэрагіт
АФК Уімблдон
2:1
Таррок
Бішоп Стортфард
1:1
Бромлі
Дорчэстэр Таун
0:0
Бейсінгсток Таун
Істлі
3:2
Ньюпорт
Хэмптан энд Рычманд Баро
0:0
Богнар-Рыджыс Таун
Мэйдэнхэд Юнайтэд
0:0
Бат Сіці
Бат
4:1
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Уэлінг Юнайтэд
1:0
Брэйнтры Таун